bugün

ne diyordu kasım şeren üstad.

"Diskolarda barlarda coşacak varmı Diskolarda barlarda kopacak varmı Diskolarda barlarda coşacak varmı Diskolarda barlarda kopacak varmı"
Aşkın yalan olmuş senin
Bir gerçeğin var o da benim
Ne istedin benden zalim.
kekemelerin de şarkıcı olabileceğinin canlı örneğidir.
Barış mançoya tırt diyenlerin dinlemesi muhtemel olan...
klibinde, kendini seksi zanneden dombili ve göbekli bir ablamızı oynatan ve kendi imkanlarıyla müzik piyasasında belli bir kitle yaratmış şarkıcı.
Sanatın temsilcisi.
Aşkın yalan olmuş senin şarkısı bir şaheserdir.
Ayrıca onun dilinden her kesim anlamaz.
Müzik anlam değil kulak için demiş ve Ajdarı tahtından etmiş üstaddır.
ciddi anlamda yetenekli bir sanat adamıdır kendisi
Ay ay ayşk aşkın ya-lan olmuş senin.. ben seni değliler gibi sevmiştimm oo ooo o
reyizin yine bomba gibi bir şarkısı düşmüş.
https://www.youtube.com/watch?v=sGtmnXusGTI
Adam şarkı söyleyemeyerek bile bir çok şarkıcıdan daha kaliteli işler çıkarıyor taktir ediyorum.
şu başlığı görünce ister istemez kendimi aşk benimle şarkısını dinlemek zorunda kaldığım insandır.

efsane dansına ve pazardan 3 tanesi 10 liraya alınan bir elbiseyle kendisine eşlik ettiği partnerine maruz bıraktım kendimi. bir cepte telefon bir cepte cüzdan ile nasıl klip çekilir öğrenmek içinse kamera arkası görüntülerine daldım sonra.

bütün gün kafamdan çıkmayacak bir melodiyle baş başayım artık.
(bkz: kasım baba)
Keko falandır ama daş daş daş denecek bir hatun oynatmıştır klibinde.

Kim olduğunu bilmiyorum amk bu şarkı ney lan böyle.
Has bir sanatçıdır. Evet.
uğutulduq bak neyeğeğğeee yağğğaağaar diyen sanatçı.sözde sanatçı.
Aşk benimleğrğeğeeğeğe muazzam bir şarkıcı.
Klipleri de bir o kadar muazzam.
adamım benim ya. antidepresan niyetine dinliyorum kendisini.

nasıl bir dil kullanarak şarkı söylediği bilinmeyen bir adam.
ağşın yalan olmuşu seğnin bir gerçeğini olabilrininini...
Uber bir türkçeye sahip sanatçı şahsiyet.
Türkçe söylenilip, ingilizce, Almanca, hatta Bulgarca çevirisi olupta anlaşılmayan başka şarkı var mı acaba amk?
post modern bir tarzı olan ve efsane şarkıları olan bir sanatçı.
bütün kliplerinde zıplayan. türkçe söyleyip hiç bir türki cumhuriyette dedikleri anlaşılmayan über şarkıcı.
https://youtu.be/EfSJnVJyZvo

Efkarlanınca dinlediğim muhteşem yapıtın bestecisi.
Şarkısını dinlediğim günden beri "eğeğeğeğe, oğoğoğoğ" diye söylenip duruyorum. Türkçeyi unutacağım diye korkuyorum.
Şarkıyı geçtim klibi bile ayrı bağımlılık yapıyor. Göbekli ablanın yaptığı dansı unutamıyorum. Yok hayır iyi değilim. Bir doz daha alacağım şimdi.
Aşk benimleğeğeğeğ, döndüğseğğm ğeriyeeğğ.

https://youtu.be/EfSJnVJyZvo
Kendisi Meslek liseSinden arkadaşım olur. Hafif ılık bi tarzı olsa da çok iyi ve delikanlı çocuktu. Üst sınıftakiler Arada alay edip dövmeye kalkardı bunu. Birkaç arkadaş biz korurduk Kasım’ı. Sonra Ünv ye kazanamayınca babasının fırınında çalışmaya başlamıştı. Bi ara figuranliga başlamış diye duyduk. En son YouTube a yüklediği şarkıları dinleyince sok oldum. Hey gidi. Nerden nereye...
Adamın dibidir. Bence aşırı zeki biri baya para kazandı kaliteli kalitesiz şarkılarından. Harika bir kalitesizlik üretiyor. Devam etsin fanları olarak arkasındayız.