bugün

cahillik insan dışı bir laf anadan dogdugunu bilmemek.
tam tersidir. kız çocuğun varsa allahın sevgili kulusundur.

kız çocukları anneye- babaya arkadaştır, merhametlidir, yardımcıdır... erkek çocukları gibi evlenince el olmazlar. yüreklerinin bir kısmı hep sizinledir. o yüzden kızınız varsa çok şanslısınız.
ölmeyi dünya tatlısı bir bebeğe sırf cinsiyetinden dolayı seçmektir. Ilk önce günahtır sonra yazıktır insan düşüncesi değildir.
söyleyenin anasına ihtiyacı olmadan kendini var etmesi gerekmektedir ki, bu da kendisini tanrının çocuğu ilan etmesi demektir. bunu diyenin kendini müslüman saydığını düşünürsek ne denli günahkar olduğu zaten ortaya çıkmaktadır.

kısacası: söyleyenin doğada kendiliğinden tanrılığını ilan ettiği zırvalıktır efendim.
peçeteden kendi imkanlarıyla doğmuş insan beyanatıdır...
saçmalama dediğimiz olaydır.
geri kafalı birayin söylemesi muhtemel söz.
şu yazıyı okuduktan sonra asla söylenmeyecek sözdür.

"Evliliklerinin ilk gününde kadın ve kocası kapıyı kimseye açmamaya karar verip anlaştılar.

ilk olarak o gün damadın anne ve babası evli çiftleri görmeye geldi, kapının hemen ardındaydılar. Kadın ve kocası birbirlerine baktılar, adam kapıyı açmak istedi ama eşi ile yaptığı anlaşma gereği kapıyı açmadı, böylece anne babası daha fazla beklemeyip gittiler. Aynı gün içerisinde bir süre sonra, gelinin ailesi geldi. Eşler anlaşmaya rağmen birbirlerine baktılar. Gelin gözyaşları içerisinde, bunu yapamam diye fısıldayıp kapıyı açtı. Eşi hiçbir şey söylemedi.

Yıllar sonra 4 oğlan çocuğunun ardından 5. olarak kız çocukları dünyaya geldi. Baba yeni doğan kız çocuğu için büyük bir kutlama yapmayı planladı ve tüm tanıdıklarını davet etti. Sonra o gece eşi kocasına diğer dört çocuğa böyle bir kutlama yapmadığı halde neden bu sefer böylesine bir kutlama yapmak istediğini sordu. Eşi basit bir yanıt verdi; çünkü yalnızca kızım bana kapıyı açacak..."
bir mal beyanatı daha..
cevaben ''öyleyse öl daha iyi''.
"seni de bir zamanlar kız olan bir ana doğurdu. seni doğuracağına şerefli bir kız çocuğu doğursa idi." diye düşünmeme sebep olan sorundur.
die mada faka die, diye cevap vereceğim hit em up hak eden babadır. sikerim onun adını sanını.

(bkz: go to sleep bitch)
- Geber. zihniyetini siktiğimn ibnesi..! diye cevaplanan cümle.
kız çocuğu kadar tatlısı var mıdır acaba? o nasıl bir şekerliktir. halt etmiş gavat sözü. evet.
Bu zihniyette olan insan zaten ölü doğmuştur durumu.
(bkz: #21026358)
yerin dibine gir emi . öl lan öl.
Keşke olsa da şöyle ölsemdir. Kız çocuğu sevilmez mi hiç tatlı tatlı bici bici.
geber denilmesi çok uygundur.
insallah kiz cocugun olur da olursun denmesi gereken kisidir.
Öl ozaman amın oğlu.
Tez elden gebermesi gereken insancık beyanı.
erkek olsun diye karısına düzine düzine kız çocuk yaptıran erkek beyanıdır.
Kız çocuğunu zapt edebilecek ekonomin ve ortamın varsa, kesinlikle kız evladım olsun isterdim.
zamanda yolculuk yaptık; ama yanlışlıkla cahiliye dönemine gelmişiz.