bugün

şu an yarışan kişi, kişi değil adeta bir bebiş bir şekercik bir turşucuk öyle garip bir şey. *
akıl dişine azı dişi diyen yarışmacıya hakaret ettiren yarışma programı. ya iki seçenek kalmış bu kadar mal olunmaz ki netten falan bakmadım yirmilik diş değilse çocuumu keserim.
katılmak istediğim yarışmadır. 30 bin tl alırım en az, tabi daha yukarısıda mümkün. yarışmada görülüyor ki üniversite okumak yani okullar bir bok öğretmiyor.
yüksek egolu güya türkiye 400m rekortmeni hatunun avcunu yalayacağı yarışma.
edit: bütün jokerleri kullanıp soruyu cevaplamayıp 30bin aldı.
an itibariyle yarışan hanım abla losing my religion şarkısı çalınca çok sevdiğini söyleyip ardından r.e.m olduğuna emin olamayıp telefon jokeri kullandı. Her şeyi geçtim de hiç mi mantık yok? Ulan o diğer şıklar mümkün mü?

Edit: diğer şıklar "nirvana, "red hot chili peppers", "u2"
an itibari ie, yarışan güzel ablamıza sorulan sorulardan sadece sonuncuyu bilmiyordum. 0 jokerle 30 bin im vardı ya la şimdi.
bayan yarismacisini rem i bilememesi uzere tanisi yasli doktoru arayip soru sormasi ve o doktorun bilmesi beni cok sasirtmistir.
Philadelphia deneyi'ni hiç duymamış bir kızın Alaska deneyi cevabını vererek elenmek üzere olduğu yarışma.
kiymetlimis diyen gollumu bilemedi yahu ben bu soruya kadar jokersiz geldim.
ismi bana hep garip gelmiştir. ben isterim kardeşim ama istemekle olmuyor ki. her isteyen milyoner oluyor muymuş? ben niye olamıyorum? sorun bende mi programın isminde mi çözemedim açıkçası.
şu an yarışan itici kızı dövmek isteyen 1.000.000 kişi bulabilirim. neşet ertaş'ı bile bilmiyor. aha son derece kolay bi' soruda çekildi, 7.500 tl kazandı. iyi bile kazandı.
baya demlenmiş bi abmizin katılmakta olduğu yarışma.
telefonla joker hakkini kullanan enes kadini aradi ama tuvalette yakaladi sanirim. butun joker haklarini tek soruda kullandi herif.
an itibariyle seyirci olumune sallamistir, desteksiz attilar be.
Ne kadar embesil var ise bugüne toplanmış dedirten yarışmadır. Ulan karı neşet babayı tanımadı ya nefes alma sen.
an itibariyle über itici bir hatun kişisinin olanca çenesiyle car car 1 dakka susmadığı yarışmadır. bi de 60 bin aldı.
Kesinlikle eski format olan. 15 soruluk yarışma modeline geçmelidir.

Böylesi çok yavan kalıyor.

Hem 125 binden sonra 250 ardından 1 milyonun gelmesi ayrı bir saçmalık.

Türk televizyonlarında kimseye şak diye 1 milyon verilmeyeceğine göre 500 bin Maximum kazançla 1-2 kişiye bu rakamı verseler hem daha inandırıcı hem de daha ilgi çekici bir yarışma olur.

Seçilen yarışmacılara zaten diyecek sözüm yok millet bakıp görüyor zaten durumun vahametini.
tüm bölümleri hd kalitesinde izlemek isteyenler buyursun.

http://www.digiturkplay.c.../Kim-Milyoner-Olmak-Ister

tam 177 bölüm.

edit: 25. bölümden öncesi malesef çalışmıyor ama diğerleri sorunsuz.
izbandut'un kelime anlamı "kaçak"mış bu yarışmaya göre. var bir yanlışlık.
izbandut sorusunda telefon hakkını kullanan yarışmacının jokeri cevabı google'dan bakmaya çalışmış fakat başarılı olamamıştır.
izbandutun kelime anlamının yanlış verildiği düşünülen yarışma.
he ben düşünüyorum. bence cevap korsandı. bi zaman bi yerde okumuşluğum vardı, ama nerede. kaynak gösteremediğim için susup kaldım.
an itibariyle çıtı pıtı bir hanım kızın yarıştığı yarışma.
an itibarı ile bana çok sempatik gelen bir kızın yarıştığı yarışma. sanırsam adı ayşe uz.
ankaralılar gecesi düzenlemektedir. Yarışmacıların alayı ankaralı yahu.
Kenan ışık'ın arkasında seyirciler arasında bulunan hatunla tanışmak istediğim yarışma. Kenan ışık'ın kafasının sol tarafında görünen. Fazla ışıktan yeterince göremiyorum ne yazık ki.