bugün

(bkz: türkiye bunu kaldıramaz)
(bkz: idam geri gelsin)
Tuyleri diken diken eden kaltaltir. Sonunu getiremedim.
götüm yemedi izleyemedim ama kadını elime verseler sikerek bayıltırım sanırım.
Ulan var ya bunu hapishanede rahat ettirmeyeceksin. Hapise atsan da erkekler kogusuna at görsün dünyanın kaç bucak olduğunu.
Ağır küfürler biriktirdim de tutuyorum şuan mecbur. Ağzını kirletmeye değmez bu pisliğe.
Poşet gibi kaldırıp yerlerden yere attığı anlardan tut, oklavayla dirseklere vurduğu yere kadar, insanın gözü dönmüşlüğü halinde ne olacağına apaçık bir örnek.

Ben o baba olsaydım önce o kadını komaya sokar sonra polise haber verirdim.
ya yemin ederim böylelerini bir yere toplayıp yaksalar üzülmem allahın belası!
Küfredipte böyle birinin hakkına da girmek istemiyorum.
Ne desem boş. Böyle birine insan demek de istemiyorum.
Cidden... Çığlık atmak istiyorum. Bu nasıl bir vahşettir.
Ben bole canilik bole vicdansizlik bole bir ruh hastaligi gormedim. Allah belasini versin. 46 sene az bile kalmis. Tek tek yaptigi herseyin onada yasatilmasi gereken hatta kat kat daha fazlasini yasamasi gereken insan degil hayvan sifatinin bile fazla geldigi cani varlik.

Umuyorum ki o gunahsiz ve masum cocuklar gereken butun profesyonel yardimi alirlar ve bu travmanin ustesinden gelmeyi basarirlar.
ağırlaştırılmış müebbeti hak etmektedir.
izleyemedim sonuna kadar idamı istetiyor görüntüler.
Ya sen nasıl bir canı nasıl bir yaratıksın Orospu karı. Ek kadar çocuk o yerden yere vururken oklavayla onu yaparken hiç mi vicdanin sızlamadı haysiyetsiz kopek. Yaratık. Umarım allah belani verir. Umarım en ağır tecavüzlere işkencelere maruz kalıp ölmek için yalvarırsın. içim acıyor su an. Ulan kopek diyorum bende köpekler bile canlılara şefkat gösteriyorlar lan. Sen nasıl bi igrenc birşeysin.pislik. Elim ayağım titriyor allahım yardım et sen o sabilere.
Aq savunduğu şeye bak bide küçükken ona da aynısını yapmışlar. insanlar nasıl bu kadar yaratiklasti ben anlayamıyorum. Umarım hapiste gotune kızgın sis sokarlar yavşak karı.
Ağzına sıçıp oklavayla itmek sonra oklavayı malum yerine sokmak istediğim karı bozuntusu.
Burdan o orospuya sesleniyorum senin kim olduğunu öğrenirsem bulup sana işkence yapacam amına kodumun kahpesi.
kayseri gibi dindar insanlarin bulundugu bir sehirde gerceklesmis vahim olayin kahramani psikopat uvey anne.
olayda iki kurban var: ilki kesinlikle çocuk. masum olan taraf. diğeri ise kadın. suçlu ama muhtemelen geçmişte sadist cinsel tramvalar yaşamış biri. büyük olasılıkla kötü geçmişinin kurbanı, tıpkı küçük çocuk gibi.

kadının yaptıkları inanılmaz derecede kötü ama biz de bu olaya şahit olduktan sonra böyle iğrenç bir durumun ortaya çıkmasına sebep olan unsurları düşünmek yerine direkt kadına işkence edilmesini, çocuğa yapılanların aynısının yapılmasını hasılı ahlak dışı ne varsa reva görüyoruz. işte sorun burada peydah oluyor.

psikopat eğilimler göstermek ile buna meyilli olmak arasında çok ince bir çizgi var. yazılanların çoğu kadının yaptıkları kadar korkunç.
şu başlıktaki 'anne' kelimesini gördükçe sinirlerim bozuluyor.
Kısasa kısas gerektiğini düşündüren vahşilik..
Bu kadının idam edilmesi lazım.
Ve idam şekli kazık sokmak olmalı.
Allah belanı versin senin.
Seninle evlenen erkeğin beynini s.keyim.
Gördüğüm kadarıyla kadın çocuk üstünse bdsm tarzı şeyler yapıyor. Acıdan öte iğrençlik evresi olan kısımlar var. Bir psikopat veya sosyopatin acı çektirmesi normal. Ancak bu kadının yaptığı psikopatlari bile gölgede bırakan cinsten. Neden ve nası oluyor da bu kadın bu derece buhran içinde kalıyor. Hemde çocukları linç ettiği halde çocuklar Susuyor....
Derisini neşterle yüzüp üzerine limon tuzu serpilmesi gereken kadın. Ulan benim gibi dirayetli biri bile görüntünün tamamına tahammül edemedi. Sana 46 verenin aq. Seni tecavüzcülerin koğuşuna koymayanın aq. Ulan idama karşıyım ama, tecavüz, ve bunun gibi orospu Çocuklarının idamına karşı değilim. Hatta öyle gizli kapaklı değil, bildiğin meydan da vince asacaksın.
5 ve 7 yaşında 2adet sübyana olmadık eziyeti cefa gören kadın, sen insanlık ayıbısın Türkiye gözleri önünde katledilmelisin, Allah seni kahhar ismiyle kahretsin.
cehennemin dibinde sonsuza kadar yan sıfatsız kadın. ilahi adalet önüne çıkınca 46 yıl sana vız gelecek.
Ruhu sikilesi taaa amına koyulası kahbenin tekidir, Asacaksın nokta.
(bkz: kayseride orospu üvey anne) Psikopat neticede insandan törer ruhsuz kahbe.
Kesinlikle canlı canlı organları çıkarılmalıdır.