bugün

bazı durumlar vardır ki kolay anlatamazsınız izahı pek kuvvetli bir dirence mukabil şekilde zorlanmıştır. ama yapacak bir şey yok muktedir olduğumuz bu neşretme gayretini nihayete erdirmek durumundayız. elbette genelleme yapmak bize terstir bizler sadece tanığı olduğumuz durumları izahat yoluna girebiliriz.

şimdi düşünün ki bir kadın giymiş mini eteğini açmış saçını başını "sözde" kitap okumak için kütüphaneye gidiyor. topuklu ayakkapları da es geçmemek gerekir. şimdi bu kadın kütüphaneye gidiyor başlıyor sağa sola bakınmaya almış eline de kafirlerin ktiabı "tanrı yanılgısını" sağa sola "bakın benim allahım da yok her türlü sevişme ihtimalim var sizinle, hem miniliyim görmüyor musunuz? hadi genç erkekler bekliyorum sizi libidom başımdan aşkın bakın..." altmetninde bakışlar fırlatıyor. e genç masum erkeklerimiz de bu tuzağa malesef düşüyorlar ve bu karadul misali genç erkeklerin spremleriyle beslenen kötü kadın da malesef muradına eriyor.

şimdi bize düşen nedir? bu gibi bayanları gördüğümüz yerde taşlayacağız bu bir, taşlanacak bir ortam yoksa hakaret edip sövüp kovacağız, bu da zor geliyorsa şöle hafifçe yanına yaklaşıp "aranma ırıspı aranma burdan sana ekmek çıkmaz allah seni ıslah etsin" falan gibisinden sözler söyleyeceğiz. böylece daha temiz bir ülkeyi yaratmış olacağız. ben sanıyorum ki 10 yıla minili falan kalmayacak o güne kadar durmak yok savaşa devam!

allahın adıyla...
Senin gibi cahil kalmamak için.
(bkz: çok cahilsin keşke ölsen)
Kitap almaya parası olmadığı iÇin kütüphaneye giden kızdır. Çok severim onları.
Kitap okumaktır.
Kendi adıma cevap verecek olursam;
1. Bu eylemi odamda gerçekleştirecek olduğumda, bir kaç sayfa okumaktan öteye gidemiyorum. Sebebi ise odaklanmakta sıkıntı çekmem.
2. Kütüphane deki atmosfer, kitapların kokusu beni okuduğum kitabın merkezinde tutuyor.
3. Ve en önemlisi ise
S
A
N
A
N
E
Yaşadığım yerde bütün kütüphanelere üyeyim. Umarım bir gün karşılaşırız da kitabın ne kazandığını sana göstermiş olurum.

Canı sıkılmış, işsiz yazar beyanıdır.