bugün

Ülkede rte'den sonraki danışıklı dövüşlerin efendisi.
Ülkenin ikinci büyük partisinin genel başkanı olup da bu kadar sevilmeyen bir isim daha görülmemiştir.
yalancı olduğuna inandığım ve ne yazıkki chp genel başkanı olan bir şahıs.
niteliksiz ve chp ye yuzde 5 kaybettiren alevi olduğundan dolayı saltanatını buzamana kadar sürdürmüş pyd ve hdp ile sorunu olmayan lider.
bitmiş bir liderdir. artık patikliğin anti seviyesindedir. inşallah tez zamanda hatasını, yapamadılarını anlar da bırakması gerektiğini anlar.

olmadı kemalciğim. sizi şu tarafa alalım.
başlıgına eleştireye gelip son 10 entryi falan okumamla şok oldum.

yani tamam ekşi chp bürosu gibi çalışır da uludag sözlükte muhafazakar sayılmaz sadece chp fanatikleri olmasada akp karşıtları vardır diye bilirdim, kemal ne yapsa en azından bir iki dogru oturttu lafı gibilerden entry okurdum. yani seçime bir kala en azından kendini ayrıştayn zanneden laleler umut aşılardı şimdi o da yok. ben eleştirmeye gelmiştim o kadar eleştirinin arasında benim eleştirim boşa gidecek diye yazsam mı yazmasam mı düşünmeye başladım.

harbiden inanılmaz tuhaf bir durum, yani teröristin dik alasının da " aman akp gitsinde onu da desteklemeye hazırız " diyerek desteklendigini falan da gördüm ama bu kadarını seçime bir kala gözler ilk kez görüyor.

chplisi bile kılıçdarı eleştiriyor şalışacak iş. neyse biz zorlayıp eleştirimizi yapalım.

hdp ile kabul etmedigi skandal ittifak bu seçimde kendisine zarar vermeyecek olsada(versede az olur) bundan sonraki dönemlerde facia zararlar verir.

partide tabanı hdp ve türevi marjinallerle iş birligine hevesli bir kitle var, kılıçdar harlayınca daha da arttı bu kitle fakat eskiden bu tiplemeler olayları gizli kapılar ardından yapardı. yani dogal bir ittifak olurdu ta ittifak ve terakki taşnak ittifakına dayanan, fakat gizli yapılırdı şimdi ortadaki giz kalktı.

bugün ben şahsen akpli olarak chpliler mümkün mertebe fazla belediye kazansınlar istiyorum, zira her kazandıkları belediyede haliyle kol kola yürümeleri gereken birden fazla hdpli olacak.

ve tabi bunların ittifakı ortaya çıkaran dosthane, sevimli açıklamaları birliktelikleri olacak.

ve sonra zaten bilene bilene bir hal olan millet bu ittifakın üzerinden silindir gibi geçecek.

fazla komplo teorisi kaçmasa rtenin adamı diyecegimde bunda onu becerecek çapta yok.
biz çok alıştık kendisine.
hayatım boyunca ak partiye oy vermedim. yarın kıyamet kopsa gene vermem.
bu adam istanbula aday olduğundan beri bu adama oy verdim.
oy vermemin tek sebebi ; muhalif görünümü.
muhalif mi gerçekten ?
bence ak partinin en iyi oy toplayıcısı.
öyle basiretsiz,
öyle beceriksiz bir adam.
yarın kendi şehrimde gene chp'ye oy vereceğim ; büyükşehir ve belediye seçiminde.
ama bu adam hala duracaksa chp'nin başında bir daha asla bu adama oy vermeyeceğim, asla gitmeyeceğim sandığa.
artık git lütfen, defol.
https://twitter.com/mamba...tatus/1112311958072672256
Sonuç istatistikleri ne olursa olsun yarın kendini galip ilan edip koltuğa çöreklenecek CHP lideri.
Nerede bu adam. Ulan ankara yı almışsın. Istanbul bıçak Sırtı çıkta bir açıklama yap. Ya da bırak o koltuğu Ekrem imamoğlu gelsin. Istanbul da % 47 alan Türkiye de de alır o oyu.
kendisi olmasa her şey daha da iyi olurdu diye düşünüyorum. bence kılışdaroğlu iktidarın adamıdır. cidden artık böyle gözüküyor. bu nasıl koltuk sevdasıdır yahu ?
görsel
Bu defa başardı.
Umarım gerisi gelir.

Not: birilrrini maymun eder mi?
Zaman gösterir.
umarım bir gün bu adamın değeri anlaşılır..

çok fazla badire atlattı, çok fazla şeye göğüs gerdi..

bundan sonra zaten bir tık daha ileri gittikten sonra başkanlığı bırakacaktır..

imamoğlu’nun ise hala rüştünü ispat etmesi gerekmektedir..

ettikten sonra zaten chp’nin doğal lideri olacaktır..
apo itinin heykelini dikmek isteyenlerle ittifak yapan harbi atatürkcü .

nasıl oluyorsa artık dememe gerek yok çünkü an itibari oldu bu !

http://www.youtube.com/watch?v=nKinDoB8afc
Sıkı bir Atatürkçü olarak, değişimin başladığı şu günlerde koltuğunu bir an önce bırakması gerektiğini düşünüyorum. Olmadığını ve olmayacağını idrak etmekte biraz zorlanıyor gibi. Ülkenin geleceğini düşünüyorsa eğer bir an önce değişime ayak uydurmalı.
Kedi olalı bir fare tutmuştur. (Yine de istifa et be kk ! )
kim ne derse desin imamoğlu'ndan sonra seçimin bir diğer galibidir.
MUTLU OLMAMASI GEREKEN LiDERDiR.

KENDiMi BiLDiM BiLELi CHP LiYiM. ONDAN BAŞKASINA DA OY VERMEDiM ANCAK O KADAR BÜYÜK YANLIŞLARI VAR Ki.

KENDi BÖLGEM iÇiN SOYLEYIM

KIRKLARELi DE ZATEN iYi BELEDiYECiLiK YAPAN MEVCUT BAŞKAN VARKEN BAŞKA BiR ADAY SEÇTi VE BÜYÜK BiR HEZiMETE UĞRADI. YILLARDIR CHP NIN KALESI OLAN KIRKLARELi AKP VE BAGIMSIZDAN GiREN ESKi ADAYIN YARISI KADAR OY ALAMADI.

ESKi BAŞKAN DA BAĞIMISIZDAN GiREREK YANLIŞ HATIRLAMIYORSAM 400 OY FARKLA AK PARTI MHP iTTiFAKINI GEÇTi.

SiLiVRi KEZA AYNI HATA YÜZÜNDEN GiTTi.

BENCE ARTIK MiADINI DOLDURDU. EN KISA ZAMANDA VAKTiNi EŞi VE ÇOCUKLARINA AYIRMALI.
17 senelik hezimetini iki belediye ile örtmeye çalışanların sefil başkanı .

koltuk yine kemale kaldı tabi .

ulan ne güldüm yahu .
evet bay kemaaaal. gündemde olmadığın için seni unuttuğumuzu sanıyorsan ama yanılıyorsun . kanarya adaları teklifimi bir kez daha düşün derim --> (#41267379)
https://twitter.com/duran...tatus/1112696841978765313
10 seçim kaybetmesine rağmen,sırf 2-3 büyükşehir belediyesi aldığı için başarılı bulunan genel başkandır.

Neyse en azından 2023'e kadar koltuğu garantilediği için,ak parti'nin gelecek seçimdeki zaferini de garantilemiş oluyor.

Koltukta kalması da Kendi başarısı değil he,seçmeninin hayalperestliğinden dolayı.şanslı.*
70 yaşındaymış.

Vay arkadaş. Oha.
tecrübeli siyasetçi kocamış kurt. 10 seçimde 10 yenilgi.