bugün

sözlük kızlığını sizden öğrenecek değiliz!!111!!!111
eski kaset çalarlar sürekli tekrar yapardı haaa işte ona özenmişler zirvesi.

düşündümde tüm sözlük kızları hazır alsın daha yaşım genç ölmek istemem.
sözlüğü ele geçiren liseli popülasyonunun dışında yetişkin insanlarla beraber olabilmek adına katılacağım zirve.
sahurda bile aklımdan çılmayan zirve.

bu uplamalarım rakı bira şarap olarak bana geri elbet dönecektir.
bugün başlığına hiç entry girilmemiş zirve. ne biçim adamlarsınız la siz.
kimler geldi kimler geçti zirvesi.
şenlenmeyi sizden öğrenecek değiliz zirvesidir. *
kim kime niye geçiriyor zirvesi. gkovmirem ula.
Çok değer verdiğim dostların daveti olmasına nazaran gelemeyeceğim için üzüldüğüm zirve. Buradan bekarlığa veda edecek olan kalemime sinek kondu yazara mutluluklar diliyorum. Benden küçük bir ricada bulunmuştu lakin yerine getiremediğim için de mahcubum.
Bursa tayfasına şimdiden selam olsun.
sevgili ksk' ya tebriklerimi ilettiğim, kendisine iyi eğlenceler dilediğim zirve.

not: sevgili dostum unidentified stranger silik olduğundan kendisinin yazdıklarını ilettim. saygılar.
yatağımın dibindeki duvara nihayet 1 çentik daha atma şerefine nail oldum etkinlik.şunun şurasında zirveye ne kaldı.
seb adamın şerefine zirve düzenle adamın umru olmasın. memleket hasreti ile yanıp tutuşsun zirvesidir.

(bkz: kamil kan alırlar)
kıvır kıvır oynayacağım zirvedir. sonra da dağa çıkıp stres atıcam.
o değilde böyle sayması zor olduğunan şafakmatik saatlerden almayı düşündüğüm zirve.
ksk'nın bu önemli gecesine istinaden "voronej rus revüsü"nü ayarladığım zirve. gecenin sonunda katılımcıları revü kızlarıyla birlikte muazzam bir köpük banyosu bekliyor, haberiniz olsun.
o halde ksknın gecenin ilerleyen saatlerinde gelmesi lazim ki bizim kafalar guzel olsun yoksa cakma revulerle orasi cekilmez dedigim zirve.

ay sokayım tanımına yaaaa.
bi ısmarlamadır gidiyor herkea herkese birşeyler ısmarlıyor ben fakirim, ben açım ben piçim diye ağlanıyorum benim biram yok ben bira içemeyecekmiyim diyorum biride çıkıp demiyor ki tamam kardeşim ne istiyorsan iç bendensin diye. Varsa aranızda böyle sponsor içeceğim alkole gore kıyafet seçimimi yapıcam lütfen duyarlı olalım.
gidecek ve katılacak olanların belediye hoparlöründen duyuru yapması gereken zirve. maşallah ne zaman baksam sol frame'de. günde 36 defa sol frame'e geliyor. zannedersin 874 entry var. bi baktım kaç entry var diye. 130'larda. silip silip yazıyorlar matmazel.
4 gozle beklenen partidir. 5 gun kaldi efenim.
norveçli balıkçı dansçılar gelirse katılacağım zirvedir. yoksa önünden geçmem.
zenci dansçı olarak geleceğim zirve*.
elimin kana bulaşmasına sebep olacak zirve. başlık altındaki entrylerimi silen modu bi kıstırırsam baatinle pıçaklıcaz şerefsizim
allahsızın feyspuk listemde olmamasına sevindiğim zirve.
katılıp katılmayacağımın anlık olarak belirli olacağı etkinlik. bira çok pahalı lan. bide bu şehir lokali ne ayak lan ilk kez duyuyorum.
gelme niyeti olduğum zirveye annemin bana şehir dışındaki bir düğünü kitlemesi sebebiyle gelemeyeceğim etkinliktir.

sikerler böyle işi ya!