bugün

Ndhxbhzbabjsbaaavahjiaiqoqqvagzsbaousnskkqpqixgcnskw.
klavyeye bakarak yazamamak...

buyurun siz bakınız; (bkz: f klavye)
(bkz: her yiğidin harcı değildir)
katiplik sınavlarında yapılacak olandır. dakikada 90 kadar kelime yazmanız isteniyor zaten bunu yazabilmek için güdülendiğinizde klavye ile göz teması bile kuramıyorsunuz...
abuk subuk yazı yazmaya sebep olur. (bkz: bilmeyenler için) (bkz: mdrhsba)
şıan bakmadan yaztoprum.

denedim olmadı.
alisilan klavyelerde aslinda cok da zor olmayandir. Zaten genelde ilk bir kac harf yazilirken bakilir sonrasi kendiliginden gelir.
Baskasinin klavyesinde ise durum cok farkli tabi.
yapabildiğim bir şeydir. zira şu an bakmadan yazdım.
zamanında on parmak yazılımları ile zaman geçirmiş yazarın eylemi.

not: Q klavye ile yaklaşık 15 yıldır yaptığım eylemdir. * *
yapabildiğim bir şeydir. aksi takdirde şu an bakmadan yazamazdım
Herkesin yapabileceği eylemdir. Ancak bazıları selam yazarken bazıları srksm yazar. Evet var böyleleri.
yapılması zor değildir. ben 6 parmak kullanıyorum sayılır mı ama? sol serçe parmağımı sadece ctrl shift fn tab için sağ serçeyi de yalnızca enter için kullanıyorum. sol baş parmakla space, diğeri tamamen işlevsiz.
Lisede 2 sene eğitimini aldım. F klavyede 10 parmak yazabilmekteyim. Ha ne faydası var? Hiç bir faydası yok yani. Bu da böyle bir anımdır.
yazamayanlar varsa öğrenmesi yararlarına olacak eylem. hem yanlışları görüp düzeltme açısından hem de hız bakımından önemli bir avantajdır.
sütekli yaptığum şey. çık basüt.
bir cins ironi.
(bkz: klavyeye bakmadan b mönchengladbach yazabilen kız)
denedim olıfıdısısıs

olamadi a

ya-*

zor iştier . denemekle rezil olmak eş zamanldor.

anlasdniz.
Taman yazvj.m oldjmu rahaymisin ?

Not: iyi yazdim

insancasi: tamam yazdim oldu mu rahatmisin ?
hiç sıkıntı çekmeden yaptığımdır. (bkz: ticaret meslek lisesine gitmenin avantajları)
yeni nesil bi bilgisayar tamircisinde karşılaştığım durum, genç dostumuz telefon numaramı 4 yanlışla yazıp bi saat düzeltmekle uğraştı.

Aslında klavyeyi elinden alıp dakikada onlarca kelimeyi onun gotune sokmak istedim, karşısındakinin bilgisayar mühendisi olduğundan bihaber dostumuzsa hava attığını zannettiginden bozmak istemedim.
10 yıldır sorunsuz yaptığımdır. ama hayat bize çük kadar telefonlarda yazmayı ve entry girmeyi de öğretti.
konsantrasyon meselesidir.
40 yaşında bağyana ablam yerine balım yazdığımdan beri bırakın bakmayı neredeyse mikroskopla tek tek bakacağım harflerden emin olmak için..
99 da ilk bilgisayarımızı aldığımızda 10 parmak programı sayesinde öğrendiğim yazıma şeklidir. O zamanlar internet falan olmadığından vakit harcayacak başka bişey yoktu bizde öğrendik tabi.