bugün

Alkolü bırakmak ve yemeden içmeden kesilmeyle çok kolay olandır.

4 ayda 17 kilo vererek hızlı bir surecteyim.
an itibariyle bana spor yaptıran eylemdir.
akşama kadar yiyip içip sıçsam da kilo almamamdan ilgilenmediğim durum.
Üzüntü, Stres gibi nedenlerin bende gösterdiği sonuç.
özgüveni tazeleme yöntemi. fark etmeden, yavaş yavaş verilen kilo hele resmen mutluluk sebebi. toplamda 2 buçuk ayda 6 kilo verince ve bunu katı bir şekilde yapmadan gerçekleştirince hem vücut hafifliyor, hem nefis. katı diyetler uyguladım, kısa sürede kilo verdim evet ama sonra bunalınca direkt yemeğe abandım. hayatımda ilk defa fırsat buldukça - haftada 3-4 gün- spor yaparak, yediklerimi sadece porsiyon olarak ufaltarak ve canım gerçekten istemedikçe tatlı-hamur işinden uzak durarak istikrarlı bir şekilde kilo veriyorum ve herhangi bir sıkılma eylemi içinde değilim. yıllardır giyemediklerimi giyiyorum, bakıyorum güzel de duruyor. resmen hayat enerjimi yükseltiyor bu durum.
Yapmam gereken eylem.
Yapmam gereken şeylerden yalnızca biri. Hedef yaz sonuna kadar 7 kilo.
irade isteyen bir iş.
eğer iradenize hakim olabiliyorsanız zor gelir fakat başarırsınız.
Ya amk sözlükte bu baslıga yazılanları okudukca sinirimi bozan konu.
Biri gelip bibucuk ayda 30 kilo verdim der biri gelip 3 ayda 21 kilo verdim der. Ya amk dalga mı geciyonuz ya. Böyle bisey olabilir mi ya.
Ya surda 10 kilocuk fazlam var ya. Hadi simdilik 3 e 5 e de razıyım. veremiyorum suan ya.
Götünüzü mü kesiyosunuz napıyonuz ya.

edit: amk sabahlari 3 acma oglenleri 1 simit aksamlari yarim pide yiyorum hala kilo veremiyorum ya. daha ne kadar dusurucem yemeyi. 101 kiloyum. ah bi 90 olabilsem yeter ya.

Edit: sabah kasarlı pogaca yedim dokunma yarama ya. Aksam bisiy yemedim ama. * (takdir beklerken iyi bok yedin lafını duymak)
Darısı başımıza dinimiz amin.
Geçen yine imana geliyorum
öyle kolay kilo verilmez. ki madem kolay veriyorsan kolayda alırsın.
kendimden biliyorum. tam 85 kiloydum yaklaşık 9 sene önce. 1 yılda ciddi bir çaba sarf ederek tam 35 kilo verdim. o gündür bu gündür kilo alamıyorum zaten. 9 yıl boyunca en fazla 55 kg oldum. artık yesem de alamıyorum. ailem bile 9 yıl önceki fotoğrafları görünce inanamıyor.
şu an gıpta edilen bir fiziğim var. 28 yaşındayım ama herkes 22 zannediyor. sanmayın ki bu diğerleri gibi yüzüme sürdüğüm katman katman fondoten ve vb şeylerden dolayı. Tam aksine hiç makyaj yapmam. ama spor yaparım. saçlarınz, cildiniz hepsi yenileniyor spor yaptıkça.
önceden günde 10 adet çikolata yerdim. üstüne 2,5 litre kola ve bir kaç tane aile boyu cips. tabi bunlar yemeklerden önce yediklerim. yemekten sonra yediklerimi sayamam bile.

kilo veremiyorum benim vücut tipim bu diyerek 10 çocuk doğurmuş gibi bir popoya sahip olan bayanlar kandırmayın kendinizi...bizde aynı yollardan geçtik. spor yapın dunyanın en kolay aktivitesi hemde beleş çık sokakta koş. hopla zıpla ve vb.

yüzünü palyaço gibi boyarken harcadığınız zamanı bence spor yaparak harcayın.

darısı sizin başınıza..en güzeli ve kalıcı olanı sağlıklı bir şekilde vermek..ip atlayın, bisiklete binin ve vb.
görsel
http://www.haberturk.com/...nlarin-inanilmaz-degisimi
http://www.haberturk.com/...sanzonun-degisim-hikayesi
http://www.posta.com.tr/i...12-kadin-galerisi-1273964
https://onedio.com/haber/...Kanıtlayan%2031%20Kişi%20
memiktoların da küçüleceğine delalettir.
Geçen yaz 96 kilodan 70 kiloya inmiştim. Zevkli eylem.
Sabah erken kalkıp koşmak ve fast foodla vedalaşmaktır.
Kilo almaktan daha zor olan eylemdir. Kankalarin 'sen kilo mu verdiin?' Sorusunun yalandan ibaret olduğu herkesçe bilinir ve kilolu insanlarin en büyük sorunsalıdır.
Özellikle stres ve üzüntünün beraberinde getirdiği şey. Kendimden biliyorum 62 kilo ben 46 kiloya düştüm sadece iki ayda çaba sarf etmeden. Ama bazı insanlarda da tam tersi olarak kilo da alabiliyorlar ama o kötü bak.
Fazla kilolu olmak ve zayıf olmanın sağlıklı bir hayat için dez avantajlarının olması yanında dengeli vücuda sahip olmak herkezin isteği olsa gerek.
Bu nedenle dengeli beslenip sportif aktiviteyi artırarak sağlıklı bir şekilde dengeli bir kilo aralığına ulaşabilmek mümkün yeterki isteyin.
görsel
üst üste gelen şeyler sonucunda başa gelendir.
Bir haftada 5 kilo verdim. Evet, isteyenlere tarifi verebilirim.
yapmam gereken seydir. Ama aklimda dondurma var. sadece dondurma. Buyuk harflerle yazdigimi dusunun -dondurma-
zayif olmak saglikli olmak demek degildir Kardiyo illede kardiyo.
Kesinlikle yapmam gereken şey.
Her gün bir saat yürüyorum, hemen hemen her gün yuzuyorum, haftada 2 basketbol var; demek ki insan gibi yemiyorum. Yoksa nasıl olur da kilo veremez bu çocuk.
Final haftalarında ister istemez gerçekleşendir. Sınavlar egzersizden daha etkili.

Kahveyle besleneceğimiz günler yakındır.