bugün

dudullu tepesine doğru yürürken etrafın gürültüsünden kurtulmamı sağlayan o kutsal alet.
toplu taşıma araçlarındaki ergen gürültüsü, bebek ağlaması, yüksek sesle video ve şarkı takip etme alışkanlığında kurtarıcı görevi gören değerli aparat.
bugün marmarayla giderken müzik dinlemek için kullandığım bir alet.
müzik dinlicem ama masada. yataktan kalkıp almak çok zor.
Kulaklıkla uyuyakalmak, kulaklarda çeşitli hastalıklara neden olur.
dışarıda müzik dinlemeyi sevenler için çok önemli bir eşya.
takıldığı yer ile isimlendirilen eşya. başka bir yere takılmaması da bizim şansımız.
dışarıda müzik dinlemeyi seven biri için önemli bir alet.
https://ty.gl/614sh8ay0c

Mikrofonu çok kuvvetli değil ama ses, dayanıklılık be menzili muhteşem. Tavsiye ederim, ben sporda kullanıyorum ama normal kullanım için de iyi. Gerci in ear bu.
cağrı merkezinin vazgecilmezi ve bir o kadar da nefreti..
Bunu tercihen plastik uzun konik bir bardağın içine koyarsanız iyi kötü bir hoparlörünüz olur. Bu sayede arkadaşlarınızla maçları veya sevgilinizle sevdiğiniz şarkıyı dinleyebilirsiniz.
Günümüzde birçok insan için temel ihtiyaç haline gelmiş, ses veren cihaz.
hayat kurtarıyor bazen.
Temiz kullanılmadığında kulakta iltihaba, yaraya hatta mantara bile sebep olabilir. Arada bir kulaklığınızı kolonyayla temizleyin.
sol kulağımdaki kronik iltihabı azdırmaktadır.
dünyayla bağlantının kesildiği ve kendini bulduğun andır.
kedisi olanlar en ucuzundan 1 düzine almalı.
Samsung un kauçuklu olanları hem ucuz hemde sesi kaliteli.
onsuz ofiste çalıştığım bir gün hayal edemiyorum.
Sony bu konuda gerçekten kaliteli. Lan 6 yıl önce sony xperia z2 aldım, onun yanında verdiler bir kulakiçi kulaklık. Hala canavar gibi ve son derece kaliteli. En ufak bir hasar bile yok. Daha ne olsun.
markacı olduğumu düşünmesemde kulaklıklardan çok çekmiş biri olarak jbl en iyisidir diye düşünüyorum. piyasa da onun kadar kaliteli pek çok kulaklık var ama fiyatları gereksiz pahalı.
elimdeki iki kulaklık da iki hafta içinde bozuldu. hayat cidden hiç çekilmiyor böyle. ama hazır bozulmuşken kendimi tutamayıp 50 euroya bir sennheiser alacağım gibi yeniden.
iyi olanlarının bulunması için uğraşılması gereken kişisel müzik dinletici elektronik aletlerdir. Uğraşabileceğiniz Türkçe bir inceleme sitesi http://kulakligim.net
hobim gereği kendimde 30 farklı çeşiti olan şey. Sıkıldıkça değiştiriyorum.
Hazır konusu açılmışken biri bana kulaklık önerse ya

Eski tip silikonsuz düz kulak içi olmayan modellerden. Doğru düzügün bir şey bulamadım.