bugün

Hiç komik değilsin protest ya. Hiç.

Tito gitti kuki gitti, meydanı buldun tabi.

Bir kukidir, izinlidir, severiz, selam ederiz, demlenip gelecektir. "Biliyorum sen de üzüldün ama benim bu ciğer komple gitti." Yazarı.

Gel de bak olum protestin mizahına kaldık, kendimi ısırıcam şimdi sinirden.
nerdesin ey kuklam özledim seni, kış geçti geldi bahar ayları gevşer göt pardon gönül yayları ben sana doyamadım doysun kara murat! götüne kumanda sokup bizi çoşturduğun günler sikimde pardon gözümde tütüyor. ahh kuklam ahh

bir yazar. gelince açık oyla azcık seveyim seni.
Sokmalı çıkarmalı akrostiş şiir yazacağım yazar.

Editleyeceğim bunu. Bekleyin beni…
(#32043370) kimse demesin zeusun eltisi sözünü tutmaz diye…

Küçüktür, tombuldur ellerin
Ulu sözlükte gezinir kuşimatoşin
Merak ettim nedir senin ismin
Az biraz da olsa ifşa eder misin
Ne yüzün gördüm ne sesin duydum
Daha bir hafta önce sapığın oldum
Ayrıldın buralardan, açıldım sana
Vermedin cevap göt oldum yana yana
Ezgisizdir söyleyişlerim, bilirim saçmaladım sana
Kermitine kurban, geri dön artık buraya
Uzundur umarım iplerin, kolunu sokmazlar sana
Kemirdiğin memeler daim olsun
Latifelerin hep bizimle olsun.
Aşkımla kal.
ta*ak oğlanına çevirmişler adamı.

https://s-media-cache-ak0...c980a50390359f7a5f1c9.gif
oo kimleri görüyorum. yeşil götlü sahalara geri dönmüş. hoş geldin kanka.
bir yazar. en sevdiği alet kumandahaha.
Bir yıldır sözlükteyim ama bu adamın bi kere bile entirisine denk gelmedim.
geçenlerde izine ayrılan yazardı.

arkadaşlar izine ayrılır ayrılmaz;'' ebenin şeyine kadar yolun var ''
''oh bee siktir git''
'' kumandalar öksüz kaldı''
'' bir daha dönersen yolunu sikim''

vs gibi birçok mesaj aldığım için izni kaldırttım.. aslında 1 ay izin almıştım ama zall'a söyledim kaldırdı sağ olsun. kaldırır mısın dedim. kaldırırım ayıp ediyorsun kukla dedi. istersen modlara söyleyim onlar kaldırsın dedim. yok ben kaldırırım rahat ol kukla dedi.
hadi kaldır o zaman dedim ve şlak diye saniyeler içinde kaldırdı. kimseye söyleme kaldırdığımı dedi. götün teki değilim aramızda kalacak dedim.

hülasa kemik gibi karşınızdayım arkadaşlar. önce zall'a sonra beni gaza getiren tüm mallara teşekkür ediyorum. evet efendim. ayvayı yediniz döndüm.
Bırak ayvayı mayvayı da şunu açıkla denilen yazar. Bu ne len?
görsel
Cok guzel kiz.
Feysi var ama bana ozel.*
Yazar dediğin böyle yazar dediğim yazar.

Son entrysini okumak için profiline girdiğiniz zaman dayanamayıp ne var ne yok okuyorsunuz.
kukunu yerim senin*

bir yazar.
Gözledim.

Ve buna yazacak bir şey bulamadım.
Öncelikle çok sevdiğim ve saydığım değerli bir ağabeyimdir.

(#32174190) şu entrysiyle çok kıskanmış bulunmaktayım kendisini. Yani bu nasıl popülerliktir mi diyeyim. Yoksa insanlar mı boş diyeyim bilemedim. Adam 3 kelime entry girmiş ya. Üç ya. Hem de nickaltı sadece. 3 kelime yazıp 8 şuku almış lan. Sekiz lan. Ben götümü yırtıyorum, bilgili entry de olsa 1 ya da 2 şuku alıyor.

Tamam ben de artılıyorum onu. Ama biraz da bize bakın be kardeşlerim. Bizi de artılayın amk.

Edit: Artılamak derken içimden geleni artılanma isteğini yazmış olabilirim ama amacım artılanmak değil okunmak aslında. Okunmak istiyorum ya. Emtry lerimi okuyun istiyorum. Bazıları çok güzel bence eksi de olsa oylayın ki öğreneyim istiyorum. Yanlışımın varsa düzeltilmesini istiyorum. Seri artı oylamanıza gerek yok. Yine de teşekkürler.
(img:#1033868)
5000. Nikaltını an itibari ile lookin adlı yazarın yazdığı yazardır.

Kukla. Kuklamız.

Nice 5000lere.

(Daha kaçıncıya yazıcam arkadaşlar aradan silip kaynak yapmasanıza öfff. Ss alıyorum daha da oynamam mızıkçılar ya.)

görsel
Bakın saniyede biri kaydırma yapmış. Yazık ya.
Ne 5000 miş amk. Karı kendini parçaladı.
ilan-ı aşk ettiğim yazardır.

Yüzünün hep gülmesi dileğiyle.
0:00 0:22
Her boku atıp tutuyo okunur mu bu pezeveng? Hani bu samimiyetten kaynaklanıyor canım sakın şikayet falan etme.
anca ergenlerin olduğu bir yerde bu kadar ilgi çekebilecek vasat yazar. özgün bi tarzı yok bi kere. fazlasıyla uyduruk.. kimbilir kimlerden kopya çekiyor. gerçekten tam bir kukla.. eksi'ye gitse kimse takmaz bunu.

Ulan o değil de ne efsane, ne kaliteli yazarlar geçti buradan, kukla'yı dorde beşe katlayabilecek.. Ama hepsi burdaki gerzek ve lacka ortama dayanamayıp kaçıp gittiler. Eh bi o kalınca da abdurrahman çelebi muhabbeti yani..

hem topu topu 100 kelime ile hikaye yazıyor amk. bu açıdan başarılı sayılabilir tabii.

ayrıca 30 yaşına gelmiş hala ergenlerle am got muhabbeti yapıyor. abicim bi git artık, evlen barklan filan ya. ne işin var onca çoluk çocuğun arasında. insan bi utanır çekinir filan yani. ilginç gerçekten...
Şuna biri hayrına miss piggy alsın amk..
Evlat olsa sevilmez lan bu..
O hayırsever neden ben olmayayım ki?
görsel
Beni çizecekmiş bak ite hele.
Bizler tanrının kuklalarıyız. .artık ne düşerse bahtımıza.