bugün

vajina dan habersizken ben de öyle zannederdim.büyüyünce anladım ki bir insanı kadın yapan vajinasıdır evet.
bahsi geçen kadınların sütyen alışverişine (kaba olduysa iç çamaşırı da diyelim) çıktıklarındaki ruh hallerini hep merak etmişimdir.
Kadın Haklarını savunan feminist tarzı kadınlarda çok görülen bir olaydır. Beğenilmediklerinden dolayı kendilerini dernek & Kurumlara adayan tiplerdir.
küçük memeli kadın meyvesiz bir ağaca, düz bir keresteye benzer. henüz tam anlamıyla kadın denilemese de yuvarlak dolgun kalçalarla işleri yürütebilir bu kadın.
ilerde aynı kızın değişmiş halini görüp pişmanlık yaratacak yargıdır.
büyük memelilerin kendini inek sanması gibidir. aynı şeyi büyük popolu kadınlarda yapar,kendilerini fil sanarlar.
neyse öyle işte hadi yatın uyuyun.
Pandarenlerin kendilerini horde sanmasi gibidir.
beyni olmayan insanların kendini adamdan sayması.
çok üzülüyorum sözlük.

bu kadar zor olmamalı düşünebilmek empati yapabilmek.
alkolsüz biranın kendisini biradan sayması gibidir.
onlar kendini kadın olarak görüyorsa, ben onları kadın olarak görmüyorum.
yıllar önce (yanılmıyorsam ingilterede) 16 yaşındaki bir kız, sınıf arkadaşı dalga geçiyor diye göğüslerine silikon yaptırdığı haberini okumuştum. küçük olmasındansa yapay olması daha mı iyi gibi bir sorunun sebebi olabilir.
okumuş olduğum 42 adet entryden sonra sözlüğün küçük memeli ve alıngan yazarlarını deşifre etmiş başlığın konusu olan söylem.
küçük memeli kadınların erkek kategorisine daha uzak olmasından ötürü normal durumdur.
çok doğru bir söylevdir. Kadını kadın yapan cicikleridir yahu. Bu tip kızlar bir de büyük olanlara acıyan gözlerle bakarlar. Bebeğim sende ki o memişler erkeklerde de var.
ayrım yapmayın hepsinin tadına bakın.
kadın olmak memeyle ölçülüyorsa büyük memeli erkekler de kestirsin pipilerini, o kocaman memelerine sütyen takıp kadınım diye gezsinler. ne memeymiş arkadaş, ne görmemiş milletmişiz.
Memeli erkeklerin kendini erkekten sayması.. gibi kırıcı söylemdir.
kadını kadın yapan en önemli 2 etkenden birisidir. 65 numara memeyle etrafta dolaşanlar var, ayıp.

diğeri için; vajina
küçük memeli de büyük memeli de fark etmez kadındır. her türlü alacağını alır. ama küçük sikliler için maalesef kötü haber bir bok alamazsınız. *
benim de içinde bulunduğum erkek grubunda küçük pipisi var. pek sıkıntı edilmemesi gereken durum. hatta bazen çok güzel de duruyor o küçük memeler.
en az kucuk pipili erkeklerin kendilerini errrrrrkekten saymasi kadar dogaldir.

hele ki sozluk erkeklerini bisi saniyosun, bi bakiyosun.. aa! bamye..
kadınlığı yeren kişi söylemidir. orospu çocukluğudur.
küçük pipili erk...
Neyse onu yazmışlar bi kaç defa.
Yontulmamış bir odundan saysa daha iyi olacak durum. Kadın estetik olmalı, zarif olmalı.
Oldukça saçma bi durumdur. Hiç birşeyin olmasın 90 beden gögüsün olsun alıcı bulursun.