bugün

saç bakımından dezavantajlı bir insandır.
iyi dileklerini gönderen bütün sözlük dostlarıma teşekkür ederim. gurbet benim için zor olacak. biliyorum ki bütün zorluklarına rağmen insanın ülkesi gibisi yoktur.
Tanımadığım fakat seri açık oylamaları ile şöyle bir girip profiline baktığım yazar.
Iyi niyetli olduğu görünüyor.
Kel midir?
Bilmiyorum.
her ne kadar kimyasallar saçın amına koyasa da ben şampuanın ve saç bakımının kelliği önlediği düşüncesindeyim. yani genetik daha çok etkili, stres falan bunlar etkili ama saçı düzenli olarak beslemek lazım. madem şampuan kimyasal cart curt bu kadar zararlı diye algı yaratılıyor neden kadınlar o kadar işleme, yıpranmaya rağmen saçları dökülmüyor. neymiş erkek tipi saç dökülmesi yav bırakın arkadaşım.

erkek doğası gereği kadından daha çok strese girer.
erkek doğası gereği pasaklıdır kendine bakmaz saçına gereken önemi vermez.
erkekler daha çok sigara içer.

şampuan veya nemlendirici bakım kremleri zararlı olsa ilk kadınların saçları dökülürdü 1 yılda kaç kere boyatıp kaç kere üzerinden geçiyorlar.

sık değil ama haftada en az 3 kere saçları şampuanlamak lazım. özellikle sabamed falan kullanın paranız varsa. ben saçları yıkamadan önce hindistan cevizli bakım kremi uyguluyorum 10 dakka bekletip duşa giriyorum yumuşacık yapayo.
Gerçek bir centilmen. Tam bir beyefendi yazar.
Hem kel hem fodul değilse, kel olmasında hiçbir sakınca yoktur.

Kafa önemlidir ama içi tabii ki.
sözlüğe geri dönüşü havai fişeklerle kutlanan yazar.

bir aydır yoktuk a.q. insan bir fark eder. bir şeyler söyler!
entrylerinde kullandığı üslubu çok sevdiğim yazar. umarım yıllarca yazmaya devam eder de sözlüğün kalitesi artar belki bizde birgün ekşi sözlük gibi kurumsallaşırız.

saygılar.
Tarama özürlü olarak da tavsif edilen bu durum yerine göre karizmatik bir görünüm sağlar.
belki de çoğumuz burada alkışlanmak, desteklenmek için değil anlaşılmak için bulunuyoruz. düşüncelerimize katılsınlar, katılmasınlar ama anlayabilme yetisi olan insanlarla bir arada olmak bile güzeldir.

hakkımda olumlu bir şeyler yazıldığını gördüğümde herkes kadar memnun oluyorum tabi. insanlara rahatsızlık vermiyorsak, iyi ki yazıyor dedirtebiliyorsak ne mutlu..

işin aslı, sözlüğe gerektiği ciddiyetle yaklaşmıyoruz çoğumuz. yazdığımız on şeyin dokuzunu saçmalamak için yazıyoruz. benim de buradaki yazarlık nedenim bu oldu hep. ama bunun bir sonunun olmadığını görünce biraz daha az saçmalamak gerektiğine olan inancım arttı.
hakkımda iyi düşüncelere sahip olan herkese teşekkür ederim. iyi ki varsınız arkadaşlar.
tanırız iyi çocuktur.
Saçları omzunda degilse bende bişey bilmiyorum. Üslubunu sevdiğim yazar. Ama kel degilsin ondan eminim.
abim gibi sevdiğim yazar, keltoş abim benim.
Birlikte ganyan bayi açacağım yazar. Krediye başvurdum. Benden sermayesi ondan emeği. Son derece beyefendi biri. Belki tavuk döner falan da koyarız.
benim, ayrıca burnum cok uzun, coooook cirkinim. bütün kadınların / kızların (neyse artık) benden uzak durmasını dielrim. benden daha cirkini yok ablam, sakın bana yaklasmayın.... cirkin olmam sayesinde bu kadın denen pislik mahlukatdan kurtuldum ya la..odine, thor'a , gök tengriye binlerce sükürler olsun...
ne yaptık da abi kadar sevildik bilmem ama teşekkür ederim. sevgili kardeşim.

bik bik efendiliğe ve emeğe bu kadar kıymet verirsen kısa sürede iflas ederiz sevgili dostum.

beraber iş yapacağın insanların paralı ve akıllı olmasını tavsiye ederim.

ama ilerisi için bir şeyler düşünebiliriz yine de.
benim validenin yeni havalimanı çevresinde arsaları var onları satıp beraber iş yapabiliriz diye düşünüyorum *
Kibar erkeğe top, saygılı erkeğe Meriç demeyi bırakın. Keşke siz de böyle cinsiyet kalıplarının dışına çıkabilseniz. Ayrıca sizin de yaladığınız erkek yazarlar yok mu vaarr.
nil abinin hakkımda yaratmak istediği algıyı iyi niyetli bir davranış olarak görmüyorum...
sözlükte bir elin parmağı kadar kız var diye korkuyor ve hepsinin bana yar olmak gibi arzuları olduğunu, benim için çıldırdıklarını düşünüyor herhalde.

benim sözlükte sevdiğim bir kız var zaten. gerisi beni bağlamaz. hepsi sizin olsun.. biz gönül insanıyız...
başka şeylerin peşinde koşanlardan değiliz.

bu arada nil abi seni severim...ama iyi niyetli değilsin.
görsel
amcı dediğin adam tam da orada senin gibi vajina mantarlarından bahsediyor aşağılık herif...
sözlükte kız bırakmadınız, şimdi de öfkenizi benden mi çıkarıyorsunuz?

hem suçlular hem güçlü...

ben orada espri yapıyorum kendi çapımda... ayrıca evet, beni sözlük kızlarına sorabilirsiniz. ben onlara sizin gibi askıntı olmadım hiçbir zaman... bir erkek yazarla nasıl konuşuyorsam onlarla da öyle konuşuyorum... dilencilik yapmadım, alnım ak, başım dik. hadi s.tirol git şimdi.

edit: silmiş ve kaçmış.
Amcıyım ben bir amcı
Diğer erkekler yalancı
Am'a tapmaktan kalmadı
içimde tanrı inancı.
(bkz: #44644662)
(bkz: #44644691)

bıktırdınız.

sözlük kızlarıyla işim yok.
bunlar hala daha meriç diyor...
sözlüğün bütün meriçleri el el vermiş hakkımda algı yaratmaya çabalıyorlar...

eğer iddia ettiğiniz gibi meriçsek bırakın da meriç olduğumuzu sözlük kızları söylesin...
iftiralarınızda boğulun...

benim sevdiğim bir kız var zaten...

burada bir nickin arkasına saklanarak sizler gibi hadsizlik yapma hakkımın olduğuna inanmıyorum..
böyle şeyler yapmış olsam gerçekten sözlükte utancımdan yazarlık yapamazdım.
sizin gibi iğrenç insanlar olmayı beceremedim hiçbir zaman...
yani burada birbirimizi övmüş gibi olmayalım ama bizi bilen biliyor.
en önemlisi de ''doğru insanların'' bizi doğru bilmesidir...

yamuk, kaypak, ahlaksız, şerefsiz, hayasız, arsız, ne sikim olumsuz özellik varsa hepsi... bu türden insanların hakkımızda olumlu yargılara sahip olması zaten düşünülemez.

katil oldum çok güzide dostum, sen ve senin gibi istisnai insanlar bütün sözlüğe bedelsiniz...
bizlerin kimseye yaranma, şirin gözükme gibi bir derdi yok...

ayrıca ben bir meriç olsam çekinmedem mericim ulan! diyebilecek yapıda bir insan olduğumu söyleyebilirim. ama değilim.
yani demem o ki, ey sevgili sözlük meriçleri buradan size ekmek çıkmıyorsa bize de çıkmaz hiç kaygılanmayın. beni bir engel olarak görmeyin...

adam olun, kadınlara saygı duyun, kalbinizin içinde zerre kadar sevgi kırıntısı olsun belki o zaman sağa sola saldırmayı bırakıp bir sözlük kızıyla aşk yaşarsınız.. hadi bakalım.
bilimsel kanıtlara dayanarak söyleyebilirim ki saçı olmayan bireydir.
Nerede bu sözlük kızlarının babası tarzında başlık açan insana da kibar, kadınlara saygı duyan biri diyemeyiz. Diyelimki bu tür başlıkları da sözlükte kızların ilgisini çekmek için açıyor ve yazıyor. Bu da kızların saçını çekip ilgi istemek oluyor. Bilemiyorum kafalar karışık.