bugün

buyrun benim.
Kesinlikle boğa burcu kadını ile anlaşamayan erkeklerdir. 12 kez denedik arkadaşlar. çok konuşmayı sevmez bu erkekler. bir şeyi kafaya takmaz bir şey olduysa olmuştur. onun için üzülmez. tamam sonuç kötüdür ama bunu o yaptıysa katlanacaktır gelipte üzülmez. çok çok kötü bir şey dahi olsa en fazla 5-10 dakika üzülür ve tekrar geçer. dediğim gibi bu erkekler hiçbir şeyi takmaz. yay burcu, terazi burcu ve ikizler burcuyla iyi anlaşırlar. koç burcu ile olmaz. kova burcu kadınları çok konuşur. erkeği ile ters düşerler yine anlaşamazlar. gerçi kova kadınları akıllıdır fakat bazıları çok boş konuşabiliyor buda bir kova erkeği için o ilişkiyi bitirmeye yeter. direk o an değil ama zaman geçtikte artık o kişiden soğur. duygusalda değillerdir. yani kimse bu erkeklere duygusal diyemez kimse göz yaşını bunların göremez. ama öyle anlar olur ki çok çok nadirde olsa bazen 1-2 damla gelebilir. ama yine kimse göremez teksindir.
eğer burç gibi bir gerçek varsa kova budur amına koyayım.
edit: son olarak ekleyeceğim üzgün olarak söylüyorum her kova erkeği olmasa da birini çok sevsede o kişiyle ilişki içerisinde olsa da bu erkekler başka bir kızı bakışlarıyla ayartabilir. tam o sevdiği, sevgili olduğu kızdan ayrıldığı gün o ayarttığı kıza teklif edebilir. ve çıkarlar. yani 1 kişiye sadık değildirler. değilim amk olamıyorum. ama seviyorum. üzgünüm gençler bu gerçek.
benimdir. yakında doğum günüm var. hani hediye almak isterseniz diye şey ettim.
dahisini pek görmedim.
sadakatin zerresi yoktur kovada.
sadakatin zerresi yoktur kovada.
iyi mi kötü mü bilemediğim. böyle bi tuhaftır. tam çözülemediği için ikizler kadınının ilgisini çekebilir biraz, evet.
canı çok sıkılır, bazen depresyona girer çıkışı bulamaz, fena bağlanır çok fena soğur. ilgi gösteriyorsa kıymetini bil, güle güle dedim mi bitmiştir. şiir yazar, kitap okur, bilgi küpüdür, parasızdır, parasızlığı meziyet edinmiştir, parasızlığı sevmiştir, dibe doğru tırmanır.
fakirdir yani.
ben bu burcun en kötüsüyüm heralde. çapkın diyolar daha hayatımda bir manita yapmadım. utanıyorum ama yaş oldu 21 sözlük. özgür deniyo bizim için. yalan amk özgür adam benim gibi mi olur lan en büyük özgürlüğüm sabah evden çıkarken hadi ben kaçtım. ama bak teknoliye hastayım o ayrı. zeki deniyo bide ben daha bir zekiliğimi de görmedim. ama sevdimi tam seviyolar kısmı doğru bir sevdim kızı hayatıma sıçtı gitti kızı da elde edemedik kaldım mal gibi ortada. bildiğin tersim ben bu burca.
genellemelerin tümünün karşısında olan bir insan olarak, genellemenin anasını bile satabileceğim tek konunun içeriğindeki erkeklerdir. elimde bir adet mevcuttur ve mümkünse yenisi 2 km yaklaşmasındır. bu tür, sorumsuzluğuyla ve umursamazlığıyla insanın sinir sistemini çökertecek bir güce sahiptir. daha fazlasını da anlatmıyorum, zira sayfalar yetmez. uzak olsunlar.
aldığım duyumlara göre çok karizmatik erkektir * *
ikizler burcu erkeğini kıskandıracak hatta 2-3 entry yazdırtacak kadar zeki + ukala * olandır.
Israrla, egoist olmadığını iddia eden bir egoist. işte kova burcu erkeğinin tek cümlelik özeti.
allah onu yaratırken epey zorlanmıştır zannımca. sağlam gibi görünmek için hayatını planlar. planlar gerçekleşmediği zaman kendini kahreder. acıya aşıktır. ben böyleyim, bunu hakkediyorum der. çalışkan ve zekidir lakin pek duygusal olduğu söylenemez.
çin burcuna göre horozdur. ve genellikle en yakışıklı erkekler horozlardan çıkar.
yani kısaca kova burcu erkeği = karizmatik, yakışıklı, başarılı, hırslı demektir. hayatım boyunca sadece kova burcu erkeğine aşık olmuşumdur. çok yakışıklı oluyorlar.
Hayatımda hiç karşılaşmadım. Arkadaş olaragi geçtim, tanıdık olarak bile yok.

Ya sayıları az ya da benim çevremde yok.
Bencil, ukala, kendini beğenmiş, özgürlüğüne düşkün, gerçekçi, inatçı, asi, aldatmaya fena halde meyyal erkektir. Asla yapamayacağı kadın, balık burcu kadınıdır. Balığın hassas kalbi ve kırılgan tutumunun aksine kova tam bir odundur. Romantizmin zerresi yoktur kovada. Kovanın gizemli tavırları baslangıcta balık kadınını cezbetse de sonrasında balık kadını kovadan koşarak uzaklaşmalıdır. ikisinin birlikteliğinden bir halt çıkmaz. Zıtların uyumu söz konusu değildir ikisi için.
öpüp başa konulması gereken erkektir.
terazi burcu erkeğinin eline su bile dökemez.
sensiz bu hayat fişi çekilmiş ps4 e benzer benzetmesinin yapildiği erkektir.
genelleme yapmak gerekirse adam biliyor bu işi dedirten burc erkeğidir. ukalalığı hem kendi bilgililiğinden hem de diğerlerinin bilgisizliğinden gelir.
hayatımda özel olan hep kıymeti olan, sayılı erkek oldu. o sayılı insanlar hep kova oldu. çeken bir şey var gerek küstah tavırları gerek zekaları. var bir şey bunlarda. hep sorunlu bi durum olur aramızda ancak bi burç hakkında bana yorum yaptıracak kadar kıymetli erkeklerdir.
allahın bir lütfu.
http://onedio.com/haber/g...ugunuzun-17-kaniti-239937
herşeyin özeti burda.