bugün

her maçında en az iki kere kırmızı kartlık hareket yaparak futbolcu olmak yerine yanlış bir meslek seçimi yapmış olduğu gösteren kazmadır.
real madrid'le olan sözleşmesi uzatılmıştır.
real madrid'in 4 yıllık sözleşme uzattığı fubolcu.

kırmızı kart görmekten başka meziyeti olmayan bu adamı vazgeçilmez kılan ne anlamış değilim. sanki piyasada defans oyuncusu yok.
2016'ya kadar sözleşmesini uzatan r.madridli futbolcu, basın toplantısına aynı durumu yaşayan sergio ramos ile beraber katılmıştır.

kaynak: (bkz: ntvspor spor merkezi)
kendisini seyrederken lugano bile sevimli geliyor insana.
dünya'nın en iyi iki defansından biridir.
(bkz: vidic)
fenerbahçe'ye gelirse lugano ile birlikte her maç bir futbolcuyu hastanelik ederler.
ali eren beşerler ve ismail güldüren'in avrupa'ya açılmış olanı.
kötü niyetli adamdır. yakışmıyor böyleleri sahalara.
aktif futbolcular arasında belki en çirkef futbolcudur.
ardından sergio ramos gelir.
ama acayip oyuncular ikisi de.
real madrid'li stoper.

kasap falan ama kimse de demiyor ki bu stoper 2 maçta 2 asist yaptı.
(bkz: kepler laveran lima ferreira futbol okulu)
adam geçirince yediremeyip allah ne verdiyse giren karaktersiz bir futbolcu. hiç bir futbolcu için dilemem ama bu adam için az bile. umarım sürekli yaptığı türde bir hareket görür ve ayağı kırılır.
göt veren. iyi oldu. sezon boyu takip ettim bu godoşu. verilmeyen kırmızılarla sezonun yarısında oynamaması gereken bir futbolcu. kral kupası'nı aldınız da ne oldu, kazma kankan kupayı düşürdü. bu gece de kupa 1'e veda ettin. başkan perez var ya, hepinizi darma duman edecek. barnebeu'nun çimlerinde kaybolasın.
ruh hastası rm'li. emre bunun yanında halt etmiş.

http://bit.ly/rX8OLD
(bkz: kasap)
gereksiz yere 11'de yer işgal eden real madridli futbolcu.
pepe çok üzülüyor video klip:

http://youtu.be/8qpj9z_cA9s
* entry'nin giriliş tarihine en yakın zamandaki real madrid-barcelona maçında gördüğü sarı kart üzerine barcelona'nın da yeniyor olmasının coşkusuyla, pepe adlı çizgi film kahramanın "pepeee pepeee çok üzülüyorrr" şarkısını söylememe sebep olmuş real madrid'li futbolcudur.
iki sarılı yumurtadan bir omlet yapan oyuncu.
futbolun çirkin yüzüdür. real madrid de oynamasına rağmen. sahada futbol dışında akla gelebilecek her türlü zinalığa müsaittir.
bu kadar beddua ettiğim bir futbolcu hatırlamıyorum bunca yıllık futbol seyirliği hayatımda.
sabri reise dahi kurban olasınız gelir. bu nasıl çirkeflik ve yavşaklıktır lan.
ben bu adam hakkında katıksız orospu çocuğu yazdığım için 5 gün çaylak yapılmıştım aylaaaar aylar önce. moderasyonun amatörlüğü diyip geçiştirmek zorunda kalmıştım verilen malca cezayı da. gerçi entryi niye yazdım hatırlamıyorum.

ha dur la hatırladım, bugün yine yapmış da aynı şeylerden, öyle hatırladım.

(bkz: 18 ocak 2012 real madrid fc barcelona maçı)
tarihteki en çirkef futbolcudur heralde.tarzı bu dicem ama bölede tarz olmazki arkadaş.
2 sene önce getafeli bir oyuncuyu ölümüne tekmelemişti ve 8 maç ceza almıştı. ayrıca her barça derbisinde aptalca hareketler yaparak izleyenleri çıldırtır ve bir sürü küfür yer. sanırım ruh sağlığı yerinde değil ama hala futbol oynatıyolar bu manyağa. acilen futbol sahalarına çıkması ysaklanmalıdır.