bugün

pkk'nın meşrulaştırılması için yapılan kitlesel algı operasyonunun genel adıdır.
AKPNin ve Türk halkının bi tarafında patlamak üzeredir.

https://www.facebook.com/video.php?v=745668378860802
Kars Ürgüp Radikal Tarikat'tır.
muhteviyatını sorduğumuzda anında "faşist" ve "kafatasçı" anıldığımız sözde icraat. çok ciddi söylüyorum bir nesil sırf bu ihaneti yaşayarak öğrendiği için ırkçı ve doğu kökenli insanlara karşı nefretle dolu olarak yetişiyor, iyi de oluyor.
görsel
ak parti'nin ve onu destekleyenlerin, teröristlerin meclise girmesine sebep olduğu açılım.
chp'lilerin konuşmaya hakkı olmayan açılım. mhp'lilerin haklılık payı yüksek.
Akp nin yaptığı en yararlı gözüken projedir.

Bundan sonra kürtlerin ama bizi eziyorlar, adam yerine koymuyorlar ühühü söylemleri son bulmuştur.

Aha Olm bak seni adam yerine koyduk bi sikim değişmedi deyip tokatlanacaklardır artık.

Ama olumlu sonuçlanabilmesi için temizlik yapmak şart.
akp'nin hdp ile ortak fikri ve eseridir. şu an verilen her şehit bu açılımın sonucudur.

oğlu şehit olan akp'li babalar, oğullarını kendi şehit etmiş oldu haberleri yok.
sonu daha büyük felaketlere çıkacak dedik.
daha kötü olacak dedik.

keşke haksız çıkan biz olsaydık.
aşşağıdaki yazarlara gelecekten sesleniyorum. kürt açılımı hataydı. bu kürtler bi boku haketmiyo !
oy uğruna rafa kaldırılmıştir .
Başı hoş sonu loş.
yakında kılışdar'ın üzerine yıkılacak şeydir.
açılamayan açılımdır.
k ü r t bu niye bölündü ki şimdi.
Göte giren Şemsiye gibi götümüzde açılmış, onlarca askerimizin şehit olmasına sebebiyet vermiştir.
Seçimden sonra tekrardan gündeme gelmesi çok olası. Aslında bunu ben de istiyorum bu kez.

1-) mhpli yalaklarin agladığinı görmek için

2-) hergün herbiri yandas gazetelere sehit yakini kimligi ile cikip muhalefete nefret sucu isleyen tiplerin yüzunü görmek icin.
(bkz: minareyi çalan kılıfını uydurur) onlarca cana mal olmuş boş olay.
o tarihte bu süreçten övgüyle bahseden ak yazarlar şimdi tam tersi konuşuyorlar eminim. ülkesini,vatanını,bayrağını ve atasını seven her türk insanının aklında yer eden süreçtir.
cumhuriyet tarihinin en büyük rezilliğidir. amk bu ülkede tek kürtler mi var? o zaman bütün etnik ırklara ayrıcalık tanıyalım hepsine tv kanalı açalım, toprak verelim ee o zaman türkiye diye devlet niye var?
o tarihte bu süreçten övgüyle bahseden ak yazarlar şimdi tam tersi konuşuyorlar eminim. ülkesini,vatanını,bayrağını ve atasını seven her türk insanının aklında yer eden süreçtir.
Türkiye'nin kürtleştirilmesine giden yolda bir kilometre taşı olmuş, dandik açılımdır.. Zaten kürtçülük 200 yıldır başımıza belayken, bu açılımla kürtçülük daha da azmıştır.. Akp iş birliği ile gerçekleşmiş bu açılım yüzünden, meclisimizde teröristler fink atmaya başlamıştır... Askerlerimizin katline sebep olanlar, bizim cebimizden maaş almaktadırlar..

Daha önce de söyledim, kürtle yaşamanın çok ağır bedelleri var. Mesela terörist milletvekillerine bakmamız gibi.. Kan, para, zaman, gelecek zaman gibi.. Bu halkla yaşamanın, sonu artık uçurum. Kürtçülük son 10 yıldır aldı başını gitti... Bazı türklük alerjili çomar akp'lilerin de bu açılım süreci çok hoşuna gitmiştir.. Sonuçta, hdp'nin meclise girmesinde çok payları vardır tabii.

Yetti artık arkadaşım. Bu saçmalıklardan kurtulmak istiyorum diyorsanız, bu ülkenin kürdiye'ye dönüşmesini istemiyorsanız yani bunu görebilecek kadar uyanıksanız, bunun tek bir yolu var,
(bkz: ayrılıkçı türkler)
akp'nin çok iyi bir icraatı.

kürtçe serbestleştirme felan.
iyi ki olmuş.