bugün

ygs yi siktir et lys kas.
"Gençliğin tadını çıkar."
geçmişe öğüt verilmez,

geçmişten ders alınır.

yada istiyen versin,

gece gece niye felsefeye bağladıysam..
Uzak dur o çocuktan valla iyice içine kapanıcan herkesi kaybedicek seviyeye gelicen bak dikkat et. En dibe düşücen..
Babanı çok sev çünkü 15 sene sonra ölecek.
Daha iyi kayıp milli olacaktın aq. Sen elaleme ne bakıyon?
2 yıl sonra bir kızla tanışacaksın. Ekim ayının başında. Test çözmek için girdiğin bir sınıfta. Arkadaşlarıyla o sınıfta olacak o, duvar tarafında oturuyor olacak. Üstünde yeşil bir tişört.
Girme o sınıfa. Çünkü ondan sonra ona dair onunla geçen hiçbir anıyı unutmayacaksın. Her yeni insanda onu arayacaksın. Birisinin sesi o olacak. Birisinin elleri. Birisinin şefkati. Bulamayacaksın onu başkasında. Savrulacaksın. hep acı çekeceksin. Ve hep seveceksin. Ama hiçbir şey yapamayacaksın.
Çözme o gün test girme o sınıfa.
Yapma.
herşeyi boşver ve siktir git bu ülkeden. dönme geri, bakma arkana bile. olaki kalırsan seveceğin de gidecek sevdiklerin de, hayatına engeller koyacaklar içine edecekler. en mutlu olduğun günlerin sonrasında bile mutluluklar fitil fitil burnundan gelecek. o yüzden, çek git.
31i bırak.
otur geometri çalış pdr yada hukuk kazan.
intihar et.
kayserispor - vestel manisaspor üst
malatyaspor - samsunspor 1 handikaplı
çaykur rizespor - denizlispor 2
ankaraspor a.ş. - trabzonspor a.ş. 2
mke ankaragücü - gaziantepspor 1
konyaspor - sivasspor 1
fenerbahçe - kayseri erciyesspor 1
beşiktaş a.ş. - galatasaray a.ş. 2
Sana çeşitli öğütler verip gönlünü sıkmak isterdim lakin üç yıl sonra gerçekleşecek olan güzel şeylerin ne olduklarını söylemeden kaçmak daha eğlenceli.
görsel
23 yaşında pişman olacağın şeyleri yapma.
Eminim yapmazsın.
benim için olmayan öğüttür. zamanında neler yaptıysam bu sayede şu an içinde bulunduğum pozisyona gelebildim. ve hayatımın en güzel zamanlarını yaşıyorum. yaptığım hiçbirşeyden pişman değilim.
Ozellikle hayatimin sikildigi bu yasa ogut vermek degil,bu yasi atese vermek istiyorum.
En guzel yasimin icine sicanlarin da abv.
Ders çalış. 25 yaşına geldiğinde mühendislikte çok paranın olmadığını anlayacaksın. Demedi deme.
Okulu mokulu salla ! Hatta liseyi bile bırak açıktan bitir.
Hergün buyuk boy cips ve kutu rulokot yeme.
o çocuğu şutla, sonrakileri de şutla, daha çok ders çalış, sevdiklerine sigarayı bıraktır bir de vizyonunu genişlet gerizekalı.
yazarların 18 yaşında olması.
o yaşın hakkını ver. Çünkü bir daha asla o kadar güzel bir yaşta olamayacaksın.
hayatın tadını çıkarmaya bak, öss filan diye testlere boğulma. Bir şey değişmiyor çünkü türkiye şartlarında. Bir mimar mühendis olsan da bir amele senden çok kazanıyor ilk 5-10 senende.
O kurduğun hayaller icin gidecegin yollari coktan belirledin!
Hayallerinden vazgecme!
Umutlarindan da!