bugün

efendim neymiş bugün paşazadem paraların belgesini açıklayacakmış,
la bu adam tam mal ya...
yav çık gürle ortalıkta;
ekonomi kriz de, gizli develüasyon de, dolar de, hayvancılık bitti de, tarım bitti de,
dış politika battı de, ülkede hukuk kalmadı de, eğitim battı de, yerel yönetimler içler acısı de,
adam kayırma rüşvet devlet malı deniz zihniyeti aldı başını gitti de, askeriye kalmadı de,
yaşanmaz hale geldi bu ülke de,
halklar birbirine düşman oldu de,
komşuları birbirine düşman yaptılar de,
ocağımıza incir ağacı diktiler de,
bir tek aldığımız nefesten vergi almıyorlar de,
devlette mersedes çılgınlığına dur de,
de de , bir daha de, diyecek binlerce şeyin varken çıkıp belge ile uğraşma,
varsa belgen basına değil hukuka git olmazsa hukuku git halka şikayet et...
ya bu adam kıt, ya etrafındaki akıl hocaları kıt yada bu proje muhalefet...
Şimdiye kadar hepsi balon çıktı sahte belgeler yüzünden sürekli tazminat ödüyor ödemeye doyamadı.
Milletin karnı tok bu belgelere.
istersen tırla para aktarıldığının belgesini göster.

Kareli ceketi giy,kravat takma,cuma çıkışı çocuklara oyuncak dağıt, dış mihraklara heyt ulann çek,iki şiir oku ve gözyaşı dök tamamdır iş.

Hoppala paşam,
malkara keşan!
ülkedeki tamamen tarafsız yargı tarafından gene tazminat ödemesine sebep olacak belgedir. dün müydü tam emin değilim gene bir başka tarafsız haber gazetesi olan sabah denen şeyde gördüm cumhurbaşkanımız demiş ki "bugüne kadar milyoner olamadım ama kılıçdaroğlu sayesinde milyoner olacağım" şeklinde beyanat vermiş. yani sayın cumhurbaşkanımızın milyon lirası yokmuş. üstüme iddia denilen mal varlığını ispat etmezlerse müfterilerdir gibi bir şeyler daha söylemiş.

bu sanki evvelden defalarca söylediği "kanıtlamassanız şerefsizsiniz" söylemine benziyor. en son pkk ile görüşüyor diyenler şerefsizdir deyip 1-2 ay sonra "arkadaşları pkk ile görüşmeleri için ben gönderdim sorunu olan bana gelsin" diyordu.. velhasılı açıklanacak belge boru gibi kanıtları ile beraber gelse ne bu hükümet şeyleri * gerçekliğini kabul eder ne yargıdan herhangi bir atılım gelir ne de meclisten araştırılma komisyonu kurulsun diye evet çıkar. hani bir laf var ya "şeyimiz şey eden kadı kimi kime şikayet edeceksin" diye..
aciklandiktan sonra 10dkya yayin yasagi gelecektir.
açıklasada bir halt değişmez.
vikipedia niye kapalı sanıyorsunuz?
Pointte hazırlamasa bari.
açıklasa bile malum kitlenin pek de umursamayacağı belgedir. zira "g.tünün kılıyım", "karım ona helaldir", "anamı altında yakalasam o...puluk anamdadır" diyen bir zihniyetin yolsuzluk ve hırsızlık hiç de umurunda olmaz.
belgeye senede gerek olmayan durumdur.
erdoğanların ve birçok akp'li bürokratın yurt dışı hesapları ve offshore şirketleri aylar öncesinde wikileaks dosyalarıında ortaya çıkarılmıştı.

tabi bizim basın işine gelmediği için kör taklidi yapmıştı o ara.
kılıçdaroğlu ne açıklayacak çok merak ediyorum ama umarım boş çıkmaz. zaten açıklayıp ispat etse bile cımhırbışkınım görevinden ayrılmayacağı için aslında hiçbir şey fark etmeyecek.
Kılıçdaroğlu belgeyi eliyle yazsa inanmaya hazır bir kitle var burada. Bir de akplilere biatçı derler.
reis tarafından gılışdarın eline tutuşturulan ve bunu grup toplantısında açıkla nasıl olsa kimse inanmaz dediği belge.
ses kayıtlarında geçen bilmem ne konaklarından villa aldık sözlerine "montaj yahuuuu" diyen sonradan o villaların tapularının kimlere ait olduğu ortaya çıkınca dilleri ağızları hariç başka yerlerine kaçanların gene beğenmeyeceği belgelerdir. bu insanların derdi para değil bu insanların derdi içlerinden akan irinleri herkese bulaştırmak. zira bu kadar yolsuzluğu ve tek ayak üzerinde söylenen binlerce yalanı yalamadan yutmalarının sadece para ile çıkar ile izahı olamaz.

http://odatv.com/sehrizar...a-verildi-1009141200.html

görsel

http://www.emlakglobal.co...klarinda-tapular-verildi/

hala canhıraş şekilde "sahtedir kesin yaeaeae" diye kılıf uydurmaya başlamışlar bile. lan bir çıksın bakalım neymiş ondan sonra emmiklemeye devam edersiniz. zaten kimse engel olamaz ki sizin içinizin kötülüğüne. görmek istemeyen adama gök yüzünün mavi olduğunu nasıl ispat edebilirsin ki ? yargı ses çıkartmıyor diye olan olaylar gerçek değildir demek olmuyor. kaç bin tane hakimin savcının yeri değiştirildi hali hazırda sürdürülen soruşturmalarda ? hepsi mi fetöcü idi onların yoksa ileride bir gün dava açılır bir şey olurda iplikler pazara çıkar korkusu ile arada kaynayan birileri de var mıydı.