bugün

adam sürekli kaybediyor lan. asrın luzırı oldu. caponyada olsaydı bu adam haftada bir biyerlerine kılıç sokmak zorunda kalacaktı.

(bkz: harakiri)
şu saat şu dakikadan sonra, yerine muharrem incenin geçmesi gerektiğini düşünüyorum.
ince ve ince'ye yakın chp'deki son kalan tek tük atatürkçülerden kurtuldu bir de hdp'yi de meclise sokturdu, kına yakmakla meşgul sanırım henüz bir açıklama yapmadı seçime dair . bu ülkenin kurucu partisini bu ülkeye düşman bir parti haline getiren kişi.
erdoğan neyse kılıçdar da odur. koltuk sevdalısı. sadece kendini düşünen bir politikacı.

bahçeli de aynı tayfadan.

bu adamlar ve bu zihniyet ülke siyasetinden elini çekmeden adalet ve demokrasi tam olarak sağlanamaz.
seçimin 2. winnerıdır. ince'nin vekilliği gitti ve istediği kadar at koşturabilir artık y-chp'sinde.

muhtemelen hdp'ye falan oy atmıştır geceyi de gerilla halayıyla falan geçirmiştir. laksfkajf.
Bence kalsın kendi halinde sessiz öyle ortalıkta gezen inçe gibi küfür bazda değil kimseye zararı Yok öylesine biri işte.
Eline kağıt kalem alıp "Chp %22, ince %30" denklemini iyi analiz etmesi gerekiyor. Taban artık "git" diyor, açık ve net. Yine söylüyorum, ince'ye devretmesi halinde ki tablo artık devretmesi gerektiğini söylüyor, siyasete ve muhalefete yeni bir sinerji getirecektir. Öteki türlü chp yine muhalefet kalacak.
chp genel başkanlığından istifa etmesi gereken şahıstır. chp'nin başına gelen en büyük felakettir.
ben bunu geçen hafta söylüyordum, siz bu hafta söylüyorsunuz... kılıçdaroğlu, chp, hdp oyu kullandı.
ince, ince hdp oyu kullandı...
ortak noktaları var hdp....
yedirmeyiz.
Hiç utanmadan arlanmadan hâlâ Cumhuriyet Halk Partisi genel başkanlığı yapan lider vasfı olmayan kişi.
Bi istifa et artik amk.

Senin yerine ben istifa edicem artik...
hakkında yarın genel başkanlık makamını muharrem inceye devreceği söylentileri var
(bkz: kılıçdaroğlunun genel başkanlığı inceye devretmesi)
yarın istifa edicekmiş?! geç gelen adalet adalet değildir kemal bey... tarih sizi demokrasi kahramı olarak yazmayacak tıpkı (bkz: devlet bahçeli) gibi...
Hem beceriksiz hem gurursuz. Chp'yi mahvetti. Ata'nın partisini terör yuvasina cevirdi. Artik tamam!
Yine gereksiz konuşuyor.

Seçimin tek kaybedeni akpdir diyor.

La bi git artık bi git amk.
kazanan demokrasi olmuş, günün fıkrası olarak değerlendirebilirsiniz.
her seçimde kaybettiği halde laf cambazlığı ile suçunu örten laf cambazı. muharrem'e bırak git be adam.
Gene istifa etmeyeceği aşikar olan tip.

Hâlâ biz böyleyiz biz şöyleyiz diyor.

ölene kadar kal amk koltuğunda hatta öldükten sonra da kal orada.
Sonsuza dek chp'nin başında görmek istediğimiz ana muhalefet lideridir. Aziz Yıldırım'ı sevdiğimiz gibi seviyoruz seni de.
istifa etme ihtimalinden çok korkmuştum.
yav sen her olumsuzlukta şu bakan istifa etsin, bu yetkili istifa etsin diyorsun.
sen seçimi kaybetmişsin, sadece bunu değil birçok seçimi kaybediyorsun, sonra çıkıp seçimin kaybedeni akp 'dir diyorsun, ya senin seçimin sonucundan haberin yok yada dalga geçiyorsun.
haaa bir ihtimal daha var, iktidarın muhalefetin içine yerleştirdiği truva atımısın yoksa.
dalga mı geçiyorsunuz kemal bey milletle.
çıkın diyin ben çekiliyorum muharrem beyide seçimde aday olması için davet ediyorum de,
gönüllerin efendisi ol.
Akp ajanı olduğuna ciddi ciddi inanmaya başladığım siyasetçi.
aq çocugu ne kadar yüzsüz cikti ya siktir ol git artık sen varken biz secim falan kazanamayız.
Yüzsüz utanmaz herif ikiye bölündü dediğimiz mhp bile oyunu korudu sen bırak oy korumayı iyice aşağı battın. Sen nasıl Bi yaşam formusun birader hiç mi utanmazsın partini düşürdüğün bu durumdan ve hala neden çekip gitmezsin?
Gizli akpli olduğuna dair ciddi şüphelerim var. Seçimin tek kaybedeni akp olduğunu söylüyor bide. istifa etmek te bi onurdur.

Milletin aklıyla dalga geçmekte olan siyasetçi.