bugün

Kinder süpriz yumurtayı markete iade etmeyi gerektiren durumdur.
kinder yumurtayı açan fka: a
tayyip erdoğan: b

a: fakat?
b: daha dur imf ve zamlar da çıkacak. nihaa...
a: lan bari önce kinderi yeseydim. ühüü.
b: lan mı? canın sağ olsun.
yavaş yavaş kinder den türban ve takke çıkmasına vesile olacak olaydır.
(bkz: dindar sürpriz yumurta)
marketlerde çocuklar için ananı da al gel şeklinde reklamlar çıkmasına neden olcak durum.
(bkz: kindar sürpriz yumurta)
(bkz: bu sefer güldürmeyen sürpriz yumurta)
(bkz: geyik yapmaya çalışan fakat beceremeyen yazar)
imkansız bir durumdur, zira rte kinder firmasına henüz el atamamıştır.*
en korkunç sürprizdir.
güldüren yumurta... yok buldum Unakıtan Yumurta Sanayi LTD. ŞTi. " Ya Tayyip çıkarsa" adlı sloganıyla one second a indirgenmiş pazarlama dehası şokolatalı şeys.Aslında yumurtadır ama Tayyip çıkar hadi çıkmadı diyelim teselli olarak Kemal Unakıtan.
ali:seni hamm diye yiyecem lan süprizin filan kalmayacak
kinder süpriz:hahahaha benim lan tayyip
ali:gir lan içeri gir lan burdada mı sen Allahın belası.
2002 yılından beri kinder den çıkan ve bazılarınada zonk dedirttiği için doğal olan haldir.
(bkz: şıpsevdi sakızından tayyip ile emine nin çıkması)
yumurtayı iade sebebi.
sürprizin iyisi kötüsu olmaz.
hiçbir zaman birleştirip bir bütün haline getirmeyeceğim oyuncakçıktır.
süprizleri sevmeme durumumu açıklayabilecek olay olurdu. ama konseptte tayyip'in gemicikle beraber yer alması dış ticaret açığımızı kinder üzerinden açıklamamıza vesile olurdu.
Akla "Alien"ın serisinin ilk filminde yaratığın adamın göğsünden fırladığı sahneyi getiren başlık.
hoş bir sürpriz olmayacaktır.
evlere ırak olsun allahım.
büyük ihtimalle şeffaf bir kılıf icinde çıkacaktır. işte o kılıfı atmayın.

okey güzel oyun aslında .
ne umutlarla alınan ve boyutuna göre fazla para ödenen kinder sürpriz yumurtadan oyuncak olarak çıka çıka tayyip erdoğan'ın çıkması durumudur.

oyuncağın üzerindeki düğmeye basılınca ya allah bismillah, inşeallahh, eyy mehapee, eyy cehapee, biz yaptık biizz, sen kimsin ya gibi nidaları çıkartarak kafamızı şişirmesi de muhtemeldir. o düğmeye çift tıklatıldığında ise aynı cümlelerin arapça, üç kez tıklatıldığında da kürtçe versiyonlarının olduğu belirtilmektedir.