bugün

http://www.eklegelsin.com...ilicBufeSalam-500x500.jpg

sayın ahali! canım vatandaşım benim. şimdi bu firmanın öyle bir salamı var ki anlatamam. bildiğin kayış, muşamba vs. böyle bir şey yok yeminle yok.

olay şöyle gelişti:
- bizim bir arkadaş var şimdi bu mala dedik ki gelirken kahvaltılık bir şey al. malum öğrenci evi her zaman malzeme olmuyor. neyse işte kahvaltılık almış. bilindik şeyler işte. bir an sevindik salam aldı diye. fakat ilk defa tadacağım bu muşambamsı salam hayatımı değiştirdi resmen. yok böyle bir şey. arkadaş a101 den almış. habewriniz olsun. hani gaflete düşüpte sakın almayın. sayın öğrenci kardeşlerim sakın almayın !
buffalo wings'i tavsiye edilmez.
yumurtaları lezzetlidir.
ilk çıktığında iyiydi ama artık büyüdükçe bozan firmalardan biri bu da.
tavukçuluğun soyadı temalı reklamlarında bir prodüksiyon kalitesizliği var, o kalitesizlik olmasa oldukça başarılı olabilirmiş.
tavuklara kuru yolum yaptığını idda etmeyen firma böyle bir beyanatı yoktur.
beyaz et endüstrisinin son yıllarda parlayan markası. beyaz et ürünleri (tavukçuluk, yumurta vs) alanında faaliyet gösteren bir firma.
kokteyl sosisleri bir harikadır.
Batacağına dair 1 haftadır söylentiler dolaşan firmadır.
Konkordato ilan etmiş şirkettir.
hellaaaaaam

(bunu kaveye gelen bir gonyalıdan duydum

manası nedir bilmiyorum, ama 2 de 1 söylüyor

kötü bir manası varsa idare edin artık)

yımırta yoksa çay la kek yeriz

reyiz bize çıtır simitte verecek.

ölümüne akabeliyiz.
iflasa sürüklenen firma.rte nin"byle şey olabilir mi"" diye hayret ettiği ehonominin ne kadar eyi olduğunun göstergesi firma.
A101 ile anlaşmalı olduğu için Türkiye'nin en çok yumurta tavuk vs satan yumurtacısı.
Aldigi şikayetlerle başa çıkamayınca köklü bir ambalaj değişikliğine gidilmiş.

Tabi ürün fiyatları tüm ürünler gibi zamlandikca zamlaniyor.

Bir ürün hariç! Üç sene önce üniversite zamanlarımda gaga batağına saplanmistim ben sözlük.

Bu adamların hazır pişmiş tavuk ürünlerine düşmüştüm. Nagitlar, sinitzeller, adana kebaplar, dönerler...

Bir gün adana kebap yerken ağzıma katır kütür gaga parçaları gelmesiyle ''lan biz acaba ne yiyoruz?'' sorusu çaktı aklimda.
Gaga.

Epey zamandır düsmüyordum gagaya.
Bugün adana kebap şeklinde gaga ile Nagit seklinde gaga arasında kalınca adana kebap aldım.

Tüm ürünler iki katına çıkmış olmasına rağmen üç senede sadece 15 kuruş zamlanmisti bu ürün.

Teşekkürler keskinoglu
Akhisara katkısı inkar edilemez Ramiz ile beraber Akhisar ı ilçe olarak sırtlandılar resmen. .
2005 kuş gribi sonrası tüketiciye şeffaf olmak adına ürettikleri hayvanlarını tüketici tarafından denetleme imkanı sunmuş marka.

tüm hayvanlarına nufüs çıkartarak 2005 sonrası satışlarında 3-4 kat gibi büyük bir patlama yaşamıştır.

kaliteli olduğunu kesinlikle söyleyemem ancak tüketiciye şeffaf olan her bir marka mutlaka kazanır. pazarlamanın birinci şartı şeffaflıktır.
sloganı "en lezzetli duygu" olan tavuk markası. buna göre "en lezzetli kübra" ya da "en lezzetli hazal" da olabilirdi.