bugün

Biraz napolyon felsefesi biraz brad pitt biraz dean winchester biraz ev biraz araba biraz statü biraz.... gibi kriterlerdir.
ne olduğunu bilmediğim kriterlerdir. Tek bildiğim sahip olmadığım.
(bkz: sap)
evvela seçimleri adam(lık) olması gereken kriterlerdir. çünkü bir kişi her şeye sahip olabilir ama adam(lığa) sahip olmayabilir.
özü sözü bir, cebi pék olsun.

not: kız değilim *
Kızların erkek seçimindeki kriterleri, matematiğin 2. Dereceden Lineer Diferansiyel Denklemlerinden daha karmaşıktır.
O yüzden hiç girilmemesi gereken konudur.
Erkek adam seçilmez seçer. Seçilmeyi kabul eden erkek ılıktır.
Hava almasın, nem tutmasın, organik olsun, koku yapmasın, sıcak tutsun.

Kriterlermis.
Az romantik olsun, ne yaparsam yapayım yanımda olsun, beni değiştirmeye çalışmasın, utanma duygusuna ve ağlama becerisine sahip olsun, özür dilemeyi güçsüzlük sanmasın, her gözlerine bakışımda dünyanın en şanslı kadını olduğumu hissettirsin, sadık olsun ve en önemlisi sevsin ya. Oof anılarım depreşti.
Düşünceli olsun.
başlığı açan yazarın istediği kriterlere ithafen

(bkz: öyle biri varsa söyle beni de siksin)

şaka tabi ki de, az gerçekçi olun. peygamber ayarında insan istemeyin sizde.
Çok fazla kriter arasında bogulmamak lazım mesela benim 1327 kriterim var aralarında bogulmamak için her gün bir kriter üzerine yogunlasiyorum. Tüm kriterler üzerinde düşündükten sonra bir fatihanizi alırım zira yaşım çoktan geçmiş olacak.
Cüzdanın kalınlık derecesi.
sahibesi olan kadının sözünü dinlemesidir. Bu kriter tek başına yeterli. Kadın sözü dinleyen erkek zaten mükemmel olacaktır.