bugün

(bkz: züğürt tesellisi)
13 yaşında yırtılacağından işe yaramaz o.
erkeklerinde zarı vardır bazıları görür bazıları görmez. bir erkekle 10 dakika konuşsan o zar yırtılmışmı yırtılmamışmı anlarsın. ama bir kızın eğer olmasaydı kesinlikle* anlaşılmazdı.
'içimize mi işiycez?' sorunsalını doğurur.
erkeklerde spermle idrar aynı delikten atılır.
insan biyolojisi dışında önemi olmayan ve latince adı hymen olan, üzerine asırlardır konuşulup kan dökme noktasına kadar varabilen çeşitli argümanları sığdırabilen minicik dokunun erkeklerin alınlarında olması gerekir ki gözle görülebilsin ve ilk ilişkilerde yıpranan bu alın dokusuna göre toplumun diğer fertleri tarafından değer biçilebilsin. zarınız eski ise adam yerine konmazsınız mesela.
patlak bir erkekle evlenen kızın amacı

diye başlık açıp intikam alırdım. *

edit: 1.60 boyunda patlak erkek diye açsam daha dolu bi insan olurdum belki. (oytun a cevaben)
keşkelerin havada uçuşması muhtemel dilek.

keşkenin biri de anamın ak sütü gibi helal olsun bu isteğe!
Talebi işleme alınmıştır. Ulan ne boş adamlar var.
(bkz: Oğlanlık zarı)
zar diktirmekten helak olurdum amk. harcayacağım para da cabası...
Başka derdimiz var mıdır? Demek istenen konu. O kadar batılı hayata adapte olmuşuz ki artık ihtiyaç başlıkları da değişmeye başlıyor. Nasılsanız öyle yönetilirsiniz hadisi bizim durumumuzu net açıklar. Düştüğümüz bataklıkta çığlık olmuşuz bağırıyoruz.

Ahlaksızlığı meşrulaştırma çabalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Evlilik dışı ilişkilerimiz özgürlük olarak nitelendiriliyor. Birini alıp ötekine vurmak bize büyük haz veriyor iken.

Bırakın kardeşim mağdura oynamayı.
kadınlar erkeklik zarını nası bozdum muhabbeti yaparlardı.
nerede olacak o zar? nasıl sıçacaklar la? töğbe estağfurullah.
yaradanın vardır her zaman bi bildiği.
kızlık zarının bu kadar önemli olması ataerkil toplum özelliğidir. yani erkekte bu zar olsaydı var olduğu sürece sorun olurdu. ataerkil toplumda lanetlenirdi. yani kadını ahlaka erkeği seks zorladı. yoksa bedende olanın dinle, ahlakla alakası yok. önemli olan kültür. sanki bekaret zarı var da sekse engel. her türlü şeyi yap oraya dokundurma kim bilecek. yani bu zar sanki her şeyin kanıtı gibi görmekte yanlış.
Bu zırvayı etmek Allaha şirk koşmaktır.
olaya bu mantıkla bakacağımıza keşke kadınlar için böyle bir zar algısı olmasa demek daha mantıklı gelıyor.
kadınlık zarının berbat bır sey oldugunu söyleyip keşke bu sebeple erkeklerde de olsa demek pek çözüm değil sanki .
Herşeyi değiştirecek durumdur.
empati olarak anlamak istiyorum ama nerde olacak bu zar acep merak konusudur.
ortalık orospudan geçilmezdi ihihih oyhşhhhh
erkeğe zar koymak yerine kızdan zarı kaldırsak daha iyi olur. "bırakınız yapsınlar bırakınız geçsinler".
genelde kızlık zarlarını kaybeden kadınların dile getirdiği cümledir.

edit: bu görüşe karşı değilim
fermuarlı yaptırılırdı ne güzel.
(bkz: bekaret eşitsizliği)
Patlak erkek görmek istemezdiniz.