bugün

illa ki farklı olmak veya cool takılmak gibi arzular peşinde değildir. tenezzül etmemiş, meşgul olmak istememiş, keyfi yetmemiştir belki. bir an önce saçma sapan okulundan kurtulup defolup gitmek istiyordur. kutladın, kepini savurdun da ne oldu a canım.
mezun olamamıştır veya tören kıyafeti için üniversiteden istenen parayı vermeyi reddetmiştir.
baba ocağından uzak kaldığı için, cübbe ve kep'i değil satın almak kiralayacak parayı dahi bulamayan üniversite son sınıf öğrencisidir. *
kep töreninin gereksizliğini görmüş insandır. ''ana sınıfı bebesi bile kep atarken ben atsam ne olacak atmasam ne olacak.'' diye düşünüyordur. haklıdır da.

edit: aynı entry yukarıda varmış. görmemiştim. aklın yolu bir.
sosyopatlıktır. farklı olma çabasıdır. az da olsa içinde kalmayacağını kimse iddia edemez.
"derdinizi sikeyim" diyip kep atma törenine gitmemek.
4 yıl boyunca hem hocalardan hem gerizekalı öğrencilerden hem de derslerden çektikten sonra oraya gidip bir günlüğüne bile olsa rol yapıp gülümsemeyi reddeden realist ve aklı başında öğrencidir. pardon artık öğrenci de değildir.
akepeli yobaz godoştur.
Ben olduğum kisidir. Pisman değilim.
''kep kirası'' adı altında alınan 20 lirayı protesto eden öğrencidir.
Benim. O kepi atmak çokta umrumda değil ve gereksiz.
geçen sene bendim bu kişi. çünkü mezun olmuyordum. ama tabi ki törene katıldım.

yarın ise yine tören var ve bu sefer cüpe ve kep hazır.
okul uzamıştır döneminde bitirmiyordur heyecanı tükenmiştir beklerken ve herşey anlamsızlaşmıştır.
beklerken tükenmiştir.
Ben olabilirim.

Bir şey kaybedeceğimi sanmıyorum.

Sıcak altında o kadar saat konuşma dinleyemem.
büte kalmıştır :=)