bugün

itü sözlükteki süper sallama yeteneğiyle burdaki hicbiseyebosunaiclenmeyenadam a benzettiğim hatta aynı kişi olduğunu bile düşündüğüm itü sözlükte olay yaratan yazar. içerik olarak birbirlerine zıt olsalar da ikisi de desteksiz atıyo sonuçta ve ikisi de gerçekten dikkat çekio aşırılıklarıyla.
gelmiş geçmiş en sağlam trolldü kendisi. zaten o ve diğerleri vardı öyle bir trolldü. akşam akşam hatırladım hüzünlendim yine...
her ne kadar orda burda; engelliyim, tekerlekli sandalyede hayatıma devam ediyorum ya da evliyim iki çocuğum var ellerinizden öper, doktora mezunu adamım ben ülen tarzında gerçek hayatta kim olduğuna dair bişeyler saçmalasa da aslen kendisi olkan serdar yıldız isimli tiyatrocu olmaya çalışan bir gençtir. hiç de öyle yazılarında bahsettiği türden mangalda kül, sokakta kız, amda zar bırakmayan tarzda birisi değil. hatta ve hatta eşcinsellere neden bu kadar taktığı sorusunun cevabı da ta kendisidir. youtube'da böyle saçmalık görmediniz videolarını aratın, izleyeceklerinizin yazdıkları kadar saçma bir gerçek hayat tarzının sahibi olduğunu kanıtlar nitelikte olduğunu göreceksiniz.
ah be olkanın serdarım yıldızım, hadi şimdi yeni yeni yalanlara başvur. öptüm yanağından.
sözlük alemlerine rahmet olsun diye gönderilmiş büyük troll. imrendiğim tek yazar. biraz da orhan pamuk'a imreniyorum ama o sayılmaz.
itü de yazdığım sıralarda pek bir popülerdi bu arkadaş. Hatta onun okan bayülgen olduğunu söyleyenler bile vardı. Ta bi orası artık sözlük efsanesi bir girisine çok gülmüştüm hala da gülerim.
Atatürk'ün mucizeleri
batak oynarken karoya üç kez üst üste elden çakmışlığı vardır. o günü kahya mahmut denizbayır şöyle anlatır,"koz maça oynanacakken müdahele edip ihaleli batak oynanmasını istedi. kimsenin kimsede hakkı geçsin istemezdi. karoya üç el üst üste çakılınca malta dükü - hayret bişey ya böyle bir lideri olan millet her savaşı kazanır "diyerek masayı terk etti. ama o sadece gülümseyerek -bugün şanslı günümdeymişim, istikbal karoda değilmiş- diyerek herkesi kendine hayran bıraktı."

ayrıca bi keresinde okey oyunu sırasında kendine çift okey geldiğini görünce bunu oyun başında açıkça söylemiş, bitme şansı olmasına rağmen bitmemiş, çift okey atmaya gitmiştir. aynı oyunda eşinin "taşlıyım mı paşam, senin elin iyi" sözüne, "hayır, asla, ne gerek var buna, elini bozma, kırmızı 8 bekliyordum vazgeçtim, her yerden teke kalmama 2 taş var, işaretleşiriz" karşılığını vererek ne denli büyük bir lider olduğunu kanıtlamıştır. ingiliz seferi daniel smith yıllar sonra anılarında bu oyun için şöyle der "ben böyle ballı lider görmedim, ne attıysam aldı, iki sahte okeyi üst üste aldığında savaşı kaybedeceğimizi anladım, bi deha vardı karşımızda."
kesinlikle türk olduğuna kanaat getirdiğim usual suspects karakteridir.

ancak bir türk sevdiği bir insanın onuru zedelenince onu ne kadar sevse de onsuz yaşamayı göze alır ve başkasına izin vermeden direkt kendi elleriyle öldürerek "bak ula benim zaafım yok. akıllı olun." der.

ancak bir türk kin bağlayarak insanların yedi ceddini sıradan geçirebilir.

ancak bir türk! yanan ateşi çişiyle söndürebilir.

reyizimizdir.

bizde vururduk reyiz. eline sağlık.