bugün

kedileri seven kızların orospu olması durumudur. hepsi ilgi çekme çabasındadır, birisi yanındaysa yolda kedi görür, gider sever, nazlar, ne kadar hayvansever olduğunu göstermeye çalışır. kimse yoksa hiç ilgilenmez bile. hele evde kedi bakan kızlara bakarsanız, namus kavramından ne kadar bihaber yaşadığını görürsünüz.
suyu içerken beynine kaçırmış olan yazar beyanatı. alalım arkadaşı burdan.
kuş alayım mı dedim evdekilere bir yaygara bir laflar sakin olun yahu kedi almıyorum şükretsinler
bak elin kızı orospuymuş peder bey.kedi almıyorum şükret huysuz adamım.
(bkz: kırk yıllık genellemeciyim böyle şey görmedim)

saçma bir genelleme.
mantık dışı düşünce şeklidir.

peygamberimizin sevgisine mazhar olmuş en güzel
hayvanlardan biri olan kedileri seven kızlar orospu değil merhamet insanlık duygusu taşıyan insanlardır.
saçmalıkların efendisi olmaya aday,genelleyici,troll sözü.
Karaktersiz olduğu sevdiği kız tarafından anlaşıldığı iÇin poposuna tekmeyi yiyen yazarımsı başlığı. Sevdiği kız evinde kedi besliyordur ve sokak hayvanlarına bakıyordur.
(bkz: nefes alan kız yolludur)

mukayesesi.
Alakasız isbattır. Annene sor bakalım kedi seviyor mu diyerek konunun kapatılması saglanır.
Kedi seven bu kız şimdi orospu muamelesi görüyor ya, heh işte o kız seneler sonra kedili kadın olarak anılmaya başladıktan itibaren de adı lezbiyene çıkacak. Bu ülkede kedi sevmek ne zor şeymiş arkadaş.
bütüne yakin kiz kedi sever. o zaman bütüne yakin kiz orospudur diye bir genelleme ortaya cikar ki bu da bu önermenin yanlis olduğunu gösterir. bu kadar orospunun olduğu yerde pezevenke ihtiyaç cok olmali. lakin ben hic birini göremiyorum.
"Orospu seven kızlar da kedidir." kadar saçma bir önermedir.
bende kedi seven ve bakan biri olarak pezevenk oluyorum heralde bu iddaaya göre.
görsel
millet neyin derdinde hala kediyle köpekle uğraşıyosunuz.
bir araştırma göstergesi olan beyanmış. tartışılabilir. bakalım. evet.