bugün

an itibariyle göktaşlarının düştüğü, depremlerin olduğu yerin adeta beşik gibi sallanmasının ardından şirinceye gitmeyenlerin inanmayanların dumurudur. aman allahım böyle korkunç bi şey görmedim ben. bi göktaşı odama düştü ama bu çok minik sadece camımı kırdı, of ama gökyüzü çok kalabalık inenler çıkanlar falan göremiyorum tam ama ben bi şeyi ya böyle kıyamet mi olur ortalık elli altı arkadaş bi sakin olun biliyorduk zaten kopacağını yapmayın ama böyle, neyse ben de sağ salim şirinceye ulaşırsam kıyameti atlatmış olacağım. haydi rastgele hayırlı kıyametler.
(bkz: sn kıymttsn snrm ii gclr) *
garip ciyak sesler gelmeye başladı. izmirdeyim ve takılmamaya çalışıyorum ama gelişmeleri size. bildireceğim.

edit: sesler kombiden geliyormuş . *
kopmasını bekleyenler yüzünden kopmadı. belki de rahat bıraksalardı kopardı.*
kopmaz diye çüküne hunharca asılan abazanın, aniden göt olduğunu bildiren cümle.
(bkz: farklı bakış açısı)
arkadaş ne pis insanlar var yaa hala hırsızlık yapanlar mı dersin elinde kamerayla kıyameti yayınlayacağım diyenleri mi görürsün ne saçma bi ortam oldu ya kıyamet kopuyor arkadaş bitti bitti otur iki rekat şükür namazı neyim kıl duanı et. yemin ediyorum böyle salakları görünce neyse ki kıyamet kopuyor da dünya bizim gibi pisliklerden kurtuluyor diyorum. aferin dünya vala iyi ettin çok bile dayandın ya. o değil de şirinceye ulaşırsam brad pitt falan da ordaymış o değil de ryan gosling burda mıdır ya kopsun kopmasın ölmeden önce bi görseydik ne iyi olurdu.
meğersem kıyametin kopma saati olan 13.11 türkiye saatiyle değil maya saatiyle 13.11miş. türkiye'de daha geç kopacakmış kıyamet.
çok dayanıklı zannedilen bir zincir istenen performansı gösteremeyince yapılması muhtemel bir yorum.
kopmamasının garantisi yok. depremle( tsunamiyle yanardağla)
ama kopmasının da garantisi yok( küresel salgın, dünya savaşı, meteor gezegen çarması)