bugün

pause break.
Page up ve page down dır bence.
Yani f serisinin tum vasiflarini bilip kullandım. Hatta kullanmadığım kısa yol tuşu yok diyebilirim. Gereksiz tuş var diyen kurs alsin diyen arkadaş; 2 kez de pekiştirmek amaciyla kursa gittim bildigim halde. Bu iki tuşun da vasfını biliyorum da kullanan var mı gercekten? Mouse varken oturup page up mı yapıyorsunuz simdi?
F13'dür. Kopyala yapıştır işi yapıyor diyorlar ama ben o tuşu bulana kadar ctrl+c ctrl+v yaparım zaten.
Bilgisayar ve bilgisayar sistemleri hakkında bir bok bilgisi olmayanları gösteren başlık.

Hee amk he, hiç bi işe yaramasın diye kondu o tuş oraya.

Edit: benim klavyemde (desktop) kir bağlayan tek tuş "j" tuşudur.

Edit-2: bak windows çocukları eksilemiş bile. Gnu/linux nedir, unix nedir amk dünyadan haberleri yok piçlerin.
Bence 'Num lock'.

Ama ne olursa olsun klavyedeki en gereksiz tuş bile çoğu insandan daha gereklidir.
ahan da şu uygulama tuşudur.

http://robburke.net/image...eyboardApplicationKey.jpg
Kartuş.

(bkz: fena durmadı sanki)
klavyeye şöyle bi baktım da daha önce hiç görmemişim scroll lock tuşunu. o ne?
apple'da indirme gibi bir ok tuşu var. delete tuşuna diye giden elim 100 kere ona basıyor.
çok şükür bir işlevi yok. yada ben açmadım.
(bkz: scroll lock)

bir kere isteyerek basmadım şuna. hala yaşıyorum.
aşağı yukarı yön tuşLarı.
yazılımcı değilseniz harf tuşlarının dışındaki hiç bir tuşun önemi yoktur sizin için.
şu girinti yapan tuş.

yüksek lisansa seçilip APA kurallarına göre tezimde girinti yapamadıysam ne işe yararsın ki.
kalbimi kıran tuş aynı zamanda.
2 kere konulan rakamlardir
Sag el sol el muhabbetinemk koymuslar anlamadim ama yazan adam her turlu yazicak o numaralari ztn bi sag alta bi sol uste koymanin mantigi ne anlayamadim.