bugün

--spoiler--
şehirden uzakta olmam ve diğer bazı sebeplerden ötürü katılamayacağım, bu yüzden üzgün olduğum zirve. değerli kalemime sinek kondu' ya tekrardan tebriklerimi iletir, kendisine iyi eğlenceler dilerim.
--spoiler--

not: silik yazar unidentified stranger' ın entrysidir. kendisi yazamadığından ben ricası üzerine ilettim.
3g ile katılacağım zirve,
Pogo ararsın anacım.
gelın bence cok guzel zırvesı.
linkteki parkuru 2 güne sığdırmama sebep olan zirvedir. hele bi güzel geçmesin, hele bi eğlenmeyim, hele bi dansöz çıkmasın, hele bi revü kızları gelmesin,heleki bira ısmarlanmasın hiç acımam zenginliğimi ortaya koyar 1 litre benzin alır mekana döker hepinizi yakarım.

http://n1308.hizliresim.com/1d/b/rb081.png
Son anda Bursa'ya gelişimle katılımcısı olacağım zirvedir.

yazacak bir şey bulamadım . sanırım moonlight ı darlamak tek eğlencem olacak.
katılacağım ama pek fazla kalamayacağım zirve. görüşmek üzere.
son upum ulan dediğim zirve. an itibari ile kapının önündeyim.
herasmusun hızlı giriş yaptığı ve an itibari ile 6 erkek kaldırdığı zirve.
kıskanılan zirve
Ben burdan domashno rakımla katılıyorum
Gençler,
Kalbim sizinle.
Yalan amk pogoyla ve akckla kalbim.
herasmusun hızlı giriş yaptığı ve an itibari ile 6 erkek kaldırdığı zirve.

edit: milletin arkasından yalan yanlış iftiralarda bulunmam gecenin bir körü yatağımdan kalkıp entry düzeltmeme sebep olmuştur. 6 erkek bir yana da sevgilisiyle mesajlaşmasından 2 dakka oturup muhabbet edemedik kendisi ile.
halen daha eğlencesi devam eden zirvedir. eski bursalı, yeni istanbullu yazar olarak böyle saatlere devam eden bursa zirvesini garipsedim valla.
her zırve gıbı bu zırvedede yemınımı bozmayıp tek tek butun zırve erkelerını kaldırgım zırvedır. En son en cıtırını ve en yakısıklısını alıp eve gıttım.
Edıt: o da kardesım cıktı ıyımı? Icmeden sarhos oldugum zırvedır. Asırı eglencelıydı.
ilk teşekkür entrysi bana kısmetmiş herhalde dediğim zirve. tabi ki ben entry yazarken başkası gönder butonuna basmaz ise.

gelen gelmeyen herkese sonsuz şükranlarımı en başta belirteyim.

öncelikle zirveyi düzenleyen hepimizin bir araya gelmesini sağlayan ve gecenin en hızlı konslarından biri olmaya aday akck ölümüne teşekkürleri bir borç bilirim ki her 10 dakikada bir nasıl gidiyor bir ihtiyacınız varmı diye sorması ile gönüllerde taht kurmuştur. ( gerçi istekleri söyleyince yerine getirmedi ama olsun )

tabi ki şahsına zirve düzenlenen ksk'ya inegöl'lerden kalkıp geldiği için teşekkürler ve giderken herkese ayrı ayrı teşekkür ettiiği için ayrıca teşekkürler.

sanal alemin abaza tayfası olarak gösterilen ya da dışalanan tayfası olarak bilinen incisözlük grubuna ayrıca teşekkürler ki sizleri iyiki tanımışım diyorum. kim ne derse desin adamın dibisiniz lan.

benden sonra mekana gelen kişi olan ve sıcak kanlılığı ile allah allah önceki zirvelerde böyle değildi kafasına göktaşı düştü herhalde diye düşündüğüm herasmus teşekkürler.

frank sinatra'nnın ceketsiz hali gibi şapkasıyla masamıza gelen ve hoş sohbeti ile bizleri şenlendiren saçları seyrek arkadaşada teşekkürler. umudunu kaybetmez isen sende bir gün mod olur hatta şirinleri bile görebilirsin.

nickini sorup unutmama rağmen adını unutmadığım taaa gemlikten kalkıp gelen recep'e teşekkürler.

Tuvalette karşılaştığımız cokacayipsey (aklınıza kötü birşey gelmesin) çok fazla muhabbet edemesekte sanada teşekkürler.

rakısını çalmadığımda ölümüne muhabbet edemediğim fulya sanada teşekkürler.

pek sohbet etmediğim yada edemediğim diğer arkadaşlar sizlere de teşekkürler.....

giderken bir hoşkalın demeyen tüm zirve daşlar hepinizin güneş altında yanarken yüzünüzde gözlük işareti çıksın emi. insan olun biraz.

akck dip not : benden fazla kons olamazsın. zirve masası haricinde 2 masa dolaştım ona göre :9
kısa süreli kendimi gösterdiğim zirve.

gün benim için çok boktan gidiyordu ardı ardına davetler gelirken bir tanesini seçmek zorunda idim oda bu zirve oldu. allahsız kitapsız cahil kadın ablama böyle güzel bir muhabbet ortamını tertipleyip düzenlediği için teşşekkür ediyorum. saygılar abla.

Mekanı aşşadan görünce vay amk buraya kim çıkacak lan derken binada asansör bulunduğunu öğrendiğim an itibari ile içimde engel olamadığım bir mutluluk suratımda yavşak bir sırıtış oluştu diye düşünüyorum. ulanyum abim ( gerçi bu nicki ile katılmadı ama) kapıya gelip kardeşim senin inci nickin konuşuluyor dediği anda bu mutluluk ve yavşak sırıtış yüzümden gitmiş olabilir ve yerine taze gelin ifadesi yerleşmiş olabilir. ortamın sakin olduğu ilk 30 dk boyunca üzerime oynanması beni rahatsız etmiş gözükebilir. ama çokta fifi diyor geçiyorum(malum en genç benim bizim neslimizde böyle boktan kelimeler var amk gerçek bu yani) daha sonrasında ortamın kalabalıklaşması ile birlikte üzerime oynayanların sayısı ulanyum ve kurualtipilav ile sınırlı kaldı. bunları da seviyorum ne deseler kızamıyorum ibnelere.

nickini hatırlamadığım ismini de buradan ifşa etmek istemediğim alkolü bırakmış hoş sohbet ablaya melaba demek istiyorum.

yanıma oturup gözlerden saklanmamı sağlayan aynı şekilde nickini hatırlamadığım ismini de ifşa etmek istemediğim gözlüklü beyefendiye de beni gözlerden gizlediği için teşekkür ederim.

karşımıza oturup utanmadan rakı içip kavun yiyen ve oğluna kombine arayan bursasporlu abi sanada çok kırıldım insan ikram ederdi.

ismini ifşa etmek istemediğim bir başka kişi olan karikatür zanaatı ile ilgilenen abiye de taa gemliklerden gelip bana bizi ekiyorsun demesi içinde ayrı bir teşekkür etmek isterim tabi haklı adam amk.

ha birde burada saygıdeğer inci sözlük yazarlarımıza da teşekkür etmek isterim. oğlum şaka maka nerdeyse 1,5 yıldır bayağı gözel bir birliktelik oluşturduk. bence bunları farklı alanlara da kaydırmak gerekir. beyler bunu bir düşünün derim.

hatırladığım kişiler bu kadar.

ha bide bizden sonra gelen ne nickini ne ismini hatırladığım yakışıklı bir abi vardı bu abiyede kapıya kadar bize eşlik etmesi sebebi ile teşekkür etmek isterim.

daha sonrasında ksk yada sanırsam kalemime sinek kondu abiye ömrünün sonuna dek mutluluklar dilemek isterim. ta mekanın kapısına girince kendisine almış bulunduğum emzik hediyemi unutup kendime galiz bir küfür savurduktan sonra yüzüe bakasım gelmedi benki eli boş gelmiş idim böyle bir etkinliğe. neyse saygıdeğer ve güleryüzlü abimiz kapıya kadar eşlik etmesi sebebi ile kalbimi kazandı. umarım mutlu olur. babalarına aldığım emziği oğluna takmak isterim şimdi.

neyse amk çok uzun oluyo. yeter bu kadar kaldığım süre boyunca gözlerim hep bir dansöz aradı organizatör arkadaş bunu not alsın lütfen. kendime inanamıyorum nasıl bu kadar yavşakça bir yazı yazdığıma yavşakçayı geç bu kadar uzun bir yazı nasıl yazdım ve hala yazmaya devam ediyorum amk. ben normalde evet hayır üzerinden konuşma yönlendirmeyi seven bir birey olarak (şekle bak hıaammınaa)kendime şaşıyorum.

neyse katılan herkese teşekkür ederim. katılmayanlara ne etcem lan gelseydiniz insan içine çıksaydınız teşekkürü alırdınız diyerekten yazıyı bitiriyorum. saygılar, sevgiler, görüşmek üzere.
pogo olduğunu düşündüğüm bir arkadaşın isteği üzerine akck foto çekelimmi sorusuna kati suretle hayır dememin tek sebebi akck ile 10dk önce foto çekeyim mi muhabbetine hayır ortamdakiler istemiyor demesinden ötürü öyle dedim. kimsenin şahsına ait birşey değildir. yalnış anlaşılma olduysa özür dilerim. gecenin muhtemel tek fotoğrafı

http://r1308.hizliresim.com/1d/c/rcrfy.jpg
pek pek kıymetli canım kankam pampam nefret ettiğim şahsiyet kalemime sinek kondu için düzenlenen bekarlığa veda partisidir. benim içinde bi nevi zirve jübilesi olmuştur. lakin artık zirvelere pek gitmek istemiyorum.. neyse gelelim zirve akşamına.

ilk olarak taa istanbullardan gelen hala kendini misafir zanneden moonlight sonata' nın mık aşkıyla yanıp tutuşmasına ne demeli bilemiyorum. arayıp ben mıktayım buraya gel ehuehu diye saçma sapan sevindi falan anlayamadım, gittim neyse. her zamanki gibi özür dileyerek nicklerini hatırlamadığım 3 sözlük yazarı arkadaşla oturduk geyik yaptık karı kestik falan güzeldi. sonra o geldi. evet o. ksk sırtında fotoğraf makinesi ve matrix gözlükleriyle göründü. oturur oturmaz tost istedi. aç herif ya ver yesin ört uyusun. iki geyik muhabbet sohbet falan derken zirve mekanına doğru yola çıktık.

yine nicklerini hatırlamadığım bir çok sözlük yazarı arkadaş karşıladı bizleri. moonlight sonata' ya hediyeler falanlar filanlar. bize sadece yafta. bir de çıkıp demiyor ki bu vitaminliyogurt un bişeye ihtiyacı varsa alalım edelim. neyse bu konuyu daha sonra işleyeceğim.

pek sevgili komşum canım arkadaşım kimseler beklemezken bekleyen ve bir diğer canım pampam mendilim yok ile iki geyik yapalım dedik dobrowski ve omuzları geldi. * tabi geyiğin dibine vurduk.

o değilde zirve hakkında ilk defa bu kadar uzun entry giriyorum lan heyeceanlandım. *
ilerleyen dakikalarda sevgili ksk kimsenin anlayamadığı bi konuşma yaptı ne demek istediğini bir kendisi bir de allah biliyor. ama bi necati şaşmaz değil.

sevgili zirve sahibesi allahsiz kitapsiz cahil kadin bıcır bıcır sevimli güleç ve mükemmel bir ev sahibi. herkesle tek tek ilgilendi gerçi ben özel ilgi istemiştim ama onuda gider ayak yaptı bir şeyler idare edeceğiz artık. ha bu arada cok kastim 29 karakter rumuza' ya verdiği 5 yaş zirvesi magneti için teşekkürlerimi bir borç bilirim.

sevgili sözlük arkadaşlarım. gelenler ve muhabbet edemediklerim varsa ki var herkese şimdiden herşey için teşekkür ederim. sözlük pampalarıma gelince hepinizi çok seviyorum hakkınızı helal edin. *
kalemime sinek kondu. Allah seni çok çok mutlu etsin. herşey dilediğin gibi olsun iyi ki evlendin lan oturmaya geliriz.

öptüm.
Cumartesi gecesi, sabah 3 sularında ancak sonlanmış zirvedir.

Arkasından, bycan yazarına geçiş, doğrudan terminale gidiş, istanbul'a dönüş, pazar akşamına kaydırılmış iş-güç ile uğraşış, pazartesi mesaiye gidiş falan derken regülar dinlenme işlemimi atladığımdan dolayı açıkçası ağzıma s.çmış zirvedir.

Ancak bilgisayar başına geçip de bir şeyler karalama fırsatı buldum.

dürüst olmak gerekirse, "abi gider rakımızı açarız, sonradan zaten mevzu kendini bulur." desturuyla kandırdığım yazarlarla beraber gitmemize rağmen, işler daha samimi ilerledi.

old school bursa tayfasından neredeyse kimse kalmadığından beni tanıyan olmadı tabi ama olsun. gece 2 idi ve biz eğleniyorduk.

tanıştığım kimsenin nickini hatırlamasam da alınmasınlar, zira bu bende genel özelliktir. Kendi organize ettiğim zirvede bile, kim geldi diye not almıştım da öyle topluca liste yazıp teşekkür etmiştim.

sadece vitaminliyogurt u hatırlıyorum, o da benden çaldığı 5. yaş zirvesine ait magnetten dolayı. evet, kendisi "bana hediye etti" diye belirtmiş olsa da mevzu "aa o ne aa 5. yaş zirvesi yazıyor aa bana versene aa sağol ya tama nyse sn mşglsn galba ben kaçtm :S" olarak ilerlediğinden dolayı benim pek söz hakkım olmadı.

Helali hoş olsun.

bu arada bir ara saat 3 idi ve biz çok eğleniyorduk.

Uzun zaman sonra moonlight ı görmek de iyi oldu, istediğim gibi darlayamadım ama olsun. Bir de carpediem bişey bişey diye bi yazar var. ona da 31 ağustosta istanbulda yapılacak zirvenin afişini çok beğendiğimi söyleyecektim ama sürekli unutum, konu değişti derken kaldı öyle.

Organizatörümüz allahsız kitapsız cahil kadın ın nick altına bir teşekkür ettim ama deli gibi eksi oy alıyor. tahminimce zirvede benden nefret eden çok oldu, yoksa sevilen bir insan gibiydi kendileri. ayrıca lafı geçmişken mekanı da çok sevdiğimi söylemiş olayım.

Sonuç olarak zirve başlığına böyle yuvarlak teşekkür mesajları yazdıracak düzeyde bir zirveydi. neyse ki lost control gelmemişti o gelseydi b.k gibi olurdu. allah onun bin belasını versin!!!

ama saat 1 miydi neydi; biz eğleniyorduk.
isminden daha ziyade 'yetkili metkili falan gelmiş lan kim onlar ha bir de ömer diye bir herif evlenmiş allah akıl fikir versin' zirvesi olmuştur.

evde oflayıp poflamamdan sıkılan kadın anamın yine, git defol kafanı dağıt, temasıyla yollara düştüm. eski tayfadan kalemime sinek kondu arkadaşımızın evliliğini tebrik edip iki muhabbet etmek, vitaminliyogurt, kimseler beklemezken bekleyen ve dobrowski kardeşlerimi görmek ve iki bira içip dönmek niyetiyle gelmiştim aslında. saat 3'e doğru hala salih abi, arkadaşlar size istek parça söyleyeyim hatta bu akşam bütün meyhanelerini dolaştım istanbul'un söyleyeyim, diyordu. kaç bira içtiğimi bilmiyordum. aklıma gelmişken, tekila?

geri dönüş için taksiyi ayarlamış olsam da sevgili anneciğimin, ben kalıyim mi anne yha =/, konulu konuşmama, tamam yea kal, deyişiyle ayrıca şenlendim. bros for life ekibiyle, yapıştıııııııııııırrrr, nidalarıyla bu sevindirici gelişmeye şişe kaldırdık.

kalemime sinek kondu; mutluluklar senin olsun. kavgasız gürültüsüz, huzurlu bir evlilik hayatı dilerim. nasıl çok sıkıcıyım değil mi? doğuştan emekliyim aq. bu tarz tebriklere acayip yeteneksizim ama güneşli günleriniz olsun.
allahsiz kitapsiz cahil kadin; güzelsin falan deyip götünü kaldırıyor insanın. hayır yarın öbür gün buna inanıp da sonra gerçeklerle yüzleşince hayal kırıklığımın hesabını sorarım kadın!!111 çok tatlısın ayrıcağ. boyun boyumağ, huyun huyumağ, yerin!
kimseler beklemezken bekleyen; dert ortağım, eskinin artı biri şimdinin yazarı. seni görmeyince bursa'nın tadı olmuyor. seninle bursa hep şen, hep neşeli. ömürlük dostumsun.
vitaminliyogurt; kimseler beklemezken bekleyen ve bu hatunla tuhaf bir elektriğimiz var benim. masaya oturduğumuz anda başlıyor muhabbet. nazar değmesin lan. canını yediğim.
dobrowski; hakkaten yeniler bilmezler, geldiği gibi omuzlarını kullanımıma açtı. gece boyu doyası başımı yaslayıp mızmızlandım. baya baya şımarıp coştum bile hatta. saçlar iyice uzasın, eski performansını yakala. arıycam seni broğ.
pogo; bazen araya giren insanların sizi birilerine daha yakınlaştırdığını sanırsınız. ama öyle değildir. bir arada çok eğlenip çok şey paylaşabileceğim, uzun zaman karşılaşıp ancak tanışabildiğim güzellik. vesile olduğu güzel anlar için çok teşekkürler.
carpediem fb; selam verdim, dostluktandır deyip aldı. tüm beceriksizliklerimi olgunlukla karşılayıp beni üzmediği için ona da çok teşekkür borçluyum. sözlüğün uzun zamandır bir şey katmadığını düşündüğüm zamanlar karşılaştığım, pogo'nun yanında ikinci can.
moonlight sorata; gece başında hesap muhabbetlerini, ben şeyapamıyom ya zall bakıyo o işlere, diye geçiştiriyordu. ilerleyen saatlerde, hele son 5 tekiladan sonra, olur karrşim ayarlarız niki neydi tabi her türlü ben zall'a söylerim onun bi' bok yaptığı yok zaten yeaa, diyordu. kusura bakma, prensip olarak moderatör sevmiyorum. şu güne kadar bir işime yaramadılar zaten.
cokacayipsey; abimdir. daha önce kaç kez yazdım bunu bilmem. ne derdim varsa, olum halledelim şu işi ya kafana takıyon çok, deyişini, karısını çoluğunu çocuğunu sevdiğim.
protest sanayici; ben bu adamı çok seviyorum. tanıştığımız zirveden beri, sen ne yapacaksan destekleriz kardeşim, lafını duyuyorum ya her seferinde, sağ olsun.
kaideyi taciz eden istisna; tekrar görüştüğümüzde daha güzel şeyler konuşmak üzere ayırdığın zaman için teşekkürler.
kulaklara kacar oldum; karşılaştığıma nasıl sevindim! inanılmaz alımlı bulduğum eşini her seferinde ayarsız öpücüklere boğduğumu biliyorum. sevgi ifadesindeki gevşekliğime gösterdiğiniz anlayış için çok teşekkürler.

uzun uzun yazayım dedim ama hala yorgunum. iki gün sarhoş gezdikten sonra insan çok zor dinleniyor. aslında benim için epey üzücü anlar da sıkıştı zirve ve sonrasına. tahmin etmediğim şekilde, çok kısa bir zamanı kontrolüm altında geçen bir gezi oldu. yine de görüyorum ki kazandıklarım kaybettiklerimden daha çok. kasa kazandı beyler. her zaman olduğu gibi.

ama eklemek de isterim. ciddi yazıcam. senelerdir bir sürü zirve oldu. bir tane bile düzenlemedim. düzenlenince koştur koştur gittim. bursa'da yaşarken bu kadar katılmıyordum bile belki. çok güzel insanlar tanıdım, çok güzel muhabbetler ettim. kötü şeyler de duydum, kavgalar da duydum. ben etmesem de bağımı kopardığım insanlar da oldu. uzar gider bu. mevzu şu, sözlük evet sevdiğimiz, bazen taşak geçip bazen hüzünlendiğimiz bir yer. vesile olduğu çok muazzam kayda değer şeyler dışında çok da ciddiye almaya gerek yok. gerçekten. kiminle tanışırsanız tanışın, emin olun gerçek kimliği, hani şu jargondan falan arınmış hali, daha ilginç, daha eğlenceli. yazılıp çizilenleri çok da ciddiye almadan, sözlüğü amaç bellemeden paylaşılan dostluklar çok daha kalıcı. birçok güzel insan, birkaç dost verdi bana burası. belki daha fazlasını da verir, bilmiyorum. böylesi daha güzel sanırım. ciddi kısmı okuyanlara da teşekkürler.

eksiğim, kusurum olduysa affola. tekrarında düzeltebilmek umuduyla, tekrar tekrar herkese çok teşekkürler.