bugün

türkiye büyük millet meclisinden çok aile meclisi kararlarıyla yönetilen kızdır.
(bkz: tuvalette ekmek yemek)
bataryası bitmiş fotoğraf makinesi gibidir, kimseyi çekemez.
bu ülkenin * kızıdır.
saçları çok gür olan kızlardır.
Kaşları çok gür olan kızlardır.
genellemelerin aksine güzel ve kumral olan türlerine daha çok rastladığım kızlardır. yalnız benim hoşuma gitmeyen özellikleri huyları. annemin bi sözünü aktarmak isterim
"kürt kızları namuslu görünür, ama içlerini asla bilemezsin"
anadan oğla faşistiz. *
edit: eksilemenizin amacını da söyleyin. faşist olmamız mı? hayır güzel ve kumral kürt kızı yok diyorsanız yalanına sokuyumcular için caps atıyım. hiç gür kaşlı ve gür saçlı kürt kızı görmedim o kadar kürtlerin içinde yaşamama rağmen. bizimkiler biraz elit kesim heralde.
yazıktır bu kadınlara.

kürt olmasından ötürü ulusal baskı, kadın olmasından ötürü cinsel baskıya maruz kalırlar. bir de solcuysa vay haline...
geldikleri geçmi$ baz alınırsa, namusa daha çok önem verdikleri kesindir.
türk kızınının fotokobisidir.
her ne kadar çok güzelleri olsa da kokan kızdır.
dünyanın en güzel ve en zeki kızlarının dahil olduğu güruhdur. bazıları teroristlerin resmini koyuyor bumu güzel diye, anan makyaj yapmayıp 2 sene dağlarda dolansın bakalım o resimdeki karı kadar olabilecekmi.
(img:#370775)

beklenenin aksine kumral tenli olanları can yakabilir. serttirler. evet. öyleler.

edit: oğlum ben kürt değilim lan nikime de bakıp yardırıyosunuz. benziyor olabilirim, biraz. çerkes muhacir karışımı bir şeyim ben .

kürt kızı böyle kokar:

http://www.youtube.com/watch?v=ZaXFSnveB98

ne güzel de ifşa etmişim kendimi aaa ne güzel de olmuş böyle ne tatlı olmuş, gözlerinizden öpüyorum.
Onlarda Diğerleri Gibi insandır . Irkçılık Yapmamak Gerek .
sıklıkla eğitimini yarıda bırakmış, kendine ait bir odası olmayan, ailesinin ekmek parası için sabahın köründe uyanan, soğuk sıcak demeden tarlalarda çalışan, erkenden başı bağlanan, doğurganlık süresince karnı burnunda olan, dokunsan ağlayacak ama yinede her türlü zorluğa göğüs gerecek olan, bu ülkenin belki de en fazla çile çekmiş insanlarıdır onlar. bacılarımızdır ve bu ülkenin de geleceğidir.
türk kızı kadar insandır ayrım yapılmaması gereken birşeydir zira ırkçılık olur.
dilan, rojda veya haval isimli şahıslardan yalnızca biridir. 4. isim yok amına koyim.

edit : matematik problemi.
dünyaya çile çekmeye gelmiştir hele kocası kürt ise ise Allah acısın diyorum.
gelin adayı diye getirirse oğlumu evlatlıktan ret edeceğim kız.
not: bu kadar da büyük konuşuyorum.
bu başlığı açan gibi o da bir insandır.
kendini bir şekilde türk.erkeklerine yamayan, lürt erkeğiyle evlense muhtemelen her.gün dayak yiyip on çocuk doğuracağı halde haline şükretmeyip bi de adamı parmağında oynatmaya çalışan, geldiği yeri unutup hanımefendilik taslayarak insanı çileden çıkaran güruh.
zaplarken trt 6'da bir iki kere gideri olanlarına rast geldiğim kızlar. kürt erkeklerine çok fazla benzerler genelde, saçlarını kestirseler farkı anlamak çok zor olabilir.
kimse kusura bakmasın ama türk kızlarına göre gelenek, görenek bağlılıkları ve edep, desturları daha yerindedir.
Urfali olanlaf icin konusuyorum; normalde hepsi esmer siyah saclidir ama hepsi sacini sariya boyatmistir igrenc bir hal alir. Genelde cirkindirler.
çok az bir iki istisna dışında yüzde 90'ı çirkinlik abidesi. yani o her gün bok attığımız türk kızları bile bunların yanında kendini adriana lima zannetmekte yerden göğe kadar haklıdırlar. ömrümde de ilk defa türk kızını savundum ya bunlar sayesinde.

bu arada milletimizin ve ülkemizin geleceği için ne olursa olsun bir kürt kızıyla evlenmeyin. ırkın saflığı ve türk milletinin hızla çoğalan kürt nüfusu karşısında asimile olmaması için dünyalar güzeli bile olsa kürt kızlarından uzak durun. ırkınıza ihanet etmeyin.