bugün

küt saçlıysa genelde çok güzel olan kızdır.
favorimdir okuldaki çoğu kız kısa kestirmiş birinden kaçsam diğerine yakalanıyorum. hıyar gibi bakmama neden olan kız saçı.
çok da kısa olmamakla beraber tabir-i caizse (dazlak) olmadıkça göze hoş görünürler.
Yaklaşık olarak 3senedir küt saç kullanıyorum ve bana uzun saçın yakışmadığını düşünüyorum. Belki de kısa saçın rahatlığına alıştığım için böyle hissediyorumdur.
görsel

Selam ve foto ile.
Hatları belirgin kemikli beyaz tenli bir surat uzaktan uzaktan bakan ben.
Lezbiyen olma olasılığı %80 olan kızdır.Hele saçları değişik bir renkse bu olasılık %90'a çıkar.
Üniversitede kullandığım saç şekli. Çok da yakışıyordu. 5 yıl o saçları kullandım vallahi.
saçlarımı löseve bağışlayarak ben de bu pazartesi aralarına katılacağım.
Şahsen benim gözüme hiç güzel gözükmeyen aksine çok çirkin gelen kızdır. saçlarını erkek gibi yapınca güzel olacaklarını düşünüyorlar herhalde, hele bir de o kısa saçı boyamışsalar öğk kusucam.
Her zaman çekici gelmiştir.

Qısa saçlı qıslar eqlesin.
saçları beline kadar gelen kıza göre 1-0 geride olan kız.
yakışana fena yakışıyor yalnız.
Saç ırkçılığına benziyor. Saçına göre yargılamam kızları.
--spoiler--
saçları beline kadar gelen kıza göre 1-0 geride olan kız.
--spoiler--

ne 1-0'ı hocam, maç farka gidiyor.
yaklaşık 1 aydır olduğum kız . hafifledim biraz.
Tesettürlü değilken kestirmiştim ve bazıları yüzümün uzun göründüğünü söylemişti. Gıcık olmuştum, bir daha kesmedim.
saçlar telepati gücü ve hafızayla ilişkili. kadınların büyük kısmı biten ilişki sonrası saçlarını kestirir. buhranı daha kolay atlatmasına yardımcı olur. kesilen saçla birlikte hatıraların büyük kısmı silinir. kasıtlı olarak çağırmadıkça o anıları hatırlamaz. kadınlar bunu bilinçsizce yaparlar. dış görünüşlerini, imajlarını değiştirdiklerini zanneder. oysa gerçek neden budur.
partnerimde tercih ettiğim en kısa saç küt kesim diye tabir edilen ense civarında olan saç yapısıdır. Erkek gibi kısa kesilmiş olduğunda kendini kötü hissediyorum veya kadın ile uzun saç özdeşleştiği için öyle görmüyor da olabilirim bilemiyorum.
Seksidir bence.
bence erkekten pek bir farkı olmayan kızdır. kız dediğin uzun saçlı olmalı bence. en azından omuza kadar gelmeli ama herkes özgür istediği kadar yapar saçını tabii.
Her yüze yakışmaz.
yakıştırmasını bilmek her kızın harcı değildir.