bugün

evet küfür kesinlikle samimiyetin göstergesidir veya bazen gülmek. çok ciddi bir ortamda(işçi patron) gülemezsiniz veya küfür edemezsiniz. çünkü samimiyetiniz yoktur; ama git arkadaşının yanına hoba. mesela;

+ ooo naber lan dalyarrak ?
- iyidir lan göt nolsun.

bunlar kesin kankadır. en iyi arkadaş olma ihtimalleride var.

-abi sonra gidiyordum bir baktım ki kızın eteği ahahah......
+ ahahahhaha orospu çocuğusun ya nasıl aklına geliyor.
-eeeee olm senin gibi sağda solda göt vermiyoruz.

bunlar kesinlikle en iyi arkadaştır. olmama ihtimalleri yok. küfürün seviyesi arttıkça ve karşıdaki onu kaldırabildikçe bundan anlaşılmalıdır ki samimiyet had safhadadır. bana kimse gelip vıdı vıdı hayır canım değildir. küfür etmek hayvanlıktır demesin amına koyayım.
doğrudur.

ben bizzat birbirinin anasıyla samimiyet artırma çabası içerisine giren insanlar gördüm.
bu düşünceye sahip arkadaşlarla samimiyet kurmak isteyen çok samimi insanlar biliyorum. hatta siz de tanırsınız. tanımayanlar için söyleyelim; umumi tuvaletlerde hem imzaları hem telefonları vardır.
(bkz: küfür dilin tuzu biberidir)
-ya biz müdürle çok samimiyiz
+hadi lan!
-valla geçen bana "naber götoş" dedi
+off!sen ne dedin?
-iyiyim dedim
+dostluk bu
-kesinlikle
bu tür düşüncelere sahip kişiler için küfür, bir kelimeden öteye gidemez. ne kadar çok kelime dökerseniz o kadar samimi olduğunuz anlaşılır.
(bkz: ne sandın yarrraaaam)
gerçek olması doğru olduğu anlamına gelmeyen şeydir.
- hey dostum o kadar samimiyiz ki ananı beceresim var anlıyor musun?
* oo nalet olsun dostum sen .rospu çocuğusun...
- seviyorum lan seni..
* bende seni baba...

dipnot: * *
küfür bir insanın ' ben basit biriyim ' diye haykırması olduğundan samimiyetle alakası yoktur.
(bkz: küfür ruhun yelpazesidir)*
(bkz: hasittir lan)
mahrumiyet alanına dahil etmekle beraber bir nevi samimiyet hatta ve hatta akrabalık göstergesi sayılabilir bir bakış açısı tabii katılmayanlar da vardır illa ki demem o ki, tanışıyo muyuz?
küfür, söyleyecek sözü kalmamış aciz insanların çevrelerine kendilerini kabul ettirme çabasıdır.

ama son yıllarda şöyle bir şey çıktı ülkemizde ortaya. öyle bir hale geldik ki küfür hayatımızın bir parçası haline geldi. onsuz yapamaz olduk adeta.

ne demişti neyzen ;

insanoğlu tuhaftır
ibne dersin kızarda
s.kersin aldırmaz.

şimdi neyzen'in sözü de erozyona uğradı artık, şu hale dönüştü bence bu söz;

insanoğlu tuhaftır
küfredersin güler
s.kersin zevkten 4 köşe olur.

allah belamızı versin demiyorum bunu biz yapmadık çünkü... allah belamızı versin ki böyle davranan insanlara halen prim veriyoruz, yastık altından servet veriyoruz. sinemaya gidip filmlerini izliyoruz, tiyatroya gidip oyunlarını izliyoruz. sokakta çoluk çocuktan duydukça sesimizi çıkarmıyoruz. çoluğumuz çocuğumuz küfür edince marifetmiş gibi "aferin" diyoruz.

aferin...
şimdi seninle samimi olmak için hangi akrabanla tanışmam gerekiyor şeklinde sapıkça düşüncelere gark ettiren girdi. Hem de çok fena...
Allahıdır samimiyetin. Tabi erkekler için. Peki ya biz.. Biz yapsak oha amk karı erkek gibi küfrediyo.uzak dur abi uzak ya da direk yaftayı yersin attention whore diye.