bugün

f klavye delikanlısı ve q klavye delikanlısı diye ikiye ayrılırlar.
(bkz: herkes akıllı olsun)
bluevelve karma mahlası.çok komik ya.
nihat doğan tarafından değişik şekilde yorumlanan hadise.

(bkz: klavye spartacusu)
sosyal ağlardan insanlara nefret kusan, ama nefret kustuğu kişiyle yüzyüze geldiğinde hiçbir şey söyleyemeyen bir garip insandır kendisi.
(bkz: 0-6 yaş grubu)
--spoiler--
f klavyeli tahir deriğler bana
memleketi kurtarma peşindeğyimm
--spoiler--
gerçekte hiçbirşey yapamayacağını bilen ancak nasılsa yakınımda değil döktür küfürleri zihniyetiyle hareket eden ya yolda görürse olasılığını düşünemeyen kişidir.
sileceği şeyi ctrl+delete yaparak siler.
(bkz: ben sildin mi geri dönüşü yok anadın mı)
evde aslan, disarda yavsaktir.
vururum, kırarım, dökerim lan!!
s*kerim lan kafamı bozmayın!!
(bkz: tanımazlar değil mi ortak)
gibi bir zihniyete sahip yavşaktır.
formspring kullananan bir kısım. tamam bende kullanıyorum ama cevaplarda abartanlar var. insan gibi bir şey sorarsın illa egosunu yükseltecek diye türlü türlü cevaplar falan...
"merhaba ben klavye delikanlısı.
bir çoğunuz beni internetten tanır. farklı msn’ler, farklı feysbuklarla binlerce bedende can bulurum. ben sizin sandığınız üzere varoşların çocuğu değilim. ben her ne kadar sosyetnenin cilalı taşlarında dans etmeseni bilmesek de deli yüreği sevmesini bilir insanıyım. insan ilişkilerini çok iyi bilirim ve ayrıca şiddetle herşeyin çözülebileği taraftarıyım. hobilerim arasında babamın arabasını çalıp geceleri gezmek, pitbull beslemek gibi şeyler var. ayrıca müslüm gürses ve ferdi tayfur hiç sevmem. arabesk rap benim karakterimdir. ismail yk dinleyip efkarlanırım. yabancı olarak tiesto’yu tek geçerim.
kardeşlerim için ölürüm. yollar her zaman birdir. xxx merkez, kafasına göre herkez, xxx çocuğuyuz, xxx yolu yokuştur biraları tokuştur kalıpları karakterimdir.
ben buyum"

diyerek yola cikan bir blog. http://www.klavyedelikanlisi.com/
(bkz: klavye delikanlısı)
ne delikanlısı be, diye insanı söyleten gerçektir.
(bkz: internet malı)
(bkz: hbbia) (bkz: bluevelve) (bkz: forum chat tarzi entry giren kiz)
sadece internette konuşan insandır.
http://d24w6bsrhbeh9d.clo...net/photo/251891_460s.jpg
atarını, rüzgarını pc başında yapan yeni nesil yontma çağ insanı. bir yerde şehit mi verdik hemen kurdelalar, bayraklar yarılarda ağız dolu küfürler. bir kıza mı asınıldı hemen yardırmalar falan. her şeyin kralını yapar, adres ister inandırıcı olsun diye..

-nerdesin lan nerdesin.. adresini ver oraya geleceğim yarın.
-mardindeyim.
-hee.. öyle mi..

mirc zamanında bu delikanlılar tavan yapmıştı, şimdilerde sayıları azalsa da hala azınlık değillerdir.
bir nihat doğan atasözüdür. yapmaya ve söylemeye cesaret edemiyecekleri şeyleri oturup bilgisayar başında yapanlara ithafen söylenmiş sözdür.
bunlar sadece klavyesini konuşturmasını bilirler. gerçek hayatta asosyal, ezik, itici, çirkin, beş para etmez, korkak insanlardır. eksi basarak tatmin olmak bir nevi mastürbasyon yapmak telaşında olan insanlardır. acınasıdır.
telefonda etkilidir.Sikici veya sıkıcı benzer ama aynı değil.
feci şekilde enteresan bir sendromdur. buna binevi klavye delikanlılığı da denir. gelir tarihte kendisine ilkokulda anlatılanlardan başka bi halt bilmediği halde birini kötüler. iyi bağlantılar kurdum sanır egoistçe etrafa ''bakın len ne zekiyim del miiii oğluuum görmüyon mu lan nasıl analiz yaptımm'' havalarındamanidar bakışlar atar, koltuğunda gerinir taki ağzının payını alana kadar gerçi böyle tipler pek laf anlamaz çünkü cahildir egoisttir sağcysa kafatasçı solcuysa nihilist kendini beğenmiş bir ayıdır. böylelerine laf anlatamaya çalışmak boşadır zira laf anlatılıcak kişi öğrenmeye açık merak eden söylediklerinin yanlış olabilme ihtimalini göz önünde bulundurabilen derecesi önemli değil ama mütevazi insandır. cahile laf anlatılmaz o bilir arkadaş o ka! bu örnekti bide bunların bilgisayar başında 19651585156 yıl box eğitimi almış yada almışçasına kendilerinin yüce gösteren kndini beğenmiş etrafa korku salmaya çalışan tiplemeleri vardır ki onların durumu daha vahimdir. sahip oldukları özgüven güvensizliklerinden gelir yazıktır..
hayatta kişilerin yüzlerine söyleyemeyecği şeyleri sanaldan "nasılsa beni bulamaz" rahatlığı ile atıp tutan kişilerdir. bu tür kişiler başlık altlarına ana avrat düz gider ama pm den kendi adresini verene karşılık olarak hiçbirşey yazamazlar. çünkü muhtemelen kendisine verilen adres başka şehirdendir doğal olarak uğraşamaz ve kendini bu şekilde rahatlatır. halbuki, kendi de çok iyi bilir ki: aynı mahalleden adres verilse oraya bile gidemeyecek tiplerdir bunlar.

kendilerine bir öneri: unutmayın ki biri birgün çıkar, işi gücü bırakır ip den yerinizi tespit eder. gelir o klavyeyi götünüze sokar. hele ay yıldız tim e veya inci den sizin gibi klavye delikanlılarına gıcık olan bir hacker a denk gelirseniz sikerler sizi sikerler kan alırlar. benden söylemesi.
eski kız arkadaşını pc başında -ya da telefonla- yazdıklarıyla yerin dibine sokan insandır.
gerek eski kız arkadaşın kendisine, gerekse ortalık yerlere yazdıklarıyla kendi egosunu tatmin edendir.
ama bir de karşınıza çıksın. nerede o süslü püslü cümlelerin sahibi adam?
sen önce "mejaj" dediğin şeyin aslında "mesaj" olduğunun farkına var, at kafalı seni.

görüldüğü üzere sadece erkeklerin şu;
x: seni sikerim. ananın amına koyarım.
y: yarın saat 3'te kadıköy altıyol'da ol.
(x kişisine mesaj gönderemezsiniz.)
ergence diyaloglarında değildir böyle tipler. bunların eski erkek arkadaş versiyonu da vardır.

aklıma gelmişken editi: aynı kişi erkek arkadaşınız olduğu dönemde telefon ya da pc ucundan ateşli bir şekilde kavga edebiliyorken, karşınıza çıkınca süt dökmüş kediye döner.