bugün

erken boşaldım.
kuzey kıbrıs türk cumhuriyetinin girne şehrinde bir bara ismini veren film.
4565432 kere izlediğim film olup, her izlediğimde daha da çok beğendiğim filmdir.
ergenimsilerde ozenti kisilik bozuklugu yaratan film. bunu izleyen kendini ozgur kiz, ozgur adam yapmaya calisirken telef oluyor. adam gibi izleyin su filmleri.
Kanal d'de gene başladı. bilgisayarsızlıktan televizyona mahkûm olunca insanı sevindiriyor be! Ah, bir de rtük yüzünden piç edilmese.
neredeyse çoğu kaydını bilgisayarımda tuttuğum kulüp. bazılarını bulamadım ve aramayı bıraktım sonra da zaten. her şeyin ilkinin güzel olduğu gibi bunun da ilki güzeldi ve öyle de bitmiştir. arada canım sıkılınca açıp dinlerim. 99'da kaybeden şanslı insanlara selam olsun. biz yetişemedik size ama olsun.
1157. kez izlemekte olduğum film. Tv2 sağ olsun, durup durup yayınlıyor.

Yeni başladı, sizi de bekleriz.
fazlasıyla başarılı bir film. ilk izlediğimde insanın hayattaki amacının ne olduğunu sorgulatıyor, aslında hepimizin ayrı hayatları olsada kesiştiği bir noktası var.
Yaradılışın temeli pompadır.

Kaan çaydamlı, 04.01.2013 - kaybedenler kulübü.
final scene
https://www.youtube.com/watch?v=ESRH-2eLam0
Önce kitap sonra 99'da gerçek daha sonra filmdir.

Brit gibi hissediyorum.
daha yeni yeni tumblr açmış ergenin paylaşımlarını yaptığı film.
Öyle kaybetmek mi olur aq her gece farkli kari kaldir, yedigin ictigin kral ohh herkes kaybetsin o zaman.

Bağlanamiyormus ha ha.
https://www.youtube.com/watch?v=PqSmkJ3tKkI
net d kayıtları eski programlar kadar kaliteli olmasa da izlenebilir olan efsane radyo programı.
allah a tevbe edip o na yönelmeleri halinde kazananlardan olacak zümre.

hayat, içki, karı kız muhabbeti ve fuhuş ile kumar pisliği ile geçirilecek zaman değildir. adam gibi evlenip vatanına milletine çalışarak hizmet etmek hem aileniz hem toplumunuz hem de dünya insanlığına katkıdır.
Herşeyin başı su.
Daha önce sizinle sevişmişmiydik.
Ego'nun yaşayamadığı ortam.
Orjinal kayitlari bende var. Dinleye dinleye uyuyom amk.
Bir sinema filmi ve radyo programıdır.
Şahsımca kadını aşağılayan bi sinema filmi Ahu Türkpençe o rolde Nasıl oynamış şaşırtıcı.
hatırladım tek şey nasılsın standart diyalogudur.
görsel
resmi logosu şekildeki gibi olan bir oluşumdur.

görsel

çok şey öğretmiştir...
Yarın sabahın köründe işe gidecek olmama rağmen açıp izlemeye başladığım güzel film.

Sanırım ben kaybettiğimin farkında değilim nefesimi. Sizin deyiminizle yaşadığımı sanıyorum ama...

görsel