bugün

Lc waikiki den bir derece daha iyidir.
elbiseleri çok sempatiktir.
Ole pantolonları Çok hoş.
kız arkadaşlarımla girdiğimde çıkamadım mağaza. lanet olsun.
lojistik işlerini barsan lojistik'in yaptığı firma.
erkeklere hitap eden süper gömlekleri, t-shirt'leri ve pantolonları var. modayı takip etmek isteyenlere uğramalarını tavsiye ederim. üstelik outletleri cok kullanıslı
süper kalite uygun fiyat.
gömlek denildiğinde akla gelen firmadır. *
acayip ucuza bikini satan yer.
ispanyol markalarının daha ucuz fıyata daha az kalıteyle ureten markadır ayakkabıları hıcbır surette alınmamalıdır.sonbahar kıs kreasyonları daha basarılı olan markadır.
Birkaç gün sonra kıyafetlerinin sadece markasının değiştirilerek butiklerde daha ucuza satılması sebebiyle satışları yavaş yavaş düşen Türk giyim markasıdır.
son yıllarda eski kalitesini düşürdüğünü düşündüğüm tekstil tükkanı.
bazen çok kaliteli kazak-gömlek bir sürü ıvır zıvıra denk gelinse de, iş adamı tandanslı takım içerisine giyilecek gömlek olayında, çarşı-pazar işinden ileri gidemeyen firma. bir de sezonda 70 liraya dayadığın kazağı sonra 20 liraya satıp kazanabiliyorsan 50 liraya filan sat bari de çok çükertme. ''ama hangi markanın politikası değil ki bu?'' dediğinizi duydum sanki gaipten.
takıları güzeldir. ve fiyatları çok uygundur.
Çok abartılı fiyatlar var.
kışlık güzel şeyler vardır, yazlık abuk subuk kıyafetler vardır.
Kışlık ürünleri ve kotları hoş olan markadır . Fiyatları da uygundur .
mont ve kabanlarda xxl üretmeyen marka.

ağır laflar edicem de şimdi yayındayız ayıp olcak. sanki kodumun memleketinde herkes fit anasını satayım. daha da girmem ben bu tükana.
yerli giyim markaları içinde en güzel elbise modellerine sahip marka

http://elbisevitrini.blog...014-elbise-modelleri.html
bizim burdaki şubesinde sabah mağazaya giren ilk üç kişiye yüzde yetmiş indirim yapan giyim mağazasıdır.
mango'nun olmadığı şehirlerde gideri olan mağaza. mango varken adeta bir çöplük.
en sevdiğim giyim mağazalarından gerçekten hoş tasarımları mevcut.
Arkadaşım burada çalışıyor. Yoğun tempodan ve maaştan dolayı çıkmak üzere.

Çalışanlarını 4 yıllık mezun öncelikli seçen firmanın 850 lira maaş vermesi biraz ayıp olmuyor mu dediğim marka.
bedeline göre şukela şeyler bulunanbilen tükan.

bir nevi zengin lcw'si.
iş ortamı eğlenceli olan mağaza. yalan yok iş temposu çok ağırdı ama ortam muazzamdı. benim gibi bir asosyal insanı bile değiştirdi burası. 1 yılın sonunda kendimi, kendine bakan, sporla haşır neşir, ağzı laf yapmaya başlamış, iletişim sorunlarını giderip yabancılarla bile iletişim kurmaya başlayan biri olarak buldum. iştekiler bile ilk girdiğim zamandaki fotoğrafımı gösterip çok değiştiğimi söylerler. eskiden değil yabancıyla konuşmak, beyazıtta turistler bana yol sormasın, rezil olmayayım diye uzaktan uzaktan yürürdüm. şimdi ise çok farklı. benim için bir başlangıç oldu açıkçası burası. ufak tefek sorunlar olsa da şefleri de çalışanları da iyiydi.