bugün

bide aşık olduktan sonra yataga atmak var. *
olağan bir durumdur. ama platonik bir aşk olur.
kardeş ayağı göt ayağı sözünün sağlamasıdır.
Anladigin an kendini sogutmak icin her boku denersin. En sonunda patlar gider her şey gider.
sıçıp, sıvamaktır. tercihen açılıp, reddedilerek üzerine tüy dikenleri de görülmüştür.
o size boyuna kardeşim dedikçe içinizi acıtan durumdur.

not: bakmayın öyle yaşamadım ama çok tanık oldum.

edit: ayrıca bir çogunun aşk olduguna inanmadıgımdır. çünkü çogu en yakınınızdaki oldugundan her derdinizde yanınızda olan oldugundan duyulan bir ilgi bir sempatidir.
(bkz: platonik aşk)
Asla. Kendini bilirsen olmazsın.
Kendimden biliyorum, her seyi berbat etmek ve kanka deyip aynı zamanda gonul verdigin kıza nefretle bakmaya sebep vermektir.
olabilitesi çok yüksek bir olay, olursa da şaşırmamak gerekir, sonuçta uzun zamandır tanıyosun, onunla vakit geçiriyosun mutlusun fasa fiso, bi bakıyosun aşık olmuşsun, onsuz olmuyo, kimse yerini doldurmuyo, hah işte zurnanın zırt dediği yer tam da burası oluyo, gel de bunu ona söyle, söylesen bir dert söylemesen bir dert, söylesen karşılık alamazsan göt olursun, yüzde bir milyon arkadaşlığınız biter sen daha kötü olursun, söylemezsen için içini yer sen yine kötü olursun, her durum da boka sarıyo yani.
tam anlamıyla boktur.

tek umudun karşılıklı olup olmadıgıdır ki genelde olmaz.cunku karsındakının senın gıbı bırsuru kankası vardır.sen farklı degılsındır.bunu anlaman da uzun sürer tünelin sonu bok anlıyacagınız.

boyle bı sey olduysa allah yardımcınız olsun derım.
of çok zor bir durum. arkadaşlığı kesmesen üzülüyorsun kessen gönül razı değil. çok aşığım.
Ta amk böyle Şansın dedirtiyor kiz beni kanka olarak görüyor sevgilisi var en kötüsüde whatsaaptan kasli erkek fotosu atiyor olmasi sirf onun icin spora basliyacam sigarayi birakicam ama o beni kanka olarak görüyor işte bu çok koyuyo insana keske zamanj geri alsamda onu kendime aşık ede bilsem.
evlerden ırak.
en kolay ayarlancak kızdır ama tek kötü noktası o kadar takılmadan sonra senin ne yapıp yapamayacağını ve ne zaman yalan söyleyeceğini kestirebiliyorlar daha fazla dikkat edilmelidir.
birlikte çok zaman geçirmek nedeniyle oluşan durum.
özellikle de yalnızsanız.

birini bulunca geçiyor.
en güzeli söylemek. söyledim, anlayışla karşıladı. reddetti ama halen arkadaşız. eskisi kadar yakın değil ancak birbirimizin yüzüne bakamıyacak duruma da gelmedik yani.
Bana da olandır. Çıktım karşısına söyledim. 4 aydır sevgiliyiz her şey yolunda, mutluyum.
Hemcinsiniz ise boku yediniz .
godoşluktur. o kişiye kanka denmişse o öyle gider kişilikten ödün verilmemesi gerekir. ayrıca çok laçka bir ilişki doğar o birleşmeden. dün kanka, kardeşim bugün aşkım, sevgilim. ne kadar itici.
valla ne yalan söylüyüm kankama hatta kardaşım dedigim olana aşık oldum çok kötü oluyo ya kendinize engel olun sakın kankanıza aşık olmayın sakın kendinizi yerden yere vurun yine de aşık olmayın.
allah başıma vermesindir. kanka demek biyerde kardeşim demek. sen nasıl önce kardeş gözüyle baktığın birine sonradan aşık olabilirsin. hiç yakışmaz. olmamalı.
erkek ve kadının birbirine karşı bir şey hissetmeden arkadaş olarak kalabileceğini sanmak oldukça ütopik bir düşünce zannımca. Yaratılışa aykırı, duygulara, düşüncelere ters. illa bir şekilde hoşlanacaksın. Veya o hoşlanacak. çünkü olması gereken bu.

O yüzden geçin bu kanka ayaklarını. Dürüst olun.
Susmanız gerekir başta kanka olmamalıydın ve seçeneklerini bu kadar kısıtlamamalıydın.
en aptalcasıdır.
aşık olmak 1. , yoklukta gibi kankaya seçmek 2. aptallıktır.

bunların recmi vacip.