bugün

şenol güneş'in ve nihat özdemir'in heykelini dikmesi gereken kişi.

şenol güneş sayesinde milli oldu ve avrupa kupası'nda forma giymiş bir oyuncu apoletine sahip oldu.

nihat özdemir de yabancı sınırını düşürdü.

bu sayede beşiktaş gibi bir takımla sözleşme imzalama şerefine nail oldu.

ne de olsa milli bir oyuncu idi ve koskoca avrupa şampiyonası'nda oynamıştı.

ilk maçta yedeksizlikten ve 2. maçta da sakatlıklardan sebep şampiyonlar ligi gibi bir arenada yer buldu kendine.

tff 1.ligde tonla muadili olmasına rağmen avrupa şampiyonası oyuncusu, şampiyonlar ligi oyuncusu gibi apoletlere sahip oldu.

azıcık vefalıysa şenol baba'sının ve nihat amca'sının heykelini dikmeli.

tabi genç oyunculara şans vermek aklına gelmeyen ve koca beşiktaş' ı kendisi gibi bir kazmaya muhtaç eden sergen ağabey'inin de elini öpmeli.
Bu adamın yeri forvet arkası veya forvet. Doğru yerde oynatılırsa kalitesini gösterebilir.
Bu adamın elinde federasyondan üst düzey yetkililere ait şantaj kasetleri falan var herhalde.
beşiktaş'ın tek kötü transferi. kötü de denmez ama bi telaş bi tedirginlik var. ilk golünü atsa rahatlayacak sanki.
seneye kayserispor'a falan transfer olacağı kesin olan futbolcu...
bunda ne buluyor hocalar da oynatıyor. mili takımda bunun kadar oynayacak oyuncu mu yok? TEK YAPTIĞI ŞEY BOŞ KOŞMAK.
Almanların bir lafı vardır: varkenan yokkenan...
Yani varlığı yokluğu aynı amk.
oyuna girer girmez bir kez topu ıskalamış bir kezde pas atıcam diye topu taca atmıştır. tescilli yeteneksiz bu adam
futbola tepki olarak doğmuştur.
Su yasimda iki haftalik yuklemeyle bu sığıŕdan daha faydalı olurum takima. 2metreye pas veremiyor kosamiyor sut cekemiyor delirecem ya.
umut nayir'den kat kat kötüdür. umut neden gitti ki? bu sorunun cevabını dünyada alamazsam ahirette alacam sergen'den.
Oyuna girmiştir.
sanırım ben futboldan anlamıyorum diye beni düşündürten futbolcu...
Bu kadar çöp, yeteneksiz çok az futbolcu izledim. Sergen ısrarla oynatıyor aferin hahah.
müthiş bir futbolcu şansına sahip top tepici.bı arkadaş başka bir sektörde çalışsa yıllarca ortamın en düşük maaşını alıp mevcut hükumeti sürekli öven bir tip olurdu az biraz modern görüntüsüyle.
Geçen yılımızı bats ile birlikte sikti attı!
beşiktaş'ta oynamak karakter ister. oynayamayacağını bilip, yetersiz olduğunu da kabul edip teşekkür ederek takımdan ayrılmış. helal olsun...
potansiyeli anlaşılamamıştır.