bugün

öncelikle sağlıklı sıhhatli olsun diyelim.
lakin beni şaşırtan röportaj da ilk konuşan dayı beni bayağı şaşırtmıştır.

(bkz: (vid #124611)&index=15&list=UUsECvuwn_UviZl-nvq7uflQ)
--spoiler--
ergek gılığında bir gız çocuğum olsun isterdiğğm. homofobiq. zayısı çoh az diyeğ.
--spoiler--

ölüyorum. yetişin.
gerçekten seven her kadın sevdiği adam gibi bakan bir oğlu olsun ister. aynı şekilde erkekde sevdiği kadın kadar güzel bir kızı olsun ister. öyle olmalı yani bence.
böyle soru mu olur dediğim. elalem pompalasın diye çocuk mu yapılır. elbette erkek isteriz.
yobaz olmasında ne olursa olsun fark etmez.
gay çocuk isteriz.
ikisini de.
Nedenini bilmiyorum ama erkek. Hayirlisi olsun diyelim neyse.
Sevdiğim kadından çocuk isterim.
Daha doğmamış kız çocuğuna pompalanacak gözüyle bakan insanlar hala varmış. Maşallah bu zihniyet kendini iyi koruyor.

Ayrıca bir kızım olmasını çok isterim. Çünkü bu zihniyetleri ancak biz kadınlar değiştirebiliriz!
sağlıklı olsunda. ama kalbimden kız geçiyor.
allah hayırlısını ve sağlıklısını versin.
amin.
a)kız çocuğu
b)a
c)b
d)c
anket sorusu.
sağlıklı bir çocuk en mantıklısı.
benimle olan yada benden çıkan her şey bence değerlidir o yüzden fark yapmaz bana göre, sonuçta benim evladım oluyor bu ortaya koyduğumuz meta, o yüzden onu severim.
önce çifleşecek bir hatun bulayımda gerisi problem değil , herşey kabül sözlük.*
kızlar erkek çocuk erkekler kız çocuk ister.
kızlar neden erkek ister ; kendi gibi orospuyla başedemeyeceğini bildiği için.
erkek neden kız ister : daha çözemedim amk. hem tüm kızları elden geçiriyim diyosunuz hemde kız çocuk istiyosunuz.
bu ülke bu kadar kadın düşmanı ve sapık olmasa kız isterdim...
Kız sanırım. Erkek çocukları daha itici geliyor nedense.
(#22396912)
Hep bir oğlum olmasını istemişimdir,tabi önce sağlıklı olsun kız olsun erkek olsun farketmez ama benim babam öyle sevdiğini falan belli edemez.hiçbir sosyal etkinliğe katılmak istemez.mutfak ihtiyaçları,faturalar ve nadir çıkılan giyim alışverişleri haricinde yapılan her harcama lükstür ona göre.ben babamla hiç top oynayamadım mesela,hiç koşmadım babamla birlikte.benim babam hiç okulda kavga ettiğimi öğrenince okula gelip beni savunmadı.hep sen başlatmışsındır derdi.ben babamla hiç balık tutmadım mesela,hiç derdimi anlatacak kadar samimi olamadım.halbuki baban lan o adam ne samimiliği değil mi? Değil işte amına koyayım.benim bi oğlum olsun,kendi çocukluğumda yaşayamadıklarımı yaşatıcam ona allahın izniyle.arkamda babam var diyebilecek.derdini anlatabilecek.ya nasip.