bugün

sinavda kopya vermeyen ogrenci'nin daha baskın karakterli, daha embesil olanıdır. söylemleri ve uyarıları ile direkt bi yargı belirtecek otoriteye sahip olmadığı için bu yöntemi bulmuştur. iyi bok yemiştir ibne.

hemen hemen her sınıfta bulunur böyle tipler. sanki ölümsüzlük suyunu bulmuşta milleten saklıyo ibne, öyle kapanır kağıdın üzerine. sağa kayarsın yok, sola kayarsın yok, dürtersin arkadan o da yok.. göremezsin kağıdı. çözüm olmaz hiçbir aktivite. çünkü, göstermemeye and içmiş gibi saklamıştır kağıdını, görmenize imkan vermez asla.

ulan dal yarrak senden 100 alacak kağıt beklemiyor ki arkandaki arkadaşın! 50-60 alsın kurtarsın, tek derdi o. ha tamam sen çalışmışsın, vakit harcamışsın ama güzellik yapmak, fedakar olmak gibi deyimler var lügatımızda .minakoyyim! az biraz yardımcı olsana lan!(kesinlikle kopyaya ihtiyacı olan bi adam değildim ben. valla bak. başkaları için konuşuyorum).

lise dediğimiz şey unutulmaz anıların yaşandığı, sağlam dostlukların temellerinin atıldığı ortam efenim. yapmayınız bu tür, milleti kendinizden soğutacak hareketler. yardımcı olun diğer arkadaşlarınıza da. mutlu mesut geçsin yıllar, ulaşın nirvanaya.
sınav sonası dayak yemesi muhtemel kişidir. arkadaşı olmaz, ezik biridir.
filmlere konu olan kişilerdir.

(bkz: o çocukları)
genellikle gözlüklü, bıyık ve favorileri olan kızlardır.
sinsi insandır, düşmandan daha beterdir.
sınav sonuçları açıklandığından sizden daha düşük not aldığınızı gördüğünüzde çok büyük taşşak geçilmesi gereken kişidir.
"ben çalıştım o kadar bu tüm gün yattı bırak kıvransın ibne" diyen, bencil zihniyet.
saçından tutup kafası geri çekilesidir.
kendince haklı sebepleri olmasına rağmen egoist bir tutum içerisinde olan öğrencidir. eğer kopya isteyen kişi işin b.kunu çıkarıp hiç çalışmadan tüm soruları istiyorsa yaptığı hareket mantıklıdır. zira emeğini paylaşmak istememesi onun en doğal hakkıdır. ancak istenen kopya ufak bir hatırlatma, yol gösterme ise "buna hangimiz muhtaç olmadık" diye düşünmesi gereken ve yaptığı kesinlikle yanlış olan insandır.
umut kapılarımı da eş zamanlı kapatan acımasızdır.
antisosyalliğin eziklikle yoğurulup bir tutam sinsilikle servis edilmiş halidir.
sınavdan sonra ekipcek dalınacak olan kişidir.
90 aldığı zaman oturup ağlayacak potansiyele sahip insandır. sınavdan sonra kanka o soruyu ben de yapmamıştım der ama sınavdan 100 alır.

(bkz: vuracaksın ağzına ömür boyu felç)
Evlat olsa sevilmez. Hayın.
kulağına "çıkışta görürsün sen" diye fısıldayarak egzotik bir ortam yaratmanın farz olduğu zibidinin eylemidir. ne var paylaşımcı olsan da herkes kazansa? hayır bunu yapan genelde ilkokul çocuğu olur. çan mı var arkadaş ilkokulda? ne bu sıkıntı ortamı?
Bunlar savaş çıksa savaşa da gitmeyecek, kimseye bir hayri dokunmayacak o... çocuklarıdır.
okul biter bitmez işe başlayan tipler oldukları sanılır.
yanlıştır.
sınav kağıdının altında sakladığı kopyayı hocaya çaktırmamaya çalışır.