bugün

ne yaptıysa haklı olarak yapmış olan insandır.
adamda ev de karım var sanıyor, meğer karı otomatiğe bağlamış.
bunda da kadını haklı bulacak feministler çıkar şimdi ortaya yok ilgilenmemiştir yok o da yapmıştır falan diye siz o sikko fikirlerinizi alın basın gidin burdan o adamda sonuna kadar haklıymış bu hiçbir insan evladına yapılmaz çünkü.
adama yazık olmuştur.
http://sevdigimkarikaturl...014/02/aciklama.jpg?w=625
Tam okumadım ama kadını nasıl sağlam bırakmış, eğer kadın yaşıyorsa ayıp etmiş kocadır.
bir insanın yiyebileceği en büyük kazığı yemiştir. olayın tek mağdurudur. allah yardımcısı olsun. ağır tahrik söz konusu olunca neden vurdun diyemiyor insan.
kadını ve tokmakçısını öldürmek çok büyük günah ama kimse onları öldürmeden öylece bırakıp gitmez, yapamaz. allah kimseye yaşatmasın.

edit: günah olmadığı hususunda görüşler de var ama cübbeli ye göre tokat atmak bile günahtır. en fazla boşanırsın diyordu.
ayıp etmiştir. amk karın kaliteli tokmakçı bulmuş bırak vurdursun.

(bkz: tokmakçı)
Salaklik yapmistir. Iskenceyle oldurmek varken mal gibi kolay bir olum sunmus ikisinede.

Jigsawi ornek almasini isterdim. Ama amanda gibi kacis sansi sunmamasini.

Evli oldugu halde orospuluk yapan, sevgili edinen insan olmayan agir serefsiz kimselerin sayisi artiyor. Sevmiyorsan bosan. He bosandirtmiyorsa ananin babanin evine donersin.

Aldatmak serefsizligi artti. Hainler cirit atiyor etrafta. Asansorde otoparkta kocasini aldatan bir suru orospu var. Gecenlerde sunu da duydum. Bir yerde calisan -donerci gibi bi yer iste- kadinlardan cogu patronu tarafindan rizalariyla iliskiye gondertiriliyor evli hepsi ve coluk cocugu var. Kocalari bilmiyor garipler. Karisi calisiyor biliyor. Genci yaslisi her yastani var.

Insan o kadar tiksiniyor ki karsi cinsten...

telafisi olmuyor. En ufagindan kizlars gore baska erkekle cikmak el ele tutusmak. Bunlari bir hic sayiyorlar yada bas basa kalip yatmayi. Hepsi zina kavramina giriyor.

Bazisi oyle yuzsuz ki nisanliydikta yaptik diyebilecek kadar kasarlasmis.

velhasilkelam bu devirde evlenip sonra vay efendim ben aldatildim diyen erkek sucu kendinde arasin.

kandirilamayacak kadin kiz yoktur. Kandirmayi basarirsan kaynanan bile demisler. Kocasindan azcik ilgi gormeyeni hemen gozunu disari ceviriyor.
ekser ulema, karısını yabancı bir adamla kılıç geçmeyecek vaziyette basan adama karısının kanının helal olduğunu ifade etmiştir. dinen bir mahzuru yoktur.

ama toplum düzenini bozduğu, karısını devletin mahkemesinde muhakeme etmeden cezalandırdığı ve bunu ispat edemeyeceğinden, en ağır cezaya çarptırılması da gerekmektedir.

edit: kadın bassa, kadın da öldürebilir. sıkıntı yok...
Öldürmek zorunda kalan erkektir.

O durumda yakaladıktan sonra kapıyı çekip çıksaydı, boşanma davası açsaydı çevresi ve toplum tarafından sen ne biçim erkeksin denilerek bir ömür boyunca suçlanacak, boynuzlu diye isim yapacak ve tüm hayatı boyunca bu etiket ile yaşayacaktı.

Toplumun hepimiz için biçtiği bir değer var. Biz kadınlar aldatıldığımız zaman sessizce bunu kabulleniyoruz, aldattığımız zaman ise öldürülüyoruz. Toplum bizden nasıl davranmamızı istiyorsa bu şekilde davranmak zorunda hissediyoruz.

Keşke farklı bir toplumda, farklı düşünce kalıpları içinde büyüseydik ve yaşasaydık. Toplumun yarattığı bu tür insanlar ile karşılaşmasaydık ve toplumun bir parçası olmasaydık. Oysa medya bile bu tür haberleri çaktırmadan yıllardır aslan erkek namusunu temizledi olarak bizlere sunuyor. Türk toplumunda namus cinayeti bir erkeklik göstergesi olarak algılanıyor. Ana bacı muhabbeti yaptı diye bile cinayet işleyen erkekler yaratan bu toplumda bu tür olaylar yaşanmaya devam edecek.
potansiyel katildir.
iki tane karaktersiz insan için kendinin ve 3 çocugunun hayatını karartmıstır. yaptıgı seyde haklı diyenler bunu da düşünsün. o 3 cocugun bundan sonraki hayatının nasıl olacağını bi düşünsenize, hapiste bir baba ve halkın büyük bir ihtimalle orospu olarak nitelendireceği bir anne, tabi o da hayatta kalabilirse.
sapına kadar haklı adamdır. ellerine sağlık ama bir şeyi yanlış yapmıştır, karıyı öldürmemiştir. o orospuyu neden sağ bıraktın amk.
anormal bir durum yoktur, ne yani erkek bir kadınla birlikteyken sürekli etrafına bakıyor, elinden gelse her türlü yapacak o işi, aldatacak yani. erkek yaptığında erkektir, gözü kaymıştır; kadın yapınca kıyamet..
işte bunlar hep tatminsizlikten oluyor. demek ki doyuramamış hatunu. ki zaten normal ölçülerde de birkaç yıldan sonra otomatik olarak aynı kişiyle yapılan cinsel ilişki bıkkınlık verir. yani farklı tatlar ve hazlar deneme peşinde olsalardı bu duruma düşmeyebilirlerdi.

e tabi olay esnasında yakalaması sevinsiz bir durum. ama madem başka insanları istiyorsun, o halde söyle kocana; grup yapın, ilişkiye canlılık gelsin dimi.
karısının dostunu öldürüp karısını yaralayan adamdır. dilerim kadın da ölür.
helal olsun abicim. gerçi sana yazık oldu bi orospu yüzünden ama kadının ölmemesi iyi olmuş yaşasın o vicdanla.
bosanir gidersin. yazik etmis kendine.
bence yanlış yapmış adamdır. Her ne kadar ölmeyi hak etseler de kendi hayatını da karartmıştır alenen katil olarak. Ya bu işi planlı bir şekilde daha sonraya bırakıp katil olmadığını zekice bir yolla ispat ederek yakayı kurtaracaktı, ya da onları öldürmeyip her gün gizli bir depo gibi yerde işknce edecekti. Ama şimdi mağdur ve haklı olmasına rağmen yıllarca hapis yatacak. Yazık olmuş.
olayı hiç kurcalamadan direkt olarak karısına yol vermesini dilediğim adamdır. sonra adam içeri, kadın daha da dışarı oluyor. değmez arkadaş, hiçbir cins için değmezz.
şimdi bir kendimizi bu adamın yerine koyarsak (bkz: empati), 3 çocuğunuzun annesi ve aynı zamanda severek evlendiğiniz bir kadın ( gerçi severek evlenip evlenmediğini bilmiyoruz bu adamın ama buradaki yobazlar hariç bu devirde kimsenin görücü usülü yapacağını sanmıyorum ben artık - en azından bu sözlükte yazar olanların- o yüzden kendimi o adamın yerine bu şekilde koyuyorum)

eşinizin sizi aldattığını düşünüyorsunuz, kapıyı çalıyorsunuz, kalbiniz çarpıyor deli gibi ya doğruysa, ya şuan onu başkasıyla aynı yatakta görürsem diye(ki ben olsam kapıyı çalmaz, anahtar alıp giderdim)

eşiniz geç açıyor kapıyı, yatak odası darmadağan pantolonlar bilmemneler etrafa saçılmış vaziyette(ya da artık kapı ne kadar geç açıldıysa bilmiyorum, belki toplanmıştır.)

o an ne yaparsınız?

burda bir kaç akıllı yazar kardeşlerimiz, yok diz kapağına ateş et yok işte hapis yatıcan, niye vurdun boşan geç

ulan orada o psikolojiyle onu düşünebilir misin sen? düşünebiliyorsan senin soğukkanlılığın karşısında diz çökerim arkadaş.

ben ne yapardım diye düşünmeye devam ediyorum. o anki sinir ve mantığımla mal mal bakardım ben herhalde. adama da karıma da mal mal bakardım. hiç bişey yapmazdım. öylesine boş boş bakar kıyafetlerimi alıp almayacağıma da emin değilim, kapıyı çeker çıkardım.

ama işte bu sadece bir tahmin, kimse o anki sinirle doğru düşünemez.

allah hiçbirimizin başına vermesin, böyle aşağılık insanlar da var..
adama yazık olmuştur. Böyle bir kadın yüzünden hayatını hapiste geçirebilir.
karisini 680 parcaya ayirmadigi icin yuzune tukureyim adamidir.
bu adam böyle aldatıldığını bana söylese o kadını tamamen ilgisiz birisi olarak ben bile vururdum .