bugün

her türk gencinin gıbta ettiği karizmatik ve semapatik insan.
istese ekranda göründüğü gibi olabilecek fakat ekranda göründüğü, oynadığı rollerdeki, gibi hayvanoğluhayvan, öküz, kıro, maganda biri olmak yerine saygılı, kibar, medeni bir insan olmayı tercih etmiş biridir olsa olsa. bu da süt çocukluğunun değil aksine olgunluğun göstergesidir. (ara: akıl fikir)
vay anasını oynuyor bu adam yahu dedirtti bana.
oynamaya çalışan cücüklerle kıyaslanmayacak kadar geliştirdi kendisini.
durduruna aşk olsun.
sarı kirpikli kıvanç tatlıoğlan'ın yerine türkiye'nin hakiki jönlerinden birisidir. her türlü sert role cuk oturan nadide kişiliktir.
ankara'nın balâ ilçesi üçem köyünde doğan ve diğer balâ'lılara baktığımızda balâ ' dan nasıl böyle karizmatik adam çıkmış dediğimiz insan
sesiyle vücudu örtüşmeyen ünlüdür.
şimdiye kadar zibidi, it kopuk tiplemelerinden başka bir şey canlandırmamış olan eski manken. illa ibne oynaması gerekmiyor. evsiz rolü oynasın, sakat rolü oynasın, zengin piçini oynasın; anca o zaman oyuncu olur.
kabadayıda hayran bırakmıştır. gülerek dayak yemesi de ayrı bir hoşa gider. normalde hiç sevmediğim takım elbise kundura olayını en iyi taşıyan kişidir ayrıca.
(bkz: tutmayın beni aşık oluyorum)
türk sinemasının şu an en iyi oyuncusudur, yarıştıkları arasında. kendini sürekli geliştirmesi de kendi adına işin iyi yanıdır. umarım bi gün iyi oyunculuğunu ispatlamak adına saçma salak projelerle, saçma salak rolleri kabul etmez. brad pitt in oynamadığı rol yok ama şimdi eğri oturup konuşalım, o projoler ve proje başındaki yönetmenler de farklı biraz bizimkilerden. örnek veriyorum tabi ki; mesela snatch i ver bir türk yönetmenin eline, ver brad pitt i de emrine, bak bakalım aynı şey çıkacak mı?

anlatmak istediğim türklerin boktan olduğu değil elbette. kültürümüzün farklı olduğu. iş bu sebeple kenan imirzalıoğlu hep aynı rol diye şikayet etmemeli, kendince iyi olan projelerde yer almalıdır. ya bu da sert erkek, ben artık oyunculuğumu ispatlamak istiyorum, yumuşak erkek rolü istiyorum der ve bu uğurda bahsettiğimiz saçma salak projede yer alırsa sıçar. bak oynayamadı bile derler adama.
resman kıro tipli - hatta bildiğin sokak kırosu tipli- adam. bi hanzoluk var üstünde yada bana öyle geliyor(!)
kirli sakalı yokken kendisini tanıyamadığım ve resminin altında ismi yazmasaydı asla tanıyamayacaktım dediğim kişi.
çok iyi osmanlı tokadı atan adam.
yeni bir diziyle * yine bizleri ekran başına kitleyen yakışıklı aktör. ***
türkiye'nin en karizmatik adamı.

evet bu da böyle öznel bir entry işte.
"kabadayı" filminde, rolüne oturamamış olduğunu düşündüğüm, eski manken, şimdilerin başarılı oyuncusu.
bir kız için kendime rakip olarak görmek isteyeceğim son adam.
söylentilere göre hilal cebeci nin yeni hedefi...
türkiyede an itibariyle bulunan ender jönlerden biridir kendisi, diğeri için
(bkz: engin altan düzyatan)
tevatürleri son noktayo koymak gerek. efendim kendisi aslen ankaralıdır. bala ilçesinin üçem köyündendir vefalı bir evlattır ünlü olduktan sonra çiftçi olan babasına tarla almıştır. babası kendisi kadar uzun boylu değildir. telefonda dahi sesi tv deki kadar güzeldir. mütavazı bir hayat sürmekte.
ezel dizisinde hayranlıkla izlediğimiz karizmatik oyuncu.
kıskanılası tipte olan şey. ama uyuz oluyorum benden yakışıklı diye o ayrı. ama herşey bir yana da herşey yakışıyor adama, vesselam.
gay rolü ile karşımıza çıksa nasıl olur diye düşüdüren manken.
bence yüzü ekrana yakışıyor.mankenlerin oyunculuğa geçmeside sanırım bu yüzden fiziklerine ve yüzlerine güveniyorlar. kendilerini bu alanda ıspatlamak akıllıca kenan imirzalıoğluda bunlardan biri.onu ön plana çıkaran iyi yapımlarda yer alması. bu konuda seçici davranması bana göre çok zekice bir davranış.onu bizimle tanıştıran deliyürek diziside güzel bir işti.ama kendisidini eleştirdiğim konu da hep aynı tip karakterleri oynuyor. son osmanlı yandım ali de, kabadadayı da,bumerank cehenneminde ben hep aynı adamı izliyorum.hırslı, kararlı,intikam dolu birazda aşık adamı. tamam böyle roller ona yakışabilir . zeten oda öyle söylemişti.ama eğer bir oyuncuyba onu farklı kişiliklerde farklı ruhlar içinde görmeliyim. ama kendiside bunun farkına varmış olacak ki yolunu değiştirdi.ezel dizisiyle.ömere ihanet eden hain sevgiliden ezel olarak intikam almak iztiyecek ama alameyacak. çünkü duygusal,yaralı ve çok aşık buda bize artık onun oyonculukta değişmiş olduğunu ıspatlayacek.tebriklar kenan imirzalıoğlu çok iyisin.
(bkz: yusuf yusuf)
deli yüreği izlerken çocuk olduğum ve içimden ne yakışıklı abi dediğim adamdır.şimdilerde ise büyüdüm.o da büyüdü tabi.ve o abi olmaktan çıktı artık kenan oldu benim için.ne karizma adam ya.allah sahibine bağışlasın diyerek onun başkasının olduğunu kabullenmişlik içine giriyorum.şu aptal dersler yüzünden de ezeli izleyemiyorum.kahretsin bee..