bugün

ana akım medyanın ilgi göstermediği bir halk kahramanı olan 'kerim akbaş' tarzında korkusuz, cesur entryler girebilmeek, şer odaklarının üzerine yılmadan gidebilen bir uuser olmaktır.

kerim akbaş tarzı entry girmek: fakirin, yoksulun, tüyü bitmemiş yetimin hakkını savunmayı, halkın sözlükteki temsilcisi olabilmeyi başarmaktır.

bu yol delikanlı ve yüreği yanık insanların, adam gibi adamların yoludur.

allah'tan başka kimseden korkmayıp, entrylerini sadece memleketi için giren, tehditlere hiçbir zaman boyun eğmemiş bu yazarlar gerekirse "bugünden itibaren vatanseverlik başlatıyorum!" diyerek nasıl bir misyona sahip olduklarını herkese gösterirler.

artık herkes anlamalıdır ki bu yazarlar sözlük yönetimi arkalarında durduğu sürece mücadelelerinden vazgeçmeyecek, karanlık ilişkileri aydınlatıp, bazılarının tekerlerine çomak sokmaya devam edeceklerdir.
(bkz: yönetim desteklerse ananızı ağlatırım)
(bkz: sonuna kadar git aslanım)
(bkz: şimdi ekranlara getiriyorum)
(bkz: illegal işlerdesin aslanım)
sokak girişine arabasını park edip geniş geniş arazi olan adam, sana sesleniyorum. ananı ağlatırım denk getirirsem. hastamız var, okula yetişecek çoluğumuz çocuğumuz var! peşini bırakmıycam aslanmım, plakan elimde. aha!
(bkz: kanal 6 arkamda olduğu sürece peşinizdeyim)
diğer yazarlar bana diyo "yaavvv kerim abi sen de çok sinirlisin, çok agresifsin" diye. nasıl sinirlenmem argadaş yaaa, ayıp yaaa. birileri sürekli konuşuyo yok kerim akbaş boyle yok kerim akbaş şöyle. bilmediği konularda ahkam kesiyor, gelmiş ayar vermeye çalışıyo. ama ben gösterecem onlara ayar ne dimehmiş. analarından emdikleri sütü burunlarından getirmezsem namerdim. uludağ sözlük moderasyonu arkamda olduğu sürece (açık kapı bırakma, kendisine yandaş arama ve çaylaklıktan korkma belirtileri) gimseden gorkmam. gelsinler kapışalım, sözlük herkese açık ama yok argadaş bunlarda yürek yok, atıp tutar bunlar. neyse bah yine çok gonuştum ,sinirlendim. yine diceksiniz kerim abi çok sinirlisin diye. ben susuyorum artık ama o "birileri" unutmasın iki elim yakanızda haberiniz ola. tüyü bitmemiş yetimin hakkını kimseye yidirmem. neyse girin argadaşlar vetereyi
geçen gün sözlükte çevirdiler sordular "kerim akbaş sen kimsin neyine güvenip böyle konuşuyosun seni koruyanlar mı var" diye. benim ne badigardım (bodyguard) ne de korumam var. (bkz: kanal 6 arkamda olduğu sürece peşinizdeyim)
(bkz: soray uzun tarzi entry girmek)
(bkz: o değil de bi kerim akbaş vardı noldu o)
ben bu sözlüğün anasını ağlatırım arkadaş. kanal 6 yönetimi arkamda olsun yeter.
allahtan baska kimseden korkmam. hele uludağ sözlük yönetimi:
-aslanım sonuna kadar git korkma yürekli ol derse ananızı ağlatırım.
sözlüğü kapatın benim adım kerim akbaş yarın gidicem kendime bi sözlük kurucam oraya bi pc alıcam bi adsl alıcam dünyaya rezil edicem sizi.
size nefes aldırırsam varya. şuan bişey söylemiyorum.
''sarp dediler, sen iyi yazarsın dediler, hatta herkese yazarsın dediler. bir allahtan korkarsın birde kuldan utanırsın dediler. evet doğru diyolar. kalemimi kıramayacaksınız. ben burada oldukça gazileri dolandıranların, çaylakları yazar vaadiyle kandıranların, herkesin anasını ağlatacağım. hatta sözlük yönetimi arkamda olduğu sürece'' diye devam eden örnek bir kerim akbas tarzı entry.