bugün

kozmopolitan okuduğu düşünülen 7. nesil yazar.
yedinci nesil yazar. nickine bakarsak (bkz: adam yuri gagarin beyler)
hoş gelmiş yazar.
(#10368204)
isteği üzerine nick altı doldurulmaktadır. zavallı biraz.
nesildaşım hoş gelmişler.
(#10433687) arkadaşına söylediği ne idüğü belirsiz şeyi bile hemen sözlüğe yetiştiren, sebzeli tavuk kanat yapmayı bilen -öyle bir şey yok, uydurdu yemeği- kendi çapında kuul yazar. yazar ama çizemiyor. uyduruyor, karalıyor falan. bazen çok atıp tutuyor. * *
gerçek hayatta çok yakın arkadaşım olup ama yazarlığından habersiz olup daha yeni öğrendiğim öğrenince bir ortak nokta dediğim dünyanın en en eniyi dostlarından biri olabilicek yazar.
bu arada nesildaşımda olur kendisi.
allah'ın günlüğü gibi inananların değerlerine alenen saldırılan başlıkta saçma saçma düşüncelereden birini sunan yazar.
(#14054864) ergen olmayan galatasaray taraftarı. şu transfere şike mike diye yorum yapmış doğru olan bir yorum yapmıştır. ayrıca ergen fenerbahçelilerin yorumlarına kanıp gaza gelmemiş yazardır.
muthemelen janis joplin dinleyen yazar.
Askerliğinin acemilik dönemini yapıp 5 gün tatile gelen yazar. Ulan o kadar çok "sol,sol,sol,sağ" diye yürüdüm ki sivil hayatta yürürken bile "sol,sol,sol,sağ" diye ritim tutuyorum.
sevgili. sevilesi. öpülesi.
(#22458845)entrysinden anlaşılacağı üzere geceleri acıkan yazardır.
candır kandır dosttur iyidir güzeldir.
artvinli olduğunu öğrendiğim için takibe aldığım yazar.
sabah sabah rüyasında harry potter görmesi muhtemel yazar.
an itibariyle harry potter serisi içerikli başlıkları canlandırıp unuttuğum bir iki detayı hatırlattıran yazar.
(bkz: #24929111)

komik adam.*