bugün

istediğiniz kadar anıtkabir'e gidin, sebebiyet verdiğiniz bu durumdan dolayı atatürk ün yüzüne nasıl bakacaksınız.
bu öyle bir vebal ki hiçbir kemalist altından kalkamaz.
kıvırma ak it kıvırma.

çık güzelim çık ortaya çık.
biz tayyip yüzünden islamdan soğuyor muyuz?
Kemalitlere rağmen Atatürkü seviyoruz.
Basit insanların ağızlarında her zaman güçlü isimler olacaktır veya sevdiğiniz bir ismi her zaman size ters düşecek şekilde sevecek insanlar olacaktır. Onlara bakarak o insana olan duygularınızı şekillendirmek düpedüz zayıflıktır.
Aslında bu bir zayıflık değildir. Atatürkü sevememiş olmaya saçma bir bahane arayışına girmektir. Korkaklık denebilir. Şöyle dolu dolu sevmiyorum ulen nedeni de kimseyi ilgilendirmez diyemiyorsan ne anladım ben o işten.
biz de biliyoruz atatürk komutandı bu ülke kurtarılırken, biz de biliyoruz en çok emeği geçen kişi (ki severim de atatürk'ü, zamanının çok ilerisinde bir liderdi) fakat feyzbukta her yere ''yahuşuhlu atam <3 <3'' gibisinden vıcık vıcık şeyler yazmaları beni tiksindiriyor. atatürk'ü bilmesem ondan da soğuyacağım ya lan.
yobazlar yüzünden dinden soğumanın dengi olan durum. Sanırım banada yaklaşıyor, yaklaşmakta olan.
kemalistle ne işin var ?

onlarında donsuz dinciden farkı yok.

mustafa kemal e bak.
Ben Atatürk'ü inancım gereği sevmiyorum. Kemalist leri de tebrik ederim atalarının yolundan gidiyor. Sorun yok.