bugün

bir adam nasıl bu kadar yapışkan olabilir anlamak mümkün değil. garrranti tayyibe çalışıyor bu.
Seviyorum bu herifi.

Aşığım ona.

Sarılarak yatardım bile.

Hep sesini bekledim o gün 1 saat.
akp'nin adamıdır.

(bkz: kılıçdaroğlu na imamoğlu ndan üst düzey ihanet)
not: başlığın altı doludur.
bu zatı zungur ,odaklanmayı türkiye seçimlerine değil ,chp seçimlerine yapmış,ne kadar köylü-kasabalı varsa doldurmuş chp'ye.

bu mezhepçi çıktı ,yazık.
ulan ben de istifa etti zannettim. hoş kıyamet alametlerinden biri ama...
iğrendim, yemin ediyorum midem bulandı senden...

Kemal Kılıçdaroğlu:

Türkiye’yi düşünen muhalefet partileri bir araya gelir.

Ekrem Bey’in (imamoğlu,) Mansur Bey’in (Yavaş) yeniden istanbul ve Ankara belediye başkanlıklarına aday olmaları gerektiğini düşünüyorum.

https://twitter.com/yirmi...UByzRMO2CvGC09nQ&s=19
Kendisinin de chp genel başkanlığına devam etmesi gerektiğini düşünüyordur bu.

Lan bu mal adama demokrat dedem falan diyorlar mk hshs. Yeminle bazı cuhapileler, ak partililerden daha fena..
Ben bu herife ikinci tur verip veriştirirken kimileri beni omurgasızlıkla suçluyodu ilk tur ümit özdağa laf ediyodu ikinci tur özdağ kemal dedeye yanaşınca özdağcı oldu sjsj kimilerinin gerçek yüzünü ortaya çıkardığı için severim bu dedeyi şüphesiz.. Kemal dede akp artıklarına mvlik dağıttı diyince sus vardır bi bildiği demokrat dedemin diyen bi yuzır bile vardı seçimden sonra sesi kesildi sözlükte görünmez oldu aq.. Bu seçimle kimi chplilerin Koyu akplilerden hiç bi farkı olmadığını gözler önüne seren kemal dedeye teşekkür ederim sjsj..
yahu harbi bi yürü git artık ya, yeter artık...

Kemal Kılıçdaroğlu: “Oyu düşen AK Parti, tartışılan parti CHP oldu!”

https://twitter.com/yirmi...vSHUmXj1q0V6LgwA&s=19
hoplayan kim iyi bak bakayım gözlerin bozuksa bir doktora görün istersen.
2028 seçiminde de kazanamayacağına inanıyorum. yerel seçimde bile chp kaybedebilir ama bence kaybetmesin çünkü imamoğlu bir sürü icraat yaptı, bir sürü yerler açtı, istihdam sağladı.
Salağın önde gidenidir
O kadar gerizekalı ki
Girdiği her seçimi kaybeden ve hala istifa etmeyen birisi
Erdoğan sürekli iktidardaysa sebebi Kılıçdaroğlu salağıdır.
şahımdır, piromdur.
defalarca seçim kaybetmenize rağmen başkanlık koltuğunu terk etmiyorsunuz. ilerde bülent ecevit gibi anılmak yerine ne yazık ki deniz baykal gibi anılacaksınız. benden söylemesi.
git artık ya.
“Diğer partilerle oluşturduğumuz milletvekili aday listelerine yönelik eleştiriler haksızdır. ‘Parti sağa kayıyor’ haksız değerlendirmeleri yapıldı. Bazı ulusalcı seçmenler bu propagandanın da etkisiyle aşırı milliyetçi seçenekleri tercih etti.”

"Bu listeleri bahane ederek partimiz içinde sert ve öfkeli tepkiler örgütlendi. ‘Parti sağa kayıyor’ haksız değerlendirmeleri yapıldı. Bazı ulusalcı seçmenler bu propagandanın da etkisiyle aşırı milliyetçi seçenekleri tercih etti."

“iktidardan kopuş eğiliminde olan muhafazakâr kitle, sonucu tayin etti. Bu aday listelerine gösterilen aşırı tepkilerden, söz konusu kitle olumsuz yönde etkilendi. Kararsız muhafazakârlar, ‘Ulusalcılar iktidara gelirse yeniden eski günlere dönebiliriz korkusu’ ile oylarını dönüp tekrar Erdoğan’a verdiler.”

https://www.odatv4.com/gu...stirisini-verdi-113262009

bunun iyice şirazesi kaydı. aday listelerine yönelik haklı eleştiriler fetöcüleri, terörist sevicileri doldurup seve seve oy vereceksiniz demeniz sebebiyleydi. yaptıklarınızın sağcılıkla alakası yoktu. "parti sağa kayıyor" eleştirisini yapanlar genelde mezhepçi kürtçü bölücülerdi. aşırı olmayan milliyetçi seçeneklere giden Atatürkçüler ve dönüp tekrar Erdoğan'a oy veren kararsız muhafazakarlar bölücü, fetöcü şerefsizler yüzünden sana oy vermedi.

ulusalcı seçmenin aşırı milliyetçi partileri tercih ettiğini söylüyorsun, sonra da kendini ulusalcı yerine koyup kararsız muhafazakar seçmenlerin ulusalcılıktan çekindiği için sana oy vermediğinden şikayet ediyorsun. daha sonra da ulusalcılıktan kasıt zafer partisi değildi diye de yalan söylüyorsun. her fırsatta gizliden Atatürkçüleri yeriyorsun. bütün yönleriyle suçu Atatürkçülere atmaya çalışıyorsun. ama kendinle çelişiyorsun. o kadar yalanın altından kalkabilecek biri değilsin. istifa etmeni geçtim özeleştiri yapmanı bile beklemiyorum. sen bayağı kötüsün.

kırgın seçmen değilim. nefret doluyum. sana oy verdiğim için pişman da değilim. bu sayede nefretim daha taze kalacak. senin ve siyasi çıkar uğruna rezilliklerine boyun eğenlerin olduğu hiçbir yerde olmayacağımı önceden belirtmiştim. elinizi, kolunuzu, dilinizi uzak tutun.
görsel
dosta korku düşmana güven salan genel müdür. bir yere oturunca kalkmamasıyla meşhurdur.
Muharrem ince'nin kasedi çıkacağına
Bu adamın kasedi çıksın daha iyiydi
En azından ülke koca bir ezikten kurtulmuş olurdu.
Bu sözlükte hala bu adamı savunanlar varya
Pes yani pes.
artık chp'nin başından gitmesi gereken zattır.
Arkadaş tavsiyesi ile Atatürk'e maymun, kendisine kanı bozuk hain diyen birini danışman olarak atayan, koltuk derdi olmayan oldukça başarılı bir siyasetçi(!), evet.
kemal kılıçdaroğlu ile her akşam aynı mekana takılsak. 100 gün boyunca her akşam aynı mekanda içsek. 101. gün mekanın sahibi dese ki, bak bu da kemal, her akşam gelir. "haa öyle mi merhaba" derim.

hiç fark etmedim diyemem ayıp olmasın diye.

böylesi silik bir tip.
mekan sahibi kovsa yine gitmez...
Gebersinde kurtulalım bundan.