bugün

su götürmez gerçeklik...

1000 yılı aşkın süredir beraber yaşadığım, ekmeğimi bölüştüğüm bir halka benim düşmanlık beslememi bekleyen itler avcunu yalar. kürtler benim kardeşimdir, tıpkı diğer halklar, etnisiteler gibi...
bu ülkeyi beraber kurduk beraber yaşatacağız inşallah.
ümmetçi bir söylem, arab dururken kürdü sevmekte neyin nesi , eski köye yeni adet. arabsın sen arab kal.
(bkz: siktir git burdan)
(bkz: el sikmek)

şu üsttekini yazmıştım. ancak "kürtler benim kardeşimdir diyeni sikerim" türü bir laf vardı ya ilk giride yada başlıkta bilmiyorum. kendimi kandırılmış gibi hissediyorum.
(bkz: hem hümanist hem küfürbaz)
PKK ile kürt insanını bir tutmak mantıksızdır. Teröre destek verenin kürdü türkü olmaz. Destek vermediği halde sırf Kürt diye insanları aşağılamak insanlığa sığmaz. Evet.
Bu ülkeyi beraber filan kurmadik biz mücadele verirken onlar emperyallerle bize karşı savaştı, bin yıldır kardeşçe filan da yaşamadık isyanları pkkyla sınırlı değil yüzyıllardır her fırsatta yaptı bunu şerefsizler. Kürt benim kardeşim diyen Kürt sevicilerdir de yüzyıllardır içimizdeki şeytanlardan başkası değildir. Tarihi unutan bir beyinsiz veya bilip de görmezden gelen bir hainsiniz.
5 parmağın 5i bir diyemem, benim en yakın arkadaşlarımdan biri de kürt ve ben bu insanın yıllardır evine girip çıkarım birlikte büyüdük diyebileceğim biri fakat düğünlerinde dahi apo diye bağıran insanlar bunlar. Bu insanların içinde yaşadım yıllarca en nihayetinde fikrimi hiç bir zaman değiştiremezler. Ne olursa olsun en iyi kürt ölü kürtdür.
(bkz: türk kürt kardeştir pkk kalleştir)
kürtlerin olduğu coğrafyada her zaman kaos ,kargaşa olmuştur..onların kişilik özellikleri kaos,kavga,ihanet etmeye müsait olduğu için kolay kışkırtılırlar.kürtler bir arada oldukça daha acımasız olurlar ve güçlerini ezmek için kullanırlar..onları seyrekleştirmek lazımdır.gelişmiş şehirlerde bile kürtlerin çoğunluk olduğu mahalleden rahat geçemezsin..acımasızdırlar..ekmek veren eli,bir kışkırtmayla kolayca kırarlar..teröre yüz vermeseler ,orada terör barınamaz,çoğu onların eşi,dostu,kardeşi ,evladı kendisi zaten.yüzyıllardır kürt devleti hayali vardır ve dış mihrakların gazıyla bu ülkeye ve çevre ülkelere hunharca saldırmışlardır..