bugün

sesi havada dalgalandırmadan direkt kulak zarına ilettiği için çok zararlıdır. hadi çok demeyeyim de zararlıdır.
durum böyleyken dışarıya en az ses veren kulaklık olduğundan çevredekilerin kulakları için de yararlıdır.
(bkz: gentagut)
(bkz: siprogut)
bunlar da kulaklar için yararlıdır.
bir 2 + 1 hoparlör değildir ama iç mekanlarda. yoksa dışarıda candır can, etrafın gürültüsünü çekmeyen metal müzik müdavimleri için.
Kulak sağlığı açısından kişisel olması gereklidir.
tavsiye etmediğim kulaklıktır. allah korusun kulak kırılır kulaklık içinde kalır. bu arada damlaya damlaya her yer de göl olur. bu atasözlerimiz de ne acayipmiş.
kulakta sikilmedik yer bırakmayan kulak türüdür. kılcal damarlara kadar tecavüz eder. kulaklık zaten zararlı, bu tür kulaklıklar hepten zararlı. sırf zarar. biraz daha sesli müzik dinleyeceğim diye kulağı yontmaya gerek yok. kulak bu. biraz da sağlığınızı düşünün üleyn.
kızlara daha çok yakışan kulaklık türüdür.
kaliteli olanları*; candır, canandır. inanmayan denesin; görsün.
Kulaga en çok nasıl zarar verebiliriz diye düşünülüp bunun sonucu ortaya çıkan üründür .
amelelerin daha kesfetmedigi ise yarayan kulakliktir.
kulağımda durmayan siktiğimin kulaklığıdır. olm bunu yüzünden obsesif oldum yeminle.

normal efendi gibi olan kulaklığımı bozulunca -ki mıknatıslarıyla oynuyorum bunu yazarken neyse konumuza dönelim- bundan kullanmak zorunda kaldım. durmuyor lan kulağımda. düşüyor habire. şimdi kulağımda kulaklık yokken bile elimi kulağıma götürüyorum. *
Ne zaman taksam sanki bütün kiri pisi kulağımın içine tepiyormuş gibi hissettiğim kulaklık tipi.
Müzisyenlerin profesyonel sahnelerdeki kurtarıcısıdır. ilk başlarda kullanımı zor gelir, fakat alıştıktan sonra kalitenin bağımlısı olursunuz.
bu kulaklik turunun bi esik degeri vardir. daha once hic kullanmamis biri ilk kez kulagina taktiginda mumkun degil rahatsiz olur. hatta kusacak gibi olur. ama pes etmeden kullanmaya devam edilmeli, iste o esik degeri asilinca artik kulaginiz bunun muptelasi olmustur. simdiye kadar neden bundan habersiz yasamisim diye kendinize kizarsiniz. en dandigi bile ki 10 tlye almistim 1.5 yil once inanilmaz ses kalitesi verir. en kucuk ritmi, sesi, notayi bile duyarsiniz. onyargilarinizi yikin, bu ladar insan yaniliyor olamaz.

kulakta nasil durmuyo anlamiyorum ayrica, diger klasik kulakliklara gore 10 kat daha iyi duruyolar. silikonumsu plastigi kulaga yapisir kalir. asil digerleri durmaz kulakta. nasil takiyonuz sunlari merak ediyom.
razer hammerhead pro kulak orgazmı yaşatır.
lanet olası bir icat. kulakta durmayan kulaklık. otobüs kulaklıklarının canını yiyim.
kulakta aşırı bakteri oluşumuna neden olan kulaklıktır. kulak hiç hava almıyor bunu uzun süre takınca.
referans monitöründe akg'yi tek geçtiğim kulaklık türüdür. günlük kullanım için creative de yeterlidir. maksat ses altı titreşim ve düşük frekans bas hissetmekse ideal kulaklıktır. estetik ve diğer sebepler peşinde olanlara hipster gezmeleri tavsiye edilir.
Kulak pisliklerinizi rahatlıkla görebilirsiniz bu kulaklıkla.
(bkz: istifra etmek)
7 liralık olanını 2 aydır kullandığım, 1.5 aydır 10 liralık mini mp3 çalarda kullandığım, biraz kalitesiz ve fişini bozulunca değiştirdiğim ve iyi ses çıkan alet.
Kullanimi gayet kolay ve rahat olan, kulaktan düşmeyen ses kalitesi iyi kulakliktir.
ben hiç kullanamadım bu mereti , hep kulak dışı kulaklık kullandım sebebi ise düşüyo lanet şey kulağımdan lan.

işin kötü yanı koca kafalı olmam .
kaliteli olması önemli. kalitesizler baş ağrısı yapıyorlar. basların iyi alınabilmesi için uygun silikonla kullanılmalı.
Sennheiser zannımca en iyisidir. ie serisi profesyonel amaçlı üretilmiş bir şaheserdir.

cx 200 Street 2 kullanıyorum. Soru varsa zıplayın.
annem, abim bile bir kere taksa tekrar kullanamadığım kulaklık. bu kulaklığı kullanacaksanız size özel olmalı, hijyen açısından.
Nice kulaklıklar, headsetler gördüm kullandım ama hiçbiri kulakiçi kulaklığın verdiği rahatlığı veremez. ama tabii uzun burunlu olanlar değil. onlar ney la öyle ?!