bugün

çok güzel bi duygudur herhalde hayali bile güzel lan.
Kizim yok doğrusu kiz kardesim bile yok. Ama eminim ki bir baba icin inanilmaz bir nimete sahip olmak demektir. Prensesim diye sever öper sarilir gün olup büyüdüğünde onun arkasında adeta bir kale gibi kızını korur. Kollar.
yetişkin olduğunda kızına '' sen güzel yetiştin, dürüst ve erdemlisin '' , '' ben, kızım kendi ayakları üzerinde duruyor diye gurur duyuyorum '' diyebilmek gibi avantajları olan , gold premium babalık.
benim kızım 15 temmuz gecesi evimizin tam tepesinde uçan f-16 lar yüzünden panik atak gibi bi hale geldi. çıt çıksa "korktum" deyip bana sarılıyordu. geçen hafta "kızım ben varken hiçbir şeyden korkmana gerek yok, ben burdayım" dedim. dün gece eşim halasındaydı. ben de iş çıkışı yanlarına gittim. orda olduğu saatler boyunca eşimin küçük kuzeni -ismi burak- kızımın resmen peşinde koşturmuş ama ne zaman yüzünü gösterse kızım yaygarayı koparmış. bas bas bağırıp ağlamış. "korktum" diye köşe bucak kaçmış. ben de iş çıkışı gittim. kızım ben geldikten sonra hiç ağlamadı. burağı öptü, oynadı, şarkı söyledi. daha 15 aylık.

kızı olmayan baba oldum demesin. ilk çocuğumuz, tek çocuğumuz. ikinci bu kadar zeki ve güzel olmaz diye yemin ediyorum yapmaya korkuyoruz.
Bir anımı anlatayım.

O zamanlar iki sıpa sahibiyim. Sıpalardan birine ayakkabı almak için çarşıya çıktık. Bir dükkana girdik. Annesiyle bizim sıpa ayakkabı deniyorlar. Derken gözüm ağlayan bir kıza ilişti. Biraz yanaştım durumu anlamak için. Kızı görseniz saçları lüle lüle. Henüz 4-5 yaşlarında.

Neyse, kız eline iki ayakkabıyı almış annesine ikisinide isterim diyor. Anneside hayır olmaz kızım birini alıcaz diyor. Gayri ihtiyari eğildim annesine doğru. Dedimki benim kızım olsaydı dedim keşke ikisini birden alsaydım. Kadın döndü. Daha dün gibi unutmuyorum. Ayy kıyamam dedi. Allah sizede nasip eder inşallah dedi.

Kızım şu an o 5 yaşında. Ve o annenin içten duasıyla kızıma kavuştuğuma inanıyorum.

Şu an ne yapıyor biliyormusunuz. Babaa bana bak bana oraya bakma diyor. Bu yazıyı yazarken..
bir-iki süper kız babasının yazdıklarını okuduğumda tribe girdiğim başlık.
vay anasını ne babalar var yahu!
hayata küstüm. benim neden böyle babam yok diye çok bozuldum ve bir daha dünyaya gelirsem ben de böyle baba istiyorum! yok herkese küstüm tanrıyla da konuşmuyorum küsüm ben artık. niye böyle babam olmadı ya?
süper güçsüz süper kahraman olmaktır.
eşimin içinde bulunduğu grup. söylediğine göre ilerde istemeye gelen olursa çubukla kovalayacakmış. o kadar uykusuz kalıyoruz, hasta oluyor başında bekliyoruz bir de elin adamına mi vereceğim diyor. turşusunu kuracakmış. bakalım 25 yıl sonra bildiririm burdan.
şanslı olmaktır.

kız evlat daha hayırlıdır.
8 senedir olduğum durum ....

2 numaralı bebek şu anda download aşamasında % 66 complete....
2 senedir olduğum durum ....

2 numaralı bebek şu anda download aşamasında %25 Complete....
Lan daha evlenmedik hatta daha kötüsü bir sevgilim bile yok durun yapmayın amk kıskandırmayın.
ayrıcalıktır. dünya bir yana, kızım bir yana.
iyi damat, kazanılmış bir erkek evlattır.
Velinimettir.
Ilginç bir psikoloji. Bugün ikinci kez Köpekler Kovaladığı için düştüm dizlerim kan revan adam arayıp bir daha kaçtığını duymayacağım 5 tane de olsalar sen onları korkutacaksın diyor. Babaların kızlarından beklentileri fazla olabiliyor.
Keşke babalık yapamayacak olanlara nasip olmasa.
Daha geçen gün okulun yurdunda babasının cinsel istismar ve hatta fantezileri yüzünden Canına kıyan kız ve yüzlercesi...

Ne Mutlu babasının Prensesi olup saçı okşanarak büyüyen kız çocuklarına.
https://m.youtube.com/watch?v=dj6U3ECsBIg

izleyin manifesto niteliğinde.
kısmetse eylül sonunda kızımı ilk kez kucağıma alacak olduğumda tadacak olduğum duygu.

edit: erkek oluyormuş ya la bizim çocuk. * *
şu dünyadan bir kızım olmadan göçersem işte o zaman gözüm açık gideceğim. tek ama tek isteğim. ne para ne pul. annesinden daha güzel bir kız çocuğu.
kadın, sevginin dünyadaki kaynağıdır. şiddet kullanmaz, güzellikler karşısında mutlu olur ve bunu etrafına saçar.
o yüzden, her şekilde çocuğuna destek vermesi gereken babadır. iyi insan olması için sevgi ve eğitim vermelidir.
hayalimdir.
kız çocuklarını çok seviyorum, yolda gördüğümde aklım çıkar, çok masum çok güzeller.
anasına benzemesi daha iyi olur tabi.
Belkide en çok bundan mahrum kalmak

Beni üzecek..

Mevla görelim, neyler neylerse güzel eyler.
Rabbim isteyen herkese nasip etsin. Dünyanın en güzel mucizesi. Kızı olmayan baba oldum demesin.

http://m.uludagsozluk.com/e/36266616/
Cahiliyecilerin korkulu rüyası.
Aklı başında olan her bireyin ise hayalidir.
Altın saçlı olsun bukleleri olsun gülerken yeni çıkmış iki tavşan dişi görünsün.