bugün

Kız ile erkek öğrencinin aynı yurtta kalmasıyla aynı evde kalması farklı şeylerdir. Birlikte bir evde kalmaları kendi tercihleridir ve çok da doğal bir tercihtir, yurtun ise kendine ait kuralları vardır fakat şimdiki üniversitelerin öğrencilere apartlar kiralamasıyla bu kavram karışmıştır
ileri derecede fesat bir düşünce. bunu destekleyen insanlar da "bacınızı yollayın o zaman erkekle kalmaya" türevinde saçmalıktan öteye gidemeyecek cümleler sarf ediyorlar. komik. bu anan bacın ekolü her zor anda pimi çekilmiş bomba misali ortalığa atılmasa işler yolunda gitmeyecek sanki. benim bacımdan sanane? sen bacına yasak koyarsın, bu hayvanlığı yaparsın da senin de bacına karışma hakkın yok aslında bunu bir türlü anlayamıyorsun. herkes kendi hayatını yaşayan bireylerdir, senin söz söylemeye en ufak hakkın olamaz. kalma meselesine gelince, şimdi sen habire cinsellikle ilgili fesatlıklarda bulunursan ben sana sapık derim arkadaş, psikolojisi bozuk derim, aklı fikri orada derim, bastırılmış duygular derim. bir insan aynı konuları farklı şekillerde ısıtıp ısıtıp önüme koyuyorsa ben bu insan bu konuya takıntılı derim. "ben asla yalan söylemem" diye her dakika lafa atlayan insanların aslında yalancının önde gideni olması gibi... benim evime aldığım, evimden çıkardığım kimseyi ilgilendirmez, bunun için hesap da veremem. özgürlük sadece %50 için değildir, özgürlük %100'ü kapsamalıdır, ilk önce bunu anlayın sonra çıkarabilirseniz yasa çıkarın.
Sahte entellerin şiddetle karşı çıktığı açıklamadır.

Ben de karşısındayım fakat erkeklerin bu konudaki çıkışlarını samimi bulmuyorum. hepiniz yeri geldiğinde kadınları cinsel açıdan değerlendiriyorsunuz. başbakan yobazlaşınca mı özgürlükçü kesiliverdiniz?

(#21837014)
imam nikahlı eşim der işin içinden çıkar.
insan ilişkisinin sekse indirgendiğini gösterir.

ilk adımlar bunlar. adım adım gider, kız erkek öğrenci ayrılır.
geçliğinde yaşayamadığından oluyor hep bunlar. arkadaşları aralarına almamışlar onu. hoş kızlı erkekli ayı evde kalanları denetlemekten önce kızlı erkekli metrobüse biniyorlar ona bi el atsınlar.* park köşelerinde kırıştırırken sıkıntı yok tabi.***
insanı dumura uğratan bir ifade. bu açıklamayı yapanların geçmişleri didiklense, gençliklerinde ciddi şekilde karşı cinsle ilişkileri konusunda sıkıntı yaşadıkları gibi ciddi bir psikolojik altyapı çıkacağına kalıbımı basarım.
Kizli erkekliyi hadi gectim ogrenciye ev vermeyen yurdum yobazlarini bayram ettiren duzenleme.
Başbakan recep tayyip erdoğan'ın kimine göre doğru kimine göre yanlış önermesidir.
(bkz: her sevgilim versin ama karım bakire olsun)
Muhafazakar demokrat yapıya ters olan şeymiş, kitleleri peşinden sürükleyen ve demokrat olduğunu savlayan bir başbakandan bu sözleri duymamla benim bu ülkenin geleceğine dair en ufak bir ümidim kalmadı.
Bir zamanlar irandaki yasaklara gülerdim ve yasakları yanlış bulurdum. meğer burada işler yavaş yavaş o yöne gidiyormuş. Farkedemedik.
yağmuru kim döküyor? ünzile kaç koyun ediyor?
tartışılması bile saçma olan bu rezil konu ile yine gündem değiştirilmiş, vatandaşın ve medyanın önüne kurcalaması için oyuncak atılmıştır.

http://galeri.uludagsozlu...i-ayn%C4%B1-evde-kalamaz/

her hafta yeni bir konu ve medyada yer almayan ülke gerçekleri...
-motorlu taşıtlar vergisi zammı,
-devlet nişanından atatürk'ün ve tc ibaresinin kaldırılması,
-kıdem tazminatında yapılan değişiklikler,
-tmmob'nin hükümete bağlanması,
-hakkında soruşturma açılan öğrencilerin üniversitelere girişinin yasaklanması,
ek: göz ve diş muayenesinin sgk kapsamından çıkartılması konusunda çalışma başlatılmış.
ek2: Kuzey ırak Petrol Boru Hattı Anlaşması
ADANA'da bir TıR dolusu, roket atar, füze, bomba ve silah ele geçirildi.

gibi sıkıcı gündem maddelerini ezip geçerek hayatımıza renk katmış olan gündem maddesi.

(bkz: sex sells)
Zinayı kaldıran ,Tunus ellerinden müslüman kızları, Suriyeli ÖSO' çülerin koynuna sokan,Suriyeli,Iraklı kızların Avrupaya peşkeş çekilmesine seyirci kalan çarpık, zihniyet saçmalığı.
öğrenci evlerine yolgeçen hanı muamelesi yapacağına kerhaneye dönmüş sınırlarını kontrol etmeyi öğren denilen Tayyep efendi girizgahı.
http://www.youtube.com/watch?v=v-FPw7sKq8g
minimum 5 adet imam nikahlı eşi olan insan * *önermesidir.
-ama yan daireden duvarı delip geçebilir.
bir kaç gündür gündemin amına koyan söz.
neyse boşverin pazar günü gs fb maçıyla bu da unutulup gidecek. evet.
kalır ya da kalmaz bu insanların kendi bileceği iştir. devletin görevi ahlak bekçiliği yapmak değildir, devletin görevi hizmet etmektir.
kim bilir bunu diyen şahsiyetin kızı amerikalar da hangi zencilerle aynı evde kalmıştır?!?
kız öğrenci-erkek öğrenci kavramı 18 yaşın altında olanlar için kullanılır. başbakanın sadece ve sadece seçmen kitlesini elinde tutabilmek için ortaya attığı bir yemdir bu. kaç gündür izliyorun tvleri, okuyorum gazeteleri ve acayip gülüyorum. ulan bu konuda bir yasal düzenleme yapılabilir mi ki deliriyoruz biz. tayyip bu, he de geç.
gündemi dağıtmaya yönelik açıklama.

ayrıca kızlı erkekli kalıyorum, beklerim müdahale etmek isteyenleri. ne bok yeme güçleri var merak ettim.
güncel Önemli Başlıklar