bugün

öncelikle son derece güzel olmalı. güzel derken öyle güzel değil, böyle dillere desten, monica belluci, afrodit tarzı birşey olmalı. sonra geniş bir kız olmalı kernel gözünün önünde biri ile birlikte bile olsa "kolay gelsin hayatım ama kız zorlanıyor belki pozisyonu değiştirmelisin " demeli. aynı zaman da biraz da salak olmalı akıllı olması durumunda kernel' in işine pek gelmez ama tam da salak olmamalı. yani bazı şeyleri de bilmesi gerek ama en önemlisi özgür olmalı tek penis ile idare etmemeli. değişik penisleri görmeli ve tatmalı.

üstüne üstük bunu kernel ile paylaşmalı ne de olsa kernel böyle bir insan. hatta film alınırsa birlikte izlenip, eleştirme olanakları bile olur birbirlerine. kernel şöyle der " lan karı müsveddesi o iş öyle mi yapılır bak adamın ki de sağlammış. yazık etmişsin"

belki de yanılıyorum. belki sadece bekara karı boşamak kolaymış lafı ile bol keseden sallıyordur. bence kesin öyle ama anlattığım gibi ise işte o zaman söylenecek tek şey var

(bkz: adam haklı beyler)
kukusu carbonfiber ve titanyum kaplama aynı zamanda elektrik verilmiş bir güvenlik kalkanı ile korunan bir kız olmalı diye düşünüyorum.
120.5 kilo ve 145 cm boyunda, kıl yumağı gibi güzelce bir kadındır.